Dobry fotograf ślubny Małopolska

Fotograf ślubny Małopolska

Szukacie fotografa ślubnego z Małopolski, ale jedyne co Wam “wyskakuje” to: fotografia ślubna Małopolska to uwiecznienie pięknych kadrów i fantastyczna sesja plenerowa… bla bla bla. Sugeruję byśmy przeszli do konkretów. 

Bo w końcu tego poszukujecie, prawda?

10h – 14h

Po ustaleniu z Wami Waszego wyboru – jestem około 10 do 14 godzin i fotografuję Wasz wielki dzień, a czasem może i trochę dłużej…

W trakcie realizacji fotografii ślubnej znajduję te ważne momenty, ale i chwile mniej istotne, które wzbogacają materiał, który dostaniecie.

Gwarantuję Wam, że całość będzie tak spójna, jak najlepsza sztuka teatralna jaką widzieliście w życiu.

200 – 300 zdjęć

W pierwszym pakiecie otrzymacie 200 zdjęć, które są obrobione, ale ta liczba może być dużo wyższa, aż do nawet 300 kadrów…

Na wygląd moich fotografii nie wypływa moda. Latami tworzyłem swój sposób edycji, którego się ciągle trzymam, a Wy otrzymujecie piękną pamiątkę.

To dlatego Wasze zdjęcia będą wyjątkowe, a ich nietuzinkowość się nie przedawni.

2012 rok

Zdjęcia ślubne są w moim życiu już od 2012 roku. Każdy kolejny rok to krok w stronę rozwoju warsztatu. Nie fotografuję tylko ślubów!

Nie pojawiłem się nagle, fotograficzna przygoda to nie tylko moment, ale sposób życia. Godziny spędzone na kadrowaniu dają efekty.

Moje ogromne doświadczenie pozwoli Wam nie zaprzątać sobie głowy zdjęciami – skupicie się na sobie. 

Zainteresowani?
Chodźcie dalej!

Fotografia ślubna Małopolska

Jakie będą Wasze zdjęcia?

NATURALNE
bez nadęcia

lesna perla radlin wesele 9

U mnie nie ma pozowania i ustawiania – czujcie się naturalnie!

Skupiam się na spontanicznych zdjęciach, do których będziecie powracać z uśmiechem.

KREATYWNE
w dobry guście

pod kasztanami bystra wesele dawid zielinski 0065

Wasz materiał będzie niepowtarzalny, więc zawsze szukam innych kadrów.

Fotografia ślubna Małopolska to nietuzinkowe i ciekawe zdjęcia, w których jest to co najważniejsze!

WIECZNE
niezmiennie piękne

hotel monopol katowice wesele 0012

Z roku na rok Wasze zdjęcia nabierają wartości i budują historie!

Ta piękna pamiątka zostanie dla dzieci Waszych dzieci. Niech wszyscy zapamiętają Wasz wspaniały dzień!

Pary, które fotografowałem są zgodne!

opinie dawid zielinski fotograf slubny

ZAINWESTUJCIE
W
PRZYSZŁOŚĆ
zapytajcie o ofertę

A co, jeśli moja oferta nie będzie Wam odpowiadać?
W sumie to nic 🤭 – zapytanie do niczego nie zobowiązuje!

Fotograf ślubny Małopolska

Data Waszego ślubu(wymagane)
jest niezbędny bym mógł wysłać ofertę
tylko do potwierdzenia przez SMS - nie będę nękał Was telefonami
Jak na mnie trafiliście

Fotograf ślubny Małopolska – Dawid Zieliński

Nie mam zamiaru Was tu zanudzać swoim życiorysem, chciałem się tylko szybko przedstawić, a na lepsze poznanie przyjdzie czas podczas rozmowy. Kluczowe byście wiedzieli, jak to się u mnie zaczęło i jak się rozwijało 👀

Z zdjęciami ślubnymi powiązany jestem od 2012 roku. Na początku fotografowałem w Małopolsce, a następnie wróciłem na Śląsk i… tak to działam do dziś.

To tu codziennie pracuję na to by hasło fotograf ślubny Tychy mogło stać przy moim imieniu i nazwisku!

Fotografia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasjonuję się tym co robię. Fotografuję w bez przerwy! Codziennie uczę się i obserwuję otoczenie, kadrując nawet, gdy nie mam aparatu pod ręką!

fotograf slubny dawid zielinski 1

Spójrzcie, jak mogą wyglądać Wasze fotografie ślubne w Małopolsce

Zakładam, że reportaż ślubny kojarzy Wam się ze typowymi „słodziutkimi” fotografiami z sesji plenerowej lub „kolorowymi” fotami w trakcie krojenia tortu. Ja też czasem takie zdjęcia robię, bo lubię różnorodność, ale to mały ułamek tego, co pokazuję jako fotograf ślubny. Najistotniejsze są mocne i ciekawe kadry, które szczerze pokazują dzień ślubu. Oddaję Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

Fotograf weselny Małopolska

Poznajcie moje niebanalne spojrzenie

Choć fotograf weselny Małopolska jest często gdzieś z boku, nie znaczy to, że jego fotografie nie mogą się wyróżniać. Staram się by moje zdjęcia właśnie się wyróżniały. Przełamuje standardy, próbuję nowe kadry, pokazuję to co inni często uważają, że jest nieistotne. 
Dla mnie największą inspirację stanowią najlepsi fotografowie uprawiający reportaż, ale nie ten ślubny. Uwielbiam oglądać zdjęcia inne niż ślubne i to one dają mi kopa. 

Ich styl, sposób obserwacji, uchwycenie kluczowego momentu jest dla mnie czymś co buduje moje fotograficzne ja. 

Łączenie innego spojrzenia na życie i podbieranie tego co najważniejsze z trwałej klasyki – tym cechują się moje reportaże ślubne, które z chęcią wykonam z Wami gdzieś w Małopolsce.

Nie wierzycie mi? ⬇️
Uwierzcie moim zdjęciom i opiniom par:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf na ślub i wesele Małopolska

Skąd jest Wasz fotograf ślubny? Czy zna Waszą okolicę? Czy to ważne? 
Trochę tak.

Gdy spotkacie fotografa z określonego regionu, możecie być pewni, że zna orientuje się w tym co dzieje się na takich weselach. Jest to duży plus, ponieważ można się wtedy skupić na tworzeniu fotografii ślubnej. Fotograf na wesele nie musi zastanawiać się, gdzie zaparkować samochód…

Małopolska to region, w którym zaczynałem. To tu stworzyłem ogrom zdjęć ślubnych. To tutaj też wykonuję sesje narzeczeńskie czy sesje ślubne.

Wiadomo, że Małopolska nie jest jedynym regionem, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli tylko zainteresowały Was moje fotografie i chcecie, abym zapamiętał Wasz dzień wesela w jakimkolwiek innym miejscu, to mnie nie trzeba namawiać!

To już wiecie:

 • fotografie, które Wam oddam, są szczere, to zapewnia, że nie stracą swojego piękna przez długi czas
 • reportaż ślubny będzie stworzony jak najlepszy film, przy lepiej zaopatrzyć się w chusteczki 😪
 • moje doświadczenie pozwala Wam się wyluzować i zagarniać to co najlepsze z wesela – nie musicie pozować i ustawiać się do zdjęć
 • jestem fotografem ślubnym z Małopolski – znam ten rejon – dzięki temu wiem, jakie są tam zwyczaje
 • jestem otwarty i szczery, wspieram Was na każdym etapie jeśli tego potrzebujecie  – moja praca to moja pasja i na odwrót 🤪

Skąd wiem, że to, co robię, robię dobrze? 
Świadczą o tym opinie par młodych:

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Małopolska fotograf ślubny

Nie jesteście przekonani jak wygląda dobry reportaż ślubny? Myślicie co jest lepsze – naturalny materiał czy może trochę ustawiania wchodzi w grę? Z ogromną chęcią pokaże Wam zalety reportażu ślubnego bez pozowania, który realizuję od lat. Czytajcie dalej!

Jeśli to co znaleźliście wyżej nie zapewnia Was w 100% to mam dla Was kilka propozycji zrealizowanych na terenie Małopolski + ślubny poradnik:

JEŚLI DOTARLIŚCIE AŻ DOTĄD, TO WSZECHŚWIAT CHCE, ŻEBYŚMY SIĘ POZNALI ✍️

Fotograf ślubny Małopolska

Data Waszego ślubu(wymagane)
jest niezbędny bym mógł wysłać ofertę
tylko do potwierdzenia przez SMS - nie będę nękał Was telefonami
Jak na mnie trafiliście

Fotografia ślubna – sesja ślubna Małopolska

Fotograf ślubny Małopolska i temat sesji w plenerze to ważne połączenie w mojej pracy. Mimo, że reportaż ślubny jest dla mnie niezwykle ważny to chętnie realizuję się w sesjach plenerowych. Uważam, że fotograf na wesele Małopolska powinien też dobrze i sprawnie działać podczas sesji ślubnych. Małopolska posiada piękne tereny od wspominanego wcześniej Krakowa po piękne górskie tereny. Myślę, że każdy tu znajdzie coś dla siebie. 

W moim przypadku jako fotografa ślubnego Małopolska jest rejonem, który już dosyć dobrze poznałem od strony sesji w plenerze. Mimo, że jestem ze Śląska to często zdarza mi się jeździć w trochę bardziej odległe ode mnie tereny i wtedy dosyć często trafiam właśnie do Małopolski. Kluczem do osiągnięcia ciekawych kadrów z sesji ślubnej jest kreatywne podejście i to jest to na czym skupiam się najbardziej jako fotograf ślubny z Małopolski!

Sesja ślubna Małopolska to także sesja narzeczeńska realizowana w Małopolsce. Uwielbiam fotografować w Krakowie… to chyba najlepsze miasto na miejską sesję ślubną. Małopolska to jednak ogromy rejon z dużym potencjałem więc zakładam, że znajdziemy coś odpowiedniego.

Fotograf na wesele Małopolska – fotograf na ślub Małopolska

Jako fotograf na wesele i ślub w Małopolsce poznałem już dosyć dobrze lokalne tradycje i obyczaje. W tym rejonie cenię najbardziej pozytywnych i otwartych ludzi. Praca w tym rejonie to czysta przyjemność dlatego nie jest dla mnie istotne czy pracuję w samym centrum Krakowa czy gdzieś w dalszych rejonach Małopolski. Fotograf na wesele Małopolska i fotograf na ślub Małopolska to dwa hasła, które powoduję, że możecie trafić na kogoś z własnym unikatowym stylem. Szukając fotografa z Małopolski możecie chce trafić na kogoś z Waszego miasta. Cieszę się, że trafiliście właśnie do mnie. Jeśli podoba Wam się to jak prezentują się moje zdjęcia ślubne to czytajcie dalej!

Czym się charakteryzuje moja fotografia ślubna w Małopolsce?

Fotografia ślubna Małopolska – krótka charakterystyka moich zdjęć.

 • Wieloplanowe kadry – to jest to co w reportażu ślubnym i nie tylko lubię najbardziej. To właśnie wieloplanowe zdjęcia świetnie potrafią opowiadać historię. Gdy dużo się dzieje nie tylko na jednym planie to zdjęcie automatycznie staje się bardzo interesujące
 • Emocje w portretach – wąskie kadry skupiające się na twarzach i emocjach to też coś co bardzo lubię. Takie zdjęcia pokazują, jak ważny dla obecnych gości i nie tylko jest dzień ślubu Pary Młodej. To te zdjęcia są najczęściej przez Was zapamiętywane
 • Odważne kadry – czyli urozmaicenie całego materiału ze ślubu. To czasem humorystyczne, czasem bardzo nietypowe zdjęcia, które przedstawiają proste sytuacje w trochę inny, mniej standardowy sposób

Nowoczesny fotograf ślubny w Małopolsce

Sprawdzając moje portfolio możecie zauważyć, że głównym terenem mojego działania jest sąsiadujący z Małopolską Śląsk. Nie ma w w tym nic dziwnego, bo pochodzę z Katowic i to tam głównie wykonuję zdjęcia ślubne. Z czasem jednak zainteresowanie na to bym wykonać zdjęcia ślubne w Małopolsce rosło. W rejonach całej Małopolski wykonywałem coraz więcej ślubów i dzięki temu znam ten rejon bardzo dobrze. Jako fotograf ślubny Małopolskie poznałem już dosyć dobrze i chętnie wracam w te rejony, ale nie boję się wyzwań i fotografuję w całej Polsce. Styl mojej fotografii jest nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy dlatego nie boję się wyzwań jakie stawiają przede mną nowe rejony. 

Fotografia ślubna Małopolska – dlaczego ja?

Jeśli tylko jesteście osobami szczerymi i otwartymi, posiadającymi dystans do siebie i całego wydarzenia to myślę, że się dogadamy. Staram się unikać sztampowych kadrów i Wasz dzień przedstawiam w oryginalny, autorski sposób. Pamiętajcie, że zdjęcia, które pokazuję muszę Wam odpowiadać, a ja zrobię wszystko by zachować klimat tych zdjęć, ale też będę starał się tworzyć nowe unikatowe kadry. Fotografia ślubna Małopolska to spore wyzwanie i zawsze staram się stawać na wysokości zadania i realizować jak najciekawiej Wasze materiały z wesela!

Kreatywny fotograf ślubny z Małopolski

 • Fotograf na wesele Małopolska – poznaj jego styl
  Na starcie warto zobaczyć dokładnie portfolio na stronie internetowej i sprawdzić dokładnie social media. To da Wam jasną informację czy styl, który prezentuje wybrany fotograf weselny z Małopolski Wam w pełni odpowiada. Taki research powinien na początku wystarczyć. 
  Jeśli chodzi o mnie i moje zdjęcia to staram się pokazywać pełnię życia i urozmaicać maksymalnie swoje kadry by ciągle zaciekawiały odbiorcę!
 • Fotograf na ślub Małopolska – pierwszy kontakt
  Gdy już trafiliście na kilku wybranych fotografów na ślub z Małopolski to warto do nich napisać. To jaką odpowiedź otrzymacie też może być istotne. Jeśli po kilku mailach i pierwszej rozmowie zobaczycie, że nadajecie na podobnych falach to jest to bardzo dobry znak. To świadczy, że Wasza współpraca może układać się wyjątkowo dobrze
 • Fotograf ślubny Małopolska – podejmijcie decyzje na spokojnie
  Jesteście po rozmowach? Wybraliście tego jednego fotografa ślubnego z Małopolski? Warto teraz na chłodno przemyśleć ostatecznie decyzję. Dajcie sobie dwa – trzy dni i zastanówcie się czy jesteście w 100% pewni. To bardzo ważne byście do swojego fotografa mieli pełne zaufanie  

Fotograf ślubny Małopolska – cena i Wasze zapytania

Małopolska to duży i różnorodny rejon. Podobnie jest w temacie fotografów ślubnych z Małopolski. Jest ich sporo i mają różne ceny. Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą to poniżej zostawiam Wam formularz kontaktowy.

Jeśli tylko moje zdjęcia i to co piszę Was zainteresowało to piszcie, pytajcie, porozmawiajmy i poznajmy się! 

Cieszmy się wspólnie na Waszym ślubie!
Czekam na info 👂

Fotograf ślubny Małopolska

Data Waszego ślubu(wymagane)
jest niezbędny bym mógł wysłać ofertę
tylko do potwierdzenia przez SMS - nie będę nękał Was telefonami
Jak na mnie trafiliście