Wesele w Dworku nad Rozlewiskiem

Monika i Kuba zdecydowali się na moje usługi kilka miesięcy przed swoim weselem. Nie było to, jak to najczęściej bywa, rok lub dwa przed ślubem. Termin jednak tego nie wymagał – piątek w październiku nie jest taki oblegany. Sympatyczne spotkanie przy kawie zakończyło się podpisaniem umowy. Potem niecierpliwe czekanie do daty ślubu, głównie z powodu komplikacji związanych z epidemią, ale na szczęście wszystko układało się pomyślnie i udało się zorganizować to wesele w Dworku nad Rozlewiskiem w Kluczach.

Dworek na Rozlewiskiem Klucze i stylowa para młoda

Gdy zobaczyłem Kubę to stwierdziłem, że wygląda jak „milion dolarów”. Niestandardowy ubiór, wszystko pięknie spasowane. Doceniam, gdy ktoś w oryginalny sposób podkreśla swój styl, nie boi się odejść od pewnych utartych schematów.
Monika zdecydowanie nie odstawała od Kuby. Stwierdziłbym nawet, że w swojej stylizacji go trochę wyprzedziła.

Cudowna sukienka. Dla mnie jako fotografa, który widział już sporo sukien ślubnych to była czysta przyjemność fotografować kogoś, kto poszedł w całkiem inną stronę i założył klimatyczną, ja bym ją nawet nazwał słowiańską sukienkę. Piękne długie rękawy, do tego klimatyczna fryzura i piękne dodatki w postaci bukietu i wianka.

Przygotowania do ślubu

Jako fotograf ślubny z Bielska-Białej mam okazję trafiać w różne regiony naszego województwa. Tym razem trafiłem w okolice Zawiercia. Nie są mi to obce rejony. Bywałem w tych okolicach już na innych weselach, sesjach plenerowych lub sesjach narzeczeńskich.

W trakcie przygotowań odwiedziłem sporo miejsc: makijażystkę, fryzjerkę, dom Kuby i na koniec mieszkanie Moniki. Było troszkę jeżdżenia, ale na szczęście wszystkie miejsca były stosunkowo blisko siebie więc nie było gonitwy.
Udało mi się nawet w międzyczasie zajrzeć na salę (Dworek nad Rozlewiskiem) i rozstawić sobie sprzęt. Dzięki temu mogłem później skupić się tylko na fotografowaniu, a nie na technikaliach. Całe przygotowania zatem przebiegły bez żadnych zaskoczeń. Wszystko według planu, a przede wszystkim w dobrych nastrojach.

dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0001
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0006
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0007
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0008

Dworek nad Rozlewiskiem w Kluczach i ślub cywilny

Ślub Moniki i Kuby odbył się w tym samym miejscu co wesele. Dworek nad Rozlewiskiem to piękne i malownicze miejsce, które nie tylko organizuje wesela, ale i klimatyczne śluby cywilne. Nie był to ślub cywilny w plenerze Śląsk, bo aura już nie ta, ale zdecydowanie była to piękna ceremonia.
Ładnie ozdobiona i przygotowana antresola służyła do zebrania wszystkich gości i obserwowania uśmiechniętej i szczęśliwej Pary Młodej. Tak, Monika i Kuba cały czas na siebie spoglądali, uśmiechali się – widać było jak bardzo cieszyli się sobą i całą sytuacją.

Fotografowanie w takich momentach to ogromna przyjemność. Gdy widzisz szczęście dwojga ludzi to pracuje się jakoś tak łatwiej, przyjemniej. Po zakończeniu całej ceremonii nadszedł czas na zejście na salę weselną i rozpoczęcie imprezy.

Podczas przejścia wystrzelono konfetti, które wzbudziło wiele radość u Moniki i Kuby – zobaczycie z resztą na zdjęciach.

dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0009
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0013
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0014
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0015

Dworek nad Rozlewiskiem wesele

Jak zorganizować wesele z klasą na Śląsku? Dowiecie się tutaj! Świetne miejsce do fotografowania ślubu okazało się też idealnym wyborem na wesele. Bardzo ładna, przestrzenna sala pozwoliła swobodnie kadrować. Ale jak już nie raz wspominałem – nie sala, nie stroje – to nie jest najważniejsze. Solą wesela są goście i nastawienie Młodej Pary. Tu było widać luz i chęć zabawy. W zasadzie dało się to już zauważyć podczas toastu – zaanagażowanie, energia. To wszystko było od pierwszych minut wesela.

No i zaczęło się! Pierwszy taniec kompletnie mnie zaskoczył. Chociaż mogłem się czegoś takiego spodziewać patrząc na odwagę w całym podejściu do tego dnia Moniki i Kuby. Gdy usłyszałem piosenkę mojego ulubionego zespołu Lao Che to nie powiem, że nie byłem w lekkim szoku. Lao Che na weselu i to do pierwszego tańca! Świetna sprawa.
Musiałem dziwnie wyglądać, bo chodziłem, kadrowałem, tupałem nóżką i uśmiechałem się sam do siebie w trakcie gdy Para Młoda tańczyła na parkiecie.

To nie jedyny ciekawy muzyczny akcent, bo na podziękowania dla rodziców polecał Kult i słynne „Gdy nie ma w domu dzieci”. W zasadzie całe wesele było muzycznie w moim klimacie i gdybyśmy mieli wypisywać ulubione zespoły to stawiam, że z Moniką i Kubą mielibyśmy wiele podobnych pozycji.
Goście bawili się świetnie, byli zaangażowani, nie było żadnego stresu – mogłem swobodnie przemykać pomiędzy stołami i łapać ciekawe momenty.

dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0016
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0017
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0022 1
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0024
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0033

Dworek nad Rozlewiskiem w Kluczach

Dworek nad Rozlewiskiem w Kluczach to piękne miejsce położone w niesamowitej okolicy. Jeśli wybieracie się w kierunku Jury Krakowsko-Częstochowskiej to sprawdźcie miejscowość Klucze. Niedaleko możecie zobaczyć Pustynię Błędowską. Sam Dworek nad Rozlewiskiem w Kluczach jest niezwykle malowniczy i to jedno z moich ulubionych miejsc na wesele w tym rejonie!

dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0035
dworek nad rozlewiskiem klucze wesele 0036

Dworek nad Rozlewiskiem wesele opinie – podsumowanie

To wesele określiłbym jako dosyć niestandardowe. Zwłaszcza przez pryzmat odwagi w decyzjach Moniki i Kuby. Widać, że wszystko było zrobione po ich myśli. Bardzo mi się to podobało. Było to stylowe wesele z klasą.

Czuję, że nie tylko moja opinia po tym weselu była taka: „wow”. Ilość atrakcji, zaangażowanie każdego uczestnika.

Dworek nad Rozlewiskiem opinie ma bardzo dobre. I w cale się nie dziwie. Piękne i klimatyczne miejsce, które aż skłania do zabawy. Polecam każdemu kto szuka sali w okolicach Zawiercia. To miejsce zdecydowanie godne polecenia.

Jeśli te zdjęcia przypadły Ci do gusty to koniecznie zajrzyj tutaj: Hotel Koral wesele Laury i Krzyśka.

Dodaj komentarz