Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Katowice

Poszukujecie fotografa ślubnego z Katowic, ale jedyne propozycje to: fotografia ślubna Katowice to uchwycenie pięknych momentów takich jak tort czy pierwszy taniec… bla bla bla. Najlepiej jak przejdziemy do konkretnych informacji. 

Bo w końcu tego szukacie, mam rację?

10h – 14h

To zależy od Waszego pakietu – od około 10 do 14 godzin będę rejestrował Wasz wielki dzień, a czasem może i dłużej… to do dogadania

Podczas wykonywania fotografii ślubnej znajduję te kluczowe momenty, ale i chwile z pozoru nieistotne, które doceniają moje Pary Młode. Nie jestem tylko od fotografowania obrączek.

Obiecuję Wam, że całość będzie tak harmonijna, jak świetny film, ogląda się to z rumieńcami na twarzy.

200 – 300 zdjęć

Pierwszy pakiet to 200 zdjęć po autorskiej obróbce, ale ta liczba może się powiększyć, aż do nawet 300 fotografii…

Na wygląd moich fotografii nie wpływa przemijalna moda. Przez lata stworzyłem swój styl, którego się nieustannie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze kadry będą jedyne i niepowtarzalne, a ich nietuzinkowość nigdy się nie przedawni.

2012 rok

Reportaż ślubny jest w moim życiu już od 2012 roku. Z każdym następnym dnie staram się rozwijać i nie nastawiam się tylko na śluby…

Nie jestem początkującym, któremu fotograficzna przygoda wpadła w oko tylko na moment. Lata spędzone z aparatem w ręku spowodowały, że jestem świadomym fotografem.

Moje ponad 10-letnie obycie pozwoli Wam skupić się na sobie i cieszyć się chwilą. 

Zainteresowani?
Chodźcie dalej!

Fotografia ślubna Katowice

Jakie będą Wasze zdjęcia?

NATURALNE
bez nadęcia

lesna perla radlin wesele 9

Pozowane ujęcia to nie mój świat – nie musicie udawać!

Wasz materiał zdjęciowy pełen będzie spontanicznych momentów, do których będziecie wracać z radością.

KREATYWNE
w dobry guście

pod kasztanami bystra wesele dawid zielinski 0065

Zawsze szukam innego, mniej standardowego ujęcia.

Fotografia ślubna Katowice to niebanalne i oryginalne kadry, w których nie ma miejsca na nudę!

WIECZNE
niezmiennie piękne

hotel monopol katowice wesele 0012

Wasze fotografie dobrze się zestarzeją – a nawet nabiorą wartości.

Nawet gdy Was już nie będzie to wnuki Waszych wnuków poznają historię Waszej wielkiej miłości.

Pary, które fotografowałem są zgodne!

opinie dawid zielinski fotograf slubny

ZAINWESTUJCIE
W
PRZYSZŁOŚĆ
zapytajcie o ofertę

A co, jeśli moja oferta nie będzie Wam odpowiadać?
W sumie to nic 😅 – zapytanie do niczego nie zobowiązuje!

Fotograf ślubny Katowice – Dawid Zieliński

Pewnie jak chodzicie po chleb to nie pytacie sprzedawcy o życiorys. Podobnie pewnie jest w sklepie rybnym i Biedronce czy Żabce. Ale w żadnym z tych miejsc nie spędzicie wielu godzin, w tym jedną w trakcie mówienia sobie “tak” 👫

Z fotografią ślubną związany jestem od 2012 roku. Początkowo fotografowałem poza Katowicami, ale potem wszystko wróciło do korzeni i działam już na całym Śląsku, a głownie właśnie w Katowicach. 

To tutaj zostawiłem dużo zaangażowania i włożyłem ogrom pracy w to, by trzy słowa fotograf ślubny Katowice mogły dumnie towarzyszyć mojej osobie!

fotograf slubny dawid zielinski 1

Spójrzcie, jak mogą wyglądać Wasze fotografie ślubne w Katowicach

Jestem praktycznie pewny, że fotografia ślubna kojarzy Wam się ze podstawowymi, standardowymi „przytulanymi” kadrami z sesji ślubnej lub przesadnie słodkimi ujęciami podczas “gorzko gorzko”. U mnie takie zdjęcia też się pojawiają, ale to tylko niewielki fragment tego, co pokazuję w reportażu ślubnym. Podstawą są mocne kadry, które budują historię Waszego ślubu. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

Fotograf weselny Katowice

Poznajcie moje niebanalne podejście do fotografii ślubnej

Choć fotograf weselny Katowice raczej jest niezauważony gdzieś z boku, to wcale nie musi tak być, że jego zdjęcia nie mogą być konkretne. Moje są. Lubię przełamywać schematy, próbować nowych rozwiązań, uwieczniać to, co inny fotograf uznałby za mało istotne. 
Moją inspiracją są dla mnie światowej sławy fotografowie wykonujący się reportażem i szczery dokument. 

Ich klasyczny styl, naturalna obróbka, rejestrowanie momentu kluczowego w pomysłowy sposób. 

Połączenie “innego” spojrzenia na życie i zaciąganie pomysłów z trwałej klasyki – tym cechują się moje zdjęcia ślubne, które z chęcią wykonam z Wami gdzieś w Katowicach lub okolicach.

Nie wierzycie mi? 🤔
Uwierzcie moim zdjęciom i opiniom par:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf na ślub i wesele Katowice

Czy to, skąd dotrze Wasz fotograf na ślub i wesele, ma znaczenie? 
Trochę tak.

Gdy trafiacie na zaangażowanego fotografa z konkretnego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalna branżę, bywał w różnych miejscach, wie, na co zwracać uwagę. Jest to spora zaleta, ponieważ jego praca jest skupiona na wykonywaniu zdjęć ślubnych. Fotograf na wesele nie myśli wtedy, gdzie zaparkować samochód, albo jak zareaguje ksiądz w danej parafii.

Katowice to miasto, w którym mieszkam. To tutaj wykonuję bardzo reportaży ślubnych. To tu realizowałem pierwsze sesje ślubne, zaczynałem też z fotografią portretową…

Wiadomo, że Katowice to nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli jesteście z innych rejonów i chcecie bym udokumentował Wasz wielki dzień to moja głowa zawsze jest dostępna na nowe wyzwania i pomysły.

Podsumujmy to, co już wiecie:

 • kadry, które dostajecie, są jednocześnie tak prawdziwe i oryginalne, że nie stracą swojego uroku przez wiele lat
 • reportaż ślubny będzie tak ułożony i estetyczny jak mocny film, przy którym fajnie nabyć chusteczki higieniczne 😏
 • moje duże doświadczenie gwarantuje Wam luz i możliwość cieszenia się weselem, a nie skupiania na sztucznym pozowaniu
 • jestem fotografem ślubnym z Katowic – to tutaj działam niemal na pamięć – dzięki temu jestem świadomy wartości tego miasta
 • oferuje swoją szczerość, jak i gotowość do wspierania w wielu momentach – moja praca to moja pasja i na odwrót 🤪

Skąd wiem, że to, co robię, robię dobrze? 
Świadczą o tym opinie par młodych:

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Katowice fotograf ślubny

Nie możecie podjąć decyzji, czy preferujecie szczere, oryginalne kadry, czy te bardziej artystyczne fotografie ślubne? Katowice kryją w sobie miejsca do realizacji fotografii ślubne w każdym stylu. To w Katowicach odnajdziecie piękne tereny przy Nikiszowcu czy fantastyczne lasy. To właśnie tutaj na ślubach mieszają się kultury, a tradycja przeplata z nowoczesnością. Dzięki temu możecie sami wybrać charakter Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z miasta.

Jeśli to co zobaczyliście wyżej nie przekonało Was w 100% to zostawiam Was z listą moich “produkcji” związanych z tematem fotografia ślubna Katowice:

JEŚLI DOTARLIŚCIE AŻ DOTĄD, TO WSZECHŚWIAT CHCE, ŻEBYŚMY SIĘ POZNALI 🤯

Fotograf ślubny Katowice cena

Wasza umowa powinna być przede wszystkim jasna, czytelna i klarowna. Powinna zawierać wszystkie szczegóły Waszej współpracy. Zakres usług, godziny i miejsca pracy, liczbę zdjęć ślubnych, które otrzymacie. 

Umowa to zabezpieczenie, gdyby coś poszło nie tak jak trzeba. Mi na szczęście nie zdarzyło się w sumie powoływać na zapisy w umowie. Najczęściej jestem dobrze dogadany z parą i działamy na partnerskich zasadach.

Jeśli chodzi o cenę to w moim przypadku uzależniona jest ona od pakietu, a pakiety posiadam trzy.
U mnie temat fotograf ślubny Katowice cena wygląda tak:

.PAKIET – 1PAKIET – 2PAKIET – 3
ilość godzin101214
ilość zdjęć po obróbce200250300
sesja w dniu ślubu
galeria online
dojazd do 200 km (w jedną stronę) w cenie
pakiet zdjęć dokumentacyjnych (nie mniej niż 300 – podstawowa korekta)
USB w etui ze zdjęciami
fotoksiążka 20×20 cm – 10 rozkładówek – około 40-50 zdjęć
fotoksiążka 30×30 cm – 10 rozkładówek – około 60-70 zdjęć
sesja plenerowa w inny dzień (dojazd do 100 km w cenie / w jedną stronę)
sesja narzeczeńska (do 50 km od Katowic – dojazd w cenie) – w okresie październik do maj
CENAwypełnij formularz aby poznać cenęwypełnij formularz aby poznać cenęwypełnij formularz aby poznać cenę

Dobry fotograf ślubny Katowice

Dobry fotograf ślubny Katowice – czyli jaki to fotograf? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo dla każdego dobry fotograf ślubny może być trochę inny. Ja uważam, że dobry fotograf ślubny z Katowic i okolic powinien być na weselu maksymalnie dyskretny. Dzięki temu łatwiej uzyskać naturalne i szczere fotografie, a to cenię najbardziej. Dobry fotograf powinien być też komunikatywny i dobrze zorganizowany! To zdecydowanie ułatwia pracę w dniu ślubu.
W mojej pracy skupiam się by wszelkie formalności i harmonogramy dnia ustalać przed weselem, by potem w dniu ślubu pracować na spokojnie i nie skupiać się na mało istotnych sprawach. Jako fotograf ślubny Katowice znam dosyć dobrze i nie mam problemu z przemieszczaniem się po okolicy, ale dobre rozplanowanie dnia pozwala skupić się jeszcze bardziej na zdjęciach!

Uważam, że dobry fotograf ślubny z Katowic ma do zaoferowania coś więcej. Ja dzielę się swoim doświadczeniem:

Fotografia ślubna Katowice

Jako człowiek znający Kraków dla mnie ten rejon jest naturalny do realizowania reportaży ślubnych. Odpowiednio znam okolice i Z poprzednich punktów dowiedzieliście się na czym skupić się podczas wyboru fotografa weselnego i co powinna zawierać umowa. Poruszyłem wiele ogólnych, ale ważnych tematów. Przyszedł czas na przedstawienie swojej wizji fotograficznej
Uważam, że fotograf weselny Katowice i ludzi je zamieszkujących powinien pokazywać w szczery i prawdziwy sposób. Uwielbiam ukazywać ludzkie emocje. Skupiam się na kluczowych momentach. Kreatywnie kadruje i zwracam uwagę na światło. To tak w skrócie mój styl. Zdjęcia ślubne w Katowicach mają być wiarygodne, mają ukazywać Wasz dzień bez żadnego reżyserowania. 

Zdjęcia ślubne Katowice

W swoich pracach staram się ukazywać przede wszystkim reportażową stronę fotografii ślubnej. Moje kadry to nie ustawiane sceny, a podpatrzone historie. Uważam, że fotograf na wesele Katowice powinien znać dobrze. Pomaga to w przemieszczaniu się po mieście i rozeznaniu w lokalnych salach weselnych. Znajomość z menadżerami takich miejsc jak Leśne Patio czy Dom Weselny Calvados bardzo ułatwia prace. Zawsze miłe przywitanie, wiem czego się spodziewać, gdzie rozłożyć sprzęt, dzięki temu w 100% mogę skupić się na fotografowaniu. 

Jako fotograf ślubny Katowice dobrze poznałem od strony obyczajów i standardów. Można tu spotkać tradycyjne wesela, ale także trafić na wydarzenie bardziej nowoczesne lub nawet rustykalne. Katowice to duży miks, mieszkają tu rodowici Ślązacy, ale także przyjezdni, którzy nie przywiązują takiej wagi do lokalnych obyczajów. Nie działam oczywiście tylko w tym obszarze – mam szersze horyzonty. Jako fotograf ślubny z Katowice poznałem tę branżę od Rybnika aż po Częstochowę, ale nie ograniczam się tylko do naszego rejonu bo poznałem też bardzo dobrze Kraków i jego okolice.

Dobre zdjęcia ślubne powinny bronić się same, nie trzeba dopisywać do nich historii. Uważam, że moje zdjęcia ślubne Katowice pokazują w piękny i niebanalny sposób!

Fotograf na wesele Katowice

 • Styl fotografii jaką prezentuje Wasz fotograf ślubny musi po prostu się Wam podobać. Nie ma znaczenia czy jest to bardziej reportażowa forma przekazu czy bardziej ustawiane i wykreowane kadry. Wy musicie czuć, że wybieracie dokładnie to co Wam się podoba. Oglądając moje zdjęcia ślubne zobaczycie, że dla mnie kluczem jest przekazanie emocji w ciekawych reporterskich kadrach.
 • Polecenie od znajomych to ważny, ale nie najważniejszy punkt. W zasadzie on w połączeniu przede wszystkim z pierwszy punktem ma sporą moc. Jeśli styl Wam odpowiada, a dodatkowo dobrzy znajomi polecili Wam fotografa weselnego z Katowic to się wszystko zgadza.
 • Jeśli zdecydowaliście się już spotkać z wybraną osobą to podczas rozmowy dowiecie się więcej na temat umowy i wszyscy szczegółów. Pewnie poznacie też cenę fotografa ślubnego w Katowicach.
 • Po spotkaniu z wybranym fotografem ślubnym w Katowicach prześpijcie się ze swoimi przemyśleniami. Przedyskutujcie na spokojnie przedstawioną Wam ofertę i zdecydujcie się bez żadnego nacisku i presji czasu. Musicie być pewni swojego wyboru w 100%

Fotograf na wesele Katowice to temat, który nie jest łatwy, ale mam nadzieję, że to co napisałem wyżej Wam trochę pomoże.
Ja jako fotograf na wesele z Katowic chętnie Wam pomogę nie tylko od strony fotograficznej.

Fotograf ślub Katowice

 • wieloplanowe ujecia, które świetnie opowiadają historię Waszego dnia
 • nietuzinkowe pokazanie standardowych momentów
 • indywidualne podejście do każdego zlecenie
 • nie kopiuję kadrów, na każdym weselu szukam czegoś nowego

Uważam, że dobra fotografia ślubna Katowice powinna pokazywać z tej mniej znanej strony. Ma to być autorski projekt pokazujący dzień ślubu w ciekawy i nowoczesny sposób. Chcę byście otrzymali pamiątkę, którą ogląda się jak dobry film. Film, który ma początek, zakończenie i ciekawe rozwinięcie. Fotografia ślubna to sposób opowiadania rzeczywistości, w którym skupiam się przede wszystkim na Was i Waszych gościach!
Fotograf ślub Katowice – to trzy hasła, które są ze mną od lat!

Fotograf wesele Katowice

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia ślubne i chcecie poznać jaką cenę ma fotograf ślubny z Katowic to napiszcie. Wyślę Wam moje przykładowe materiały zdjęciowe i opiszę szerzej ofertę. Jeśli wszystko Wam się spodoba to umówimy się w jakimś kameralnym miejscu na spotkanie, wypijemy kawę i porozmawiamy. 

Fotograf wesele Katowice – taka osoby powinna być przede wszystkim osobą z ludzkim podejściem do Waszego ślubu, dlatego stawiam spory nacisk na spotkanie podczas którego poznamy się bliżej. 

Przecież fotograf ślubny w Katowicach nie powinien skupiać się tylko na fotografii. Zbudowanie relacji podczas spotkania, następnie podczas sesji narzeczeńskiej to tak samo ważne tematy jak sama technika robienia zdjęć. Relacje między nami są bardzo ważne dlatego dajcie się poznać. Piszcie śmiało!
Katowice!

Cieszmy się wspólnie na Waszym ślubie!
Czekam na info 😁