Fotograf ślubny z Katowic

Fotograf ślubny Katowice

Zanudzają Was ciągle te same zdjęcia ślubne? Poszukujecie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Katowic pokażę Wam coś szczerego i naturalnego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nieszczere ujęcia to nie moja bajka – nie musicie udawać! Świętujcie ten dzień, a nie pozujmy. Wasz reportaż przepełnią spontaniczne zdjęcia, do których wrócicie ze łzami wzruszenia i radości.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie tworzę dwóch takich samych kadrów. Moja fotografia ślubna Katowice to intrygujące i oryginalne kadry, w których nie znajdziecie nudy! Ma być intensywnie i mocno!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze kadry oprą się upływowi czasu. Nawet po długim czasie, Wasi bliscy i Wy będziecie mogli wrócić do ponadczasowych fotografii ślubnych! Te kadry ślubne zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zobaczycie zdjęcia, które zaskakują! Lubię pokazywać Parom Młodym chwile, których sami nie mieli okazji dostrzec w trakcie wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Katowice

Oto kilka zdań na temat mojej propozycji i naszej ewentualnej współpracy.

Dzień ślubu

Wybieracie pakiet i go dostosowujemy pod Was – przez około 10/14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień. Z reguły zaczynam na przygotowaniach i działam do około 23/24

W trakcie pracy na ślubie odnajduję te najważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo doceniają Pary Młode, z którymi świetnie się dogaduję.

Obiecuję Wam, że całość będzie tak harmonijna, jak najlepszy serial, który macie ciągle w pamięci.

Po ślubie

Oddaję około 300 fotografii ślubnych po obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość materiał ukazuje historię Waszego wesela z innej perspektywy – tej mniej standardowej.

Na wygląd moich zdjęć nie wpływają przemijalne trendy. Przez długi czas wypracowywałem swój styl, którego się mocno trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze kadry będą unikatowe, a ich piękno będzie aktualne na lata.

Doświadczenie

Jako fotograf ślubny pracuję już od 2012 roku. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie fotografuję tylko ślubów i wesel… To pozwala „inaczej” spojrzeć na reportaż ślubny.

Nie jestem nowicjuszem, któremu fotograficzna przygoda spodobała się tylko na chwilę. Lata spędzone z aparatem w ręku powoduję, że jestem świadomym i czujnym obserwatorem.

Moje ponad 10-letnie doświadczenie pozwoli Wam skupić się na ważnych rzeczach i cieszyć się chwilą

Stawiam na szczerość

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej współpracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Katowice dawid zieliński

Z Katowicami jestem związany od zawsze. To tu stawiałem pierwsze kroki ze zdjęciami ślubnymi i po prostu… pierwsze kroki. Jako fotograf ślubny Katowice mogę realizować swoją pasję w miejscu, które kocham.

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w katowicach

Jestem praktycznie pewny, że fotografia ślubna kojarzy Wam się ze podstawowymi, standardowymi „przytulanymi” kadrami z sesji ślubnej lub przesadnie słodkimi ujęciami podczas “gorzko gorzko”. U mnie takie zdjęcia też się pojawiają, ale to tylko niewielki fragment tego, co pokazuję w reportażu ślubnym. Podstawą są mocne kadry, które budują historię Waszego ślubu. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Katowice

Gdy trafiacie na zaangażowanego fotografa z konkretnego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalna branżę, bywał w różnych miejscach, wie, na co zwracać uwagę. Jest to spora zaleta, ponieważ jego praca jest skupiona na wykonywaniu zdjęć ślubnych. Fotograf na wesele nie myśli wtedy, gdzie zaparkować samochód, albo jak zareaguje ksiądz w danej parafii.

Katowice to miasto, w którym mieszkam. To tutaj wykonuję bardzo reportaży ślubnych. To tu realizowałem pierwsze sesje ślubne, zaczynałem też z fotografią portretową…

Wiadomo, że Katowice to nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli jesteście z innych rejonów i chcecie bym udokumentował Wasz wielki dzień to moja głowa zawsze jest dostępna na nowe wyzwania i pomysły.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotografia ślubna katowice

Jako człowiek znający Katowice dla mnie ten rejon jest naturalny do realizowania reportaży ślubnych. Odpowiednio znam okolice i Z poprzednich punktów dowiedzieliście się na czym skupić się podczas wyboru fotografa weselnego i co powinna zawierać umowa. Poruszyłem wiele ogólnych, ale ważnych tematów. Przyszedł czas na przedstawienie swojej wizji fotograficznej
Uważam, że fotograf weselny Katowice i ludzi je zamieszkujących powinien pokazywać w szczery i prawdziwy sposób. Uwielbiam ukazywać ludzkie emocje. Skupiam się na kluczowych momentach. Kreatywnie kadruje i zwracam uwagę na światło. To tak w skrócie mój styl. Zdjęcia ślubne w Katowicach mają być wiarygodne, mają ukazywać Wasz dzień bez żadnego reżyserowania. 

fotograf weselny katowice

Jeśli organizujesz wesele w Katowicach i szukasz doświadczonego fotografa, który uwieczni dla Ciebie chwile tego wyjątkowego dnia w ciekawy i kreatywny sposób to oferuję usługi fotograficzne na ślub i wesele w Katowicach, a także fotografa na same wesele – co to znaczy? Wybieracie pakiet i decydujecie się, który moment tego dnia dla Was zapamiętam! Moje podejście do każdego zlecenia jest indywidualne, dzięki czemu moje fotografie są zawsze oryginalne i pełne emocji, ale tylko tych szczerych. Zapytaj o ofertę, a dowiesz się dokładniej jak pracuję i poznasz szczegóły oferty fotografii na ślub i wesele oraz na same wesele w Katowicach.

 • kadry, które dostajecie, są jednocześnie tak prawdziwe i oryginalne, że nie stracą swojego uroku przez wiele lat
 • reportaż ślubny będzie tak ułożony i estetyczny jak mocny film, przy którym fajnie nabyć chusteczki higieniczne
 • moje duże doświadczenie gwarantuje Wam luz i możliwość cieszenia się weselem, a nie skupiania na sztucznym pozowaniu
 • jestem fotografem ślubnym z Katowic – to tutaj działam niemal na pamięć – dzięki temu jestem świadomy wartości tego miasta
 • oferuje swoją szczerość, jak i gotowość do wspierania w wielu momentach – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna katowice

Dobry fotograf ślubny Katowice – czyli jaki to fotograf? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo dla każdego dobry fotograf ślubny może być trochę inny. Ja uważam, że dobry fotograf ślubny z Katowic i okolic powinien być na weselu maksymalnie dyskretny. Dzięki temu łatwiej uzyskać naturalne i szczere fotografie, a to cenię najbardziej. Dobry fotograf powinien być też komunikatywny i dobrze zorganizowany! To zdecydowanie ułatwia pracę w dniu ślubu.
W mojej pracy skupiam się by wszelkie formalności i harmonogramy dnia ustalać przed weselem, by potem w dniu ślubu pracować na spokojnie i nie skupiać się na mało istotnych sprawach. Jako fotograf ślubny Katowice znam dosyć dobrze i nie mam problemu z przemieszczaniem się po okolicy, ale dobre rozplanowanie dnia pozwala skupić się jeszcze bardziej na zdjęciach!

fotograf ślubny Katowice

Nie możecie podjąć decyzji, czy preferujecie szczere, oryginalne kadry, czy te bardziej artystyczne fotografie ślubne? Katowice kryją w sobie miejsca do realizacji fotografii ślubne w każdym stylu. To w Katowicach odnajdziecie piękne tereny przy Nikiszowcu czy fantastyczne lasy. To właśnie tutaj na ślubach mieszają się kultury, a tradycja przeplata z nowoczesnością. Dzięki temu możecie sami wybrać charakter Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z miasta.

Choć fotograf weselny Katowice raczej jest niezauważony gdzieś z boku, to wcale nie musi tak być, że jego zdjęcia nie mogą być konkretne. Moje są. Lubię przełamywać schematy, próbować nowych rozwiązań, uwieczniać to, co inny fotograf uznałby za mało istotne. 
Moją inspiracją są dla mnie światowej sławy fotografowie wykonujący się reportażem i szczery dokument. 

Ich klasyczny styl, naturalna obróbka, rejestrowanie momentu kluczowego w pomysłowy sposób. 

Połączenie “innego” spojrzenia na życie i zaciąganie pomysłów z trwałej klasyki – tym cechują się moje zdjęcia ślubne, które z chęcią wykonam z Wami gdzieś w Katowicach lub okolicach.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf na wesele katowice

Jako fotograf ślubny Katowice to moje miejsce – to tu wykonałem masę sesji ślubnych i reportaży! Oferuję usługi fotograficzne na najważniejsze chwile Waszego życia. Specjalizuję się w fotografii ślubnej oraz weselnej, a przede wszystkim w reportażu ślubnym bez zbędnego pozowania. Moje usługi fotografa na wesele w Katowicach oraz fotografii weselnej w Katowicach to przede wszystkim zbiór zdjęć, które są naturalne i szczere.

fotografia ślubna w katowicach

Fotografia ślubna Katowice to temat, który jest mi bliski, głównie za sprawą reportaży ślubnych wykonanych właśnie w Katowicach! Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest dla Was to wydarzenie i z przyjemnością wykonam niepozowane zdjęcia, które będą przypominać ten dzień przez długie lata. Moja oferta obejmuje nie tylko klasyczne zdjęcia, ale również oryginalne i niebanalne ujęcia, które na zawsze zapiszą najpiękniejsze chwile Waszego ślubu. Napiszcie by poznać szczegóły oferty fotografii ślubnej, weselnej i na wesele w Katowicach.

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotograf na wesele katowice

 • Styl fotografii jaką prezentuje Wasz fotograf ślubny musi po prostu się Wam podobać. Nie ma znaczenia czy jest to bardziej reportażowa forma przekazu czy bardziej ustawiane i wykreowane kadry. Wy musicie czuć, że wybieracie dokładnie to co Wam się podoba. Oglądając moje zdjęcia ślubne zobaczycie, że dla mnie kluczem jest przekazanie emocji w ciekawych reporterskich kadrach.
 • Polecenie od znajomych to ważny, ale nie najważniejszy punkt. W zasadzie on w połączeniu przede wszystkim z pierwszy punktem ma sporą moc. Jeśli styl Wam odpowiada, a dodatkowo dobrzy znajomi polecili Wam fotografa weselnego z Katowic to się wszystko zgadza.
 • Jeśli zdecydowaliście się już spotkać z wybraną osobą to podczas rozmowy dowiecie się więcej na temat umowy i wszyscy szczegółów. Pewnie poznacie też cenę fotografa ślubnego w Katowicach.
 • Po spotkaniu z wybranym fotografem ślubnym w Katowicach prześpijcie się ze swoimi przemyśleniami. Przedyskutujcie na spokojnie przedstawioną Wam ofertę i zdecydujcie się bez żadnego nacisku i presji czasu. Musicie być pewni swojego wyboru w 100%

zdjęcia ślubne katowice

W swoich pracach staram się ukazywać przede wszystkim reportażową stronę fotografii ślubnej. Moje kadry to nie ustawiane sceny, a podpatrzone historie. Uważam, że fotograf na wesele Katowice powinien znać dobrze. Pomaga to w przemieszczaniu się po mieście i rozeznaniu w lokalnych salach weselnych. Znajomość z menadżerami takich miejsc jak Leśne Patio czy Dom Weselny Calvados bardzo ułatwia prace. Zawsze miłe przywitanie, wiem czego się spodziewać, gdzie rozłożyć sprzęt, dzięki temu w 100% mogę skupić się na fotografowaniu. 

Jako fotograf ślubny Katowice dobrze poznałem od strony obyczajów i standardów. Można tu spotkać tradycyjne wesela, ale także trafić na wydarzenie bardziej nowoczesne lub nawet rustykalne. Katowice to duży miks, mieszkają tu rodowici Ślązacy, ale także przyjezdni, którzy nie przywiązują takiej wagi do lokalnych obyczajów. Nie działam oczywiście tylko w tym obszarze – mam szersze horyzonty. Jako fotograf ślubny z Katowice poznałem tę branżę od Rybnika aż po Częstochowę, ale nie ograniczam się tylko do naszego rejonu bo poznałem też bardzo dobrze pobliskie okolice.

Dobre zdjęcia ślubne powinny bronić się same, nie trzeba dopisywać do nich historii. Uważam, że moje zdjęcia ślubne Katowice pokazują w piękny i niebanalny sposób!

fotograf ślub Katowice

Uważam, że dobra fotografia ślubna Katowice powinna pokazywać z tej mniej znanej strony. Ma to być autorski projekt pokazujący dzień ślubu w ciekawy i nowoczesny sposób. Chcę byście otrzymali pamiątkę, którą ogląda się jak dobry film. Film, który ma początek, zakończenie i ciekawe rozwinięcie. Fotografia ślubna to sposób opowiadania rzeczywistości, w którym skupiam się przede wszystkim na Was i Waszych gościach!
Fotograf ślub Katowice – to trzy hasła, które są ze mną od lat!

 • wieloplanowe ujecia, które świetnie opowiadają historię Waszego dnia
 • nietuzinkowe pokazanie standardowych momentów
 • indywidualne podejście do każdego zlecenie
 • nie kopiuję kadrów, na każdym weselu szukam czegoś nowego

zdjęcia na ślub w Katowicach

Jestem fotografem realizującym reportaże ślubne w Katowicach, który skupia się na budowaniu historii i montowania z tego w spójnego materiału z Waszego ślubu! Moje zdjęcia ślubne w Katowicach to mix wyczucia i estetyki, umiejętności artystycznych i doświadczenia w pracy na ciekawych reportażach. Uchwycone przeze mnie ślubne fotografie z Katowic to przede wszystkim masa emocji i niezapomniane wspomnienia, które pokazują w ciekawy sposób Katowice i obyczaje tu panujące. W mojej pracy stawiam na prawdziwość i szczere emocje bez zbędnego pozowania, a wszystko po to by prawdziwie pokazać emocje i atmosferę tego wyjątkowego dnia. Moje kadry ślubne Katowice pokazują z innej, mniej oczywistej perspektywy!

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny Katowice

Moje fotografie ślubne powinny wzbudzać w Was ciekawość i zainteresowanie. Zawsze komunikuje moim klientom, że to co widzą na stronie to nie jest to co na 100% dostaną. Z racji tego, że nie kreuję rzeczywistości to każdy reportaż ślubny jaki tworze jest trochę inny. Taka fotografia ślubna w Katowicach powoduje, że przez wiele lat się ciągle rozwijam i tworzę nowe ciekawe historie. Mimo, że od dawna jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Katowice” to od dłuższego czasu realizuję zdjęcia ślubne w całym kraju.

fotograf wesele Katowice

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia ślubne i chcecie poznać jaką cenę ma fotograf ślubny z Katowic to napiszcie. Wyślę Wam moje przykładowe materiały zdjęciowe i opiszę szerzej ofertę. Jeśli wszystko Wam się spodoba to umówimy się w jakimś kameralnym miejscu na spotkanie, wypijemy kawę i porozmawiamy. 

Fotograf wesele Katowice – taka osoby powinna być przede wszystkim osobą z ludzkim podejściem do Waszego ślubu, dlatego stawiam spory nacisk na spotkanie podczas którego poznamy się bliżej. 

Przecież fotograf ślubny w Katowicach nie powinien skupiać się tylko na fotografii. Zbudowanie relacji podczas spotkania, następnie podczas sesji narzeczeńskiej to tak samo ważne tematy jak sama technika robienia zdjęć. Relacje między nami są bardzo ważne dlatego dajcie się poznać. Piszcie śmiało!
Katowice!

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele w katowicach

Jako fotograf ślubny Katowice poznałem już z każdej strony, a dodatkowo mieszkam tu od urodzenia. Moje doświadczenie w temacie: fotograf wesele w Katowicach, specjalizuję się w pokazywaniu nie tylko kluczowych momentów ślubu i wesela. W mojej pracy stawiam na naturalność i nieszablonowość, co przekłada się na kreatywne, mocne, intensywne i niezapomniane kadry. Moja fotografia na wesele w Katowicach to mix rzemiosła i artystycznej wizji. Jako fotograf ślubny z Katowic, wiem jak ważne są to dla Was momenty, dlatego zawsze w pierwszej kolejności skupiam się na emocjach i jestem blisko ważnych wydarzeń.

fotografia ślubna Śląsk

Śląsk to piękny rejon o którym możecie przeczytać więcej w linku obok!

Moje zdjęcia ślubne Śląsk i w zasadzie nie tylko Śląsk pokazują w specyficzny sposób. Staram się nie trzymać wszystkich weselnych standardów. Poszukuję zawsze innej perspektywy, która powoduje, że pamiątka, którą dla Was przygotowuję jest zawsze inna. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny ze Śląska za cel postawiłem sobie ciągle podnosić poziom i świadomość odbiorców. Uważam, że dobra fotografia się zawsze obroni. Fotograf ślubny Śląsk powinien nie tylko tworzyć zdjęcia dla klientów, ale również starać się ciągle rozwijać i wplatać w swoje reportaże coraz to bardziej kreatywne kadry!

fotograf z katowic

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moją pasją i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne ekspresji, wdzięku i romantyzmu. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny klimat uroczystości. Jestem uważnym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym portfolio zdjęć, ale także piękną relacją z Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli cieszyć się z tych zdjęć i odczuwać w nich tę samą miłość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Katowic, który zrobi dla Ciebie niezwykłe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie ociągaj się, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym wydarzeniem, ale także piękną fotografią.