lotnicze klimaty

Renaissance Warsaw Airport Hotel to nie jest sala weselna, a hotel przy lotnisku. Nie stoi jednak nic na przeszkodzie by zorganizować tu wesele. Wesele przy lotniku w Warszawie. Nic nie stoi na przeszkodzie by ogarnąć tu cały temat wesela!

renaissance warsaw airport hotel

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

renaissance warsaw airport hotel zdjęcia

Renaissance Warsaw Airport Hotel zdjęcia – muszę przyznać, że hotel nie jest typowym miejscem na realizację fotografii ślubnej, ale już nie raz mi się to zdarzyło ogarniać, więc nie było we mnie żadnego zaskoczenia. Dla mnie reportaż ślubny to przede wszystkim splot emocji i ciekawych scenek czy historii. Tak działam zawsze niezależnie od miejsca. Renaissance Warsaw Airport Hotel zdjęcia to zatem dla mnie temat jak każdy inny. Szukam niepozowanych i ciekawych momentów, które zaskoczą Parę Młodą.

renaissance warsaw airport hotel warszawa

Renaissance Warsaw Airport Hotel Warszawa – obsługa i organizacja jest tu na wysokim poziomie – na to można liczyć po dobrze zorganizowanym hotelu. Jedzenie jest też bardzo smaczne i dobrze podane – widać klasę. Mimo, że to hotel i raczej kojarzony jest z konferencjami to całość była dobrze przygotowana i ciężko mieć o cokolwiek zastrzeżenia. Renaissance Warsaw Airport Hotel Warszawa to zatem nietypowe miejsce na wesele, ale ma też swoje zalety o których za chwilę.

renaissance warsaw airport hotel wesele

Renaissance Warsaw Airport Hotel wesele zorganizuje od A do Z mimo, że to hotel, a nie klasyczna sala weselna w Warszawie. Dlaczego? Mamy tu noclegi dla Pary Młodej i gości więc wszelkie ślubne przygotowania można ogarnąć już tu w hotelu na miejscu. Jeśli planujemy też ślub cywilny to są tu udostępniane mniejsze salki na właśnie takie okazje no i na końcu wiadomo jest też miejsce na imprezę weselną. Wiadomo, że wystrój tego miejsca i całe otoczenie jest całkiem inne niż na klasycznej sali weselnej, ale takie przestronne hotelowe wnętrza mają też swój urok. Renaissance Warsaw Airport Hotel wesele zatem potrafi zorganizować inaczej, ale też dobrze – to może być ciekawa alternatywa dla typowej sali weselnej w Warszawie.

renaissance warsaw airport hotel

Renaissance Warsaw Airport Hotel to nietypowe miejsce na wesele – nieoczywiste, bo sam hotel może być już czymś innym, a tu dodatkowo mamy hotel przy lotnisku. Ciekawa i nietypowa propozycja na organizację wesela w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *