Piękne przemówienia

Dom Przyjęć Calvados to sala weselna, którą znam od wielu lat. Wykonywałem tu jedne z pierwszych reportaży ślubnych. Wiem czego się mogę po tym miejscu spodziewać. Ta sala weselna w Katowicach zdecydowanie ma swój klimat.

dom przyjęć calvados

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

dom przyjęć calvados zdjęcia

Dom Przyjęć Calvados zdjęcia – w tym miejscu zdjęcia zawsze wykonywało mi się bardzo przyjemnie. Różnorodność tej sali weselnej w Katowicach stwarza sporo możliwości na tworzenie ciekawych reporterskich zdjeć, które będą zaskakiwać Pary Młode. Dom Przyjęć Calvados w Katowicach to też miejsce, które bardzo fajnie „współpracuje” z lampami błyskowymi. Zatem temat: Dom Przyjęć Calvados zdjęcia to idealne połączenie wygodnego działania i kreatywności. To wszystko sprawa, że z ogromną radością wracam do Domu Przyjęć Calvados – to jedna z moich ulubionych sal weselnych w Katowicach.

dom przyjęć calvados katowice

Dom Przyjęć Calvados Katowice to miejsce, które od lat kojarzy mi się z pysznym jedzeniem. Byłem tam wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem. W Calvadosie można liczyć zawsze na coś ciekawego, podanego mniej standardowo, ale zawsze jest to coś dobrego. Calvados ewidentnie dba by kucharze tam pracujący znali się na rzeczy. Dom Przyjęć Calvados Katowice to też dobrze ogarnięta obsługa, która w połączeniu z pysznymi daniami daje nam duży plus przy tej sali weselnej.

dom przyjęć calvados wesele

Dom Przyjęć Calvados wesele potrafi zorganizować od strony organizacyjnej i poziomu podawanych posiłków, ale jak Calvados wygląda jeśli chodzi o wystrój i otoczenie? Calvados w Katowicach to nie jest typowa sala weselna. Widać tu wizję i chęć stworzenia tego miejsca inaczej, po swojemu. Do dyspozycji gości i Pary Młodej jest też niewielki, ale wystarczający teren zielony. Dom Przyjęć Calvados położony jest przy głównej drodze, ale całość jest na tyle dobrze odgrodzona, że w ogóle tego nie czuć. Dom Przyjęć Calvados wesele – to miejsce, które zdecydowanie zasługuje na uwagę jeśli chcecie zorganizować swoją imprezę w Katowicach.

dom przyjęć calvados

Dom Przyjęć Calvados – zawsze dobrze wspominam to miejsce. Powodów jest kilka. O paru wspomniałem wyżej, ale Calvados to też dla mnie spora wygoda. Wracam stąd po weselu do domu w maksymalnie 20 minut, więc dla mnie to spora zaleta. Dom Przyjęć Calvados jest zatem ciekawą propozycją dla wszystkich, którym miejscem wesela są Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *