Dobry fotograf ślubny Katowice

Bardzo się cieszę, że trafiliście na moje zdjęcia ślubne. Stawiam, że szukacie obecnie fotografa na ślub w Katowicach. Ale najpierw chciałbym się przedstawić.
Cześć! Jestem Dawid Zieliński i zajmuję się zdjęciami ślubnymi. Moją ulubioną częścią tego zawodu jest reportaż ślubny, ale sprawdzam się też w kreatywnych sesjach narzeczeńskich i sesjach ślubnych.

Pochodzę z Katowic, ale docieram w różne miejsca w całym naszym kraju. Szukacie dobrego fotografia ślubnego w Katowicach? Dobrze trafiliście! Zapraszam Was do mojego świata dokumentalnej fotografii ślubnej.

fotograf slubny katowice 12

Kreatywna fotografia ślubna Katowice – przykładowe prace

Teraz pokaże Wam kilka przykładowych reportaży i sesji. Uważam, że są to moje najciekawsze materiały, które pokazuję w mocno okrojonej wersji, żebyście z ciekawością zobaczyli całą historię. Jeśli chcecie zobaczyć przykładowy cały materiał obrazujący czym jest reportaż ślubny, sesja narzeczeńska lub sesja ślubna w Katowicach to przejdźcie do zakładki KONTAKTnapiszcie do mnie, a chętnie Wam odpowiem i pokaże troszkę obszerniejsze prace.

Miejsca w Katowicach w których lubię fotografować to m.in.: Patio Park, Leśne Patio, Dom Weselny Calvados. Świetne miejsca na sesję ślubną to Las Murckowski i okolice MCK i NOSPRu.
Tutaj polecę Wam jeszcze kilka moich realizacji fotografii ślubnej w Katowicach:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Profesjonalna fotografia ślubna Katowice

Katowice to miasto z którego pochodzę i mam chyba najwięcej klientów. To tu zaczynałem od fotografowania znajomych i tak to wszystko się zaczęło. Jako fotograf ślubny to reportaż ślubny w Katowicach jest tematem, który znam już od prawie 10 lat. Jestem w tej branży już zatem dosyć długo. Dziwnie się czuję, bo najpierw fotografowałem ludzi starszych od siebie, potem rówieśników, a teraz staję się dla niektórych Panem Dawidem – oczywiście żartuję, dla swojej Par Młodych zawsze będę po prostu Dawidem – fotografem ślubnym z Katowic.

Bardzo mnie cieszy, że wiele Par Młodych doceniło mój alternatywny styl i zdecydowało bym wykonał zdjęcia ślubne w Katowicach właśnie dla nich!

fotograf slubny katowice 10

Ponadczasowe zdjęcia ślubne Katowice

W swoich pracach staram się ukazywać przede wszystkim reportażową stronę fotografii ślubnej. Moje kadry to nie ustawiane sceny, a podpatrzone historie. Uważam, że fotograf na wesele Katowice powinien znać dobrze. Pomaga to w przemieszczaniu się po mieście i rozeznaniu w lokalnych salach weselnych. Znajomość z menadżerami takich miejsc jak Leśne Patio czy Dom Weselny Calvados bardzo ułatwia prace. Zawsze miłe przywitanie, wiem czego się spodziewać, gdzie rozłożyć sprzęt, dzięki temu w 100% mogę skupić się na fotografowaniu.

Jako fotograf ślubny Katowice dobrze poznałem od strony obyczajów i standardów. Można tu spotkać tradycyjne wesela, ale także trafić na wydarzenie bardziej nowoczesne lub nawet rustykalne. Katowice to duży miks, mieszkają tu rodowici Ślązacy, ale także przyjezdni, którzy nie przywiązują takiej wagi do lokalnych obyczajów. Nie działam oczywiście tylko w tym obszarze – mam szersze horyzonty. Jako fotograf ślubny Śląsk poznałem od Rybnika aż po Częstochowę, ale nie ograniczam się tylko do naszego rejonu bo poznałem też bardzo dobrze Kraków i jego okolice.

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Wyjątkowy fotograf ślubny Katowice – od początku

Sam gdybym rozglądał się za fotografem ślubnym to rozpocząłbym od sprawdzenia BLOGa wybranego fotografa. Dlaczego? Ponieważ prezentuje on tam zapewne swoje najnowsze prace. Zobaczenie dwóch, trzech najnowszych wpisów da Wam pewien ogląd i pozwoli stwierdzić czy taki styl fotografii ślubnej w Katowicach Wam odpowiada.

Gdy trafiacie na osobę z danego miasta to możecie być pewni, że zna już lokalnych księży, bywał w wielu kościołach, wie na co zwracać w danych miejscach uwagę. Jest to spora zaleta ponieważ jego praca jest wtedy skupiona przede wszystkim na robieniu zdjęć ślubnych, a nie na zastanawianiu się gdzie zaparkować, albo jak zareaguje ksiądz w danej parafii.
Fotograf wesele Katowice –  to hasło sprawia, że pewnie szukacie kogoś z okolicy, ale niekoniecznie swój ślub macie właśnie w Katowicach.

Jeśli znajdziecie fotografa, który fotografię ślubną też traktuje jako pasję to możecie być pewni, że ta osoba będzie chciała Wam pomóc na wielu etapach współpracy.

fotograf slubny katowice 4

Fotograf na wesele Katowice – najważniejsze punkty

  1. Styl fotografii jaką prezentuje Wasz fotograf ślubny musi po prostu się Wam podobać. Nie ma znaczenia czy jest to bardziej reportażowa forma przekazu czy bardziej ustawiane i wykreowane kadry. Wy musicie czuć, że wybieracie dokładnie to co Wam się podoba. Oglądając moje zdjęcia ślubne zobaczycie, że dla mnie kluczem jest przekazanie emocji w ciekawych reporterskich kadrach.
  2. Polecenie od znajomych to ważny, ale nie najważniejszy punkt. W zasadzie on w połączeniu przede wszystkim z pierwszy punktem ma sporą moc. Jeśli styl Wam odpowiada, a dodatkowo dobrzy znajomi polecili Wam fotografa weselnego z Katowic to się wszystko zgadza.
  3. Jeśli zdecydowaliście się już spotkać z wybraną osobą to podczas rozmowy dowiecie się więcej na temat umowy i wszyscy szczegółów. Pewnie poznacie też cenę fotografa ślubnego w Katowicach.
  4. Po spotkaniu z wybranym fotografem ślubnym w Katowicach prześpijcie się ze swoimi przemyśleniami. Przedyskutujcie na spokojnie przedstawioną Wam ofertę i zdecydujcie się bez żadnego nacisku i presji czasu. Musicie być pewni swojego wyboru w 100%.
fotograf slubny katowice 9
fotograf slubny katowice 2

Fotograf ślubny Katowice cena – umowa

Wasza umowa powinna być przede wszystkim jasna, czytelna i klarowna. Powinna zawierać wszystkie szczegóły Waszej współpracy. Zakres usług, godziny i miejsca pracy, liczbę zdjęć ślubnych, które otrzymacie.

Umowa to zabezpieczenie, gdyby coś poszło nie tak jak trzeba. Mi na szczęście nie zdarzyło się w sumie powoływać na zapisy w umowie. Najczęściej jestem dobrze dogadany z parą i działamy na partnerskich zasadach.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotografia ślubna Katowice – hasło, które jest kluczowe podczas poszukiwań swojego fotografa

Z poprzednich punktów dowiedzieliście się na czym skupić się podczas wyboru fotografa weselnego i co powinna zawierać umowa. Poruszyłem wiele ogólnych, ale ważnych tematów. Przyszedł czas na przedstawienie swojej wizji fotograficznej.
Uważam, że fotograf weselny Katowice i ludzi je zamieszkujących powinien pokazywać w szczery i prawdziwy sposób. Uwielbiam ukazywać ludzkie emocje. Skupiam się na kluczowych momentach. Kreatywnie kadruje i zwracam uwagę na światło. To tak w skrócie mój styl. Zdjęcia ślubne w Katowicach mają być wiarygodne, mają ukazywać Wasz dzień bez żadnego reżyserowania. 

Twój fotograf ślubny Katowice – najciekawsze miejsca na sesję

Wcześniej napisałem Wam o moich ulubionych miejscach. Czas rozszerzyć ten temat. Wykonywanie zdjęć ślubnych w Katowicach to ogromna frajda. Zabawa architekturą i światłem w takim miejscu jak Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia to coś niesamowitego. Ta lokacja ma w sobie coś wyjątkowego.

Dziękuję architektom tego miejsca – obecnie jest to wizytówka Katowic stojąca obok legendarnego Spodka. Fotografia ślubna Katowice – ta fraza skupia w sobie piękne zdjęcia ślubne i znakomitą miejscowość jaką są Katowice. To miasto daje ogromne możliwości dlatego uważam, że nie ma sensu szukać jakiś plenerów za granicą skoro pod nosem mamy takie piękne okolice.

fotograf slubny katowice 6

Dobry fotograf ślubny Katowice

Dobry fotograf ślubny Katowice – czyli jaki to fotograf? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo dla każdego dobry fotograf ślubny może być trochę inny. Ja uważam, że dobry fotograf ślubny z Katowic i okolic powinien być na weselu maksymalnie dyskretny. Dzięki temu łatwiej uzyskać naturalne i szczere fotografie, a to cenię najbardziej. Dobry fotograf powinien być też komunikatywny i dobrze zorganizowany! To zdecydowanie ułatwia pracę w dniu ślubu.

fotograf slubny katowice 3

Alternatywna Fotografia ślubna Katowice – oferta

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia ślubne i chcecie poznać jaką cenę ma fotograf ślubny z Katowic to napiszcie. Wyślę Wam moje przykładowe materiały zdjęciowe i opiszę szerzej ofertę. Jeśli wszystko Wam się spodoba to umówimy się w jakimś kameralnym miejscu na spotkanie, wypijemy kawę i porozmawiamy.

Fotograf na wesele w Katowicach powinien być przede wszystkim ludzki i podejść do Waszego ślubu ze zrozumieniem, dlatego stawiam spory nacisk na spotkanie podczas którego poznamy się bliżej.

Przecież fotograf ślubny w Katowicach nie powinien skupiać się tylko na fotografii. Zbudowanie relacji podczas spotkania, następnie podczas sesji narzeczeńskiej to tak samo ważne tematy jak sama technika robienia zdjęć. Relacje między nami są bardzo ważne dlatego dajcie się poznać. Piszcie śmiało!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.