Fotograf ślubny z Małopolski

Fotograf ślubny Małopolska

Jak długo można oglądać tak samo wyglądające kadry ze ślubu? Zobaczycie zaraz coś „innego”!
Jako fotograf ślubny z Małopolski pokażę Wam coś szczerego i naturalnego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Kreowane momenty to nie moja styl – nie musicie pozować! Cieszcie się sobą i bądźcie prawdziwi. Wasz reportaż wypełnią spontaniczne zdjęcia, które staną się świetną pamiątką.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nie „produkuję” identycznych reportaży ślubnych. Moja fotografia ślubna Małopolska to ciekawe i oryginalne kadry, które są interesujące! Ma być intensywnie i gęsto tak by szczęki opadały!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze kadry unikną starzenia się. Nawet po wielu miesiącach, Wasi bliscy i Wy wrócicie do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Te fotografie zostaną w Waszej pamięci na długi czas.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Przedstawię Wam kadry, które Was zaskoczą! To co oddaję moim Parom Młodym to momenty, na które sami nie zwrócili uwagi w trakcie swojego wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Małopolska

Oto garść wiedzy na temat tego co proponuję i jak może wyglądać nasza ewentualna współpraca.

Dzień ślubu

Wybór pakietu i ustawienie go pod Was, a potem przez około 10/14 godzin fotografuję Wasz wielki dzień. Zaczynam w okolicach przygotowań i pracuję do około 23/24

Tworząc reportaż skupiam się na emocjach i jestem wyczulony na momenty z pozoru nieistotne, które są ważne dla moich Par Młodych, bo to coś nowego i zaskakującego.

Możecie być pewni, że całość materiału będzie tak harmonijna, jak najlepszy film.

Po ślubie

Przekażę Wam 300 zdjęć po obróbce i ułożonych w formie spójnego reportażu, a całość przedstawi Wasze wesele innej, trochę mniej oczywistej perspektywy – to coś ciekawego.

Na to jak wyglądają moje fotografie nie wpływa ulotna moda. Latami tworzyłem swój charakter fotograficzny, teraz się go trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Powoduje to, żę Wasze kadry będą intrygujące, a ich piękno będzie niezmienne.

Doświadczenie

Jako fotograf weselny pracuję już od 2012 roku. Niezmiennie staram się rozwijać i realizuję też inne tematy. To pozwala z inaczej spojrzeć na dzień wesela i pokazać ślub w ciekawszy sposób.

To nie moje początki z fotografowaniem. Fotografia to nie jakaś tam zajawka. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że działam świadomie i tworzę kreatywne reportaże.

Mam wystarczające doświadczenie, które pomaga Wam cieszyć się chwilą

Stawiam na szczerość

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej współpracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Małopolska dawid zieliński

Z Małopolską jestem związany od dłuższego czasu. Bywam tam regularnie. Jako fotograf ślubny Małopolska mogę tworzyć swoją pasję regionie naszego kraju i poznawać ciekawych ludzi!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w małopolsce

Fotograf ślubny Małopolska i temat sesji w plenerze to ważne połączenie w mojej pracy. Mimo, że reportaż ślubny jest dla mnie niezwykle ważny to chętnie realizuję się w sesjach plenerowych. Uważam, że fotograf na wesele Małopolska powinien też dobrze i sprawnie działać podczas sesji ślubnych. Małopolska posiada piękne tereny od wspominanego wcześniej Krakowa po piękne górskie tereny. Myślę, że każdy tu znajdzie coś dla siebie. 

W moim przypadku jako fotografa ślubnego Małopolska jest rejonem, który już dosyć dobrze poznałem od strony sesji w plenerze. Mimo, że jestem ze Śląska to często zdarza mi się jeździć w trochę bardziej odległe ode mnie tereny i wtedy dosyć często trafiam właśnie do Małopolski. Kluczem do osiągnięcia ciekawych kadrów z sesji ślubnej jest kreatywne podejście i to jest to na czym skupiam się najbardziej jako fotograf ślubny z Małopolski!

Sesja ślubna Małopolska to także sesja narzeczeńska realizowana w Małopolsce. Uwielbiam fotografować w Krakowie… to chyba najlepsze miasto na miejską sesję ślubną. Małopolska to jednak ogromy rejon z dużym potencjałem więc zakładam, że znajdziemy coś odpowiedniego.

fotograf na ślub i wesele Małopolska

Gdy spotkacie fotografa z określonego regionu, możecie być pewni, że zna orientuje się w tym co dzieje się na takich weselach. Jest to duży plus, ponieważ można się wtedy skupić na tworzeniu fotografii ślubnej. Fotograf na wesele nie musi zastanawiać się, gdzie zaparkować samochód…

Małopolska to region, w którym zaczynałem. To tu stworzyłem ogrom zdjęć ślubnych. To tutaj też wykonuję sesje narzeczeńskie czy sesje ślubne.

Wiadomo, że Małopolska nie jest jedynym regionem, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli tylko zainteresowały Was moje fotografie i chcecie, abym zapamiętał Wasz dzień wesela w jakimkolwiek innym miejscu, to mnie nie trzeba namawiać!

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotografia ślubna Małopolska

Jako człowiek znający Małopolskę tylko trochę to dla mnie ten rejon jest ciekawy, by tworzyć tu fotografię ślubną. Trochę znam okolice i z poprzednich punktów pewnie wiecie co jest istotne i na czym skupić się podczas wyboru fotografa weselnego i co powinna zawierać umowa. Poruszyłem trochę ogólnych, ale istotnych tematów. Przyszedł czas na opisanie swojej wizji fotograficznej
Twierdzę, że fotograf weselny Małopolska i ludzi zamieszkujących ten rejon powinien pokazywać w ciekawy i prawdziwy sposób. Uwielbiam przedstawiać ludzkie emocje. Zwracam uwagę na kluczowe momenty. Kreatywnie kadruję i czujcie obserwuję otoczenie. To tak w skrócie mój styl. Zdjęcia ślubne w Małopolsce mają być wiarygodne, mają pokazać Wasz dzień bez żadnego reżyserowania. 

fotograf weselny Małopolska

Choć fotograf weselny Małopolska jest często gdzieś z boku, nie znaczy to, że jego fotografie nie mogą się wyróżniać. Staram się by moje zdjęcia właśnie się wyróżniały. Przełamuje standardy, próbuję nowe kadry,pokazuję to co inni często uważają, że jest nieistotne.
Dla mnie największą inspirację stanowią najlepsi fotografowie uprawiający reportaż, ale nie ten ślubny. Uwielbiam oglądać zdjęcia inne niż ślubne i to one dają mi kopa.

Ich styl, sposób obserwacji, uchwycenie kluczowego momentu jest dla mnie czymś co buduje moje fotograficzne ja.
Łączenie innego spojrzenia na życie i podbieranie tego co najważniejsze z trwałej klasyki – tym cechują się moje reportaże ślubne, które z chęcią wykonam z Wami gdzieś w Małopolsce.

 • fotografie, które Wam oddam, są szczere, to zapewnia, że nie stracą swojego piękna przez długi czas
 • reportaż ślubny będzie stworzony jak najlepszy film, przy lepiej zaopatrzyć się w chusteczki
 • moje doświadczenie pozwala Wam się wyluzować i zagarniać to co najlepsze z wesela – nie musicie pozować i ustawiać się do zdjęć
 • jestem fotografem ślubnym z Małopolski – znam ten rejon – dzięki temu wiem, jakie są tam zwyczaje
 • jestem otwarty i szczery, wspieram Was na każdym etapie jeśli tego potrzebujecie  – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Małopolska

Jeśli tylko jesteście osobami szczerymi i otwartymi, posiadającymi dystans do siebie i całego wydarzenia to myślę, że się dogadamy. Staram się unikać sztampowych kadrów i Wasz dzień przedstawiam w oryginalny, autorski sposób. Pamiętajcie, że zdjęcia, które pokazuję muszę Wam odpowiadać, a ja zrobię wszystko by zachować klimat tych zdjęć, ale też będę starał się tworzyć nowe unikatowe kadry. Fotografia ślubna Małopolska to spore wyzwanie i zawsze staram się stawać na wysokości zadania i realizować jak najciekawiej Wasze materiały z wesela!

fotograf ślubny w Małopolsce

Sprawdzając moje portfolio możecie zauważyć, że głównym terenem mojego działania jest sąsiadujący z Małopolską Śląsk. Nie ma w w tym nic dziwnego, bo pochodzę z Katowic i to tam głównie wykonuję zdjęcia ślubne. Z czasem jednak zainteresowanie na to bym wykonać zdjęcia ślubne w Małopolsce rosło. W rejonach całej Małopolski wykonywałem coraz więcej ślubów i dzięki temu znam ten rejon bardzo dobrze. Jako fotograf ślubny Małopolskie poznałem już dosyć dobrze i chętnie wracam w te rejony, ale nie boję się wyzwań i fotografuję w całej Polsce. Styl mojej fotografii jest nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy dlatego nie boję się wyzwań jakie stawiają przede mną nowe rejony. 

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf na wesele małopolska

Jako fotograf na wesele i ślub w Małopolsce poznałem już dosyć dobrze lokalne tradycje i obyczaje. W tym rejonie cenię najbardziej pozytywnych i otwartych ludzi. Praca w tym rejonie to czysta przyjemność dlatego nie jest dla mnie istotne czy pracuję w samym centrum Krakowa czy gdzieś w dalszych rejonach Małopolski. Fotograf na wesele Małopolska i fotograf na ślub Małopolska to dwa hasła, które powoduję, że możecie trafić na kogoś z własnym unikatowym stylem. Szukając fotografa z Małopolski możecie chce trafić na kogoś z Waszego miasta. Cieszę się, że trafiliście właśnie do mnie. Jeśli podoba Wam się to jak prezentują się moje zdjęcia ślubne to czytajcie dalej!

Małopolska fotograf ślubny

Nie jesteście przekonani jak wygląda dobry reportaż ślubny? Myślicie co jest lepsze – naturalny materiał czy może trochę ustawiania wchodzi w grę? Z ogromną chęcią pokaże Wam zalety reportażu ślubnego bez pozowania, który realizuję od lat. Czytajcie dalej!

 • Wieloplanowe kadry – to jest to co w reportażu ślubnym i nie tylko lubię najbardziej. To właśnie wieloplanowe zdjęcia świetnie potrafią opowiadać historię. Gdy dużo się dzieje nie tylko na jednym planie to zdjęcie automatycznie staje się bardzo interesujące
 • Emocje w portretach – wąskie kadry skupiające się na twarzach i emocjach to też coś co bardzo lubię. Takie zdjęcia pokazują, jak ważny dla obecnych gości i nie tylko jest dzień ślubu Pary Młodej. To te zdjęcia są najczęściej przez Was zapamiętywane
 • Odważne kadry – czyli urozmaicenie całego materiału ze ślubu. To czasem humorystyczne, czasem bardzo nietypowe zdjęcia, które przedstawiają proste sytuacje w trochę inny, mniej standardowy sposób
fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia weselna małopolska

Gdy szukasz fotografa ślubnego w Małopolsce, który uchwyci najważniejsze momenty Twojego wesela w sposób naturalny i autentyczny, to możesz mieć problem. Jako doświadczony fotograf ślubny oferuję usługi fotografii ślubnej i weselnej w Małopolsce i okolicach, ale wiem też, że reporterska fotografia ślubna jest w mniejszości. Moja fotografia weselna ma charakter reportażowy, dzięki czemu unikam sztuczności i skupiam się na uchwyceniu emocji i wydarzeń tak, jak naprawdę wyglądały. Fotografia na wesele, którą oferuję, to wyjątkowe wspomnienia z najważniejszego dnia w Waszym życiu, uchwycone w szczerych i prawdziwych kadrach. Zawsze staram się działać w pełni profesjonalnie, jako fotograf ślubny w Małopolsce!

fotograf na wesele małopolska

Fotograf ślubny w Małopolsce – tego szukacie? Dobrze trafiliście – jestem fotografem, który uchwyci najważniejsze momenty Twojego wesela w sposób naturalny i autentyczny. Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, oferuję usługi fotografa na wesele w Małopolsce i okolicach. Moja fotografia ślubna ma charakter reportażowy, dzięki czemu unikam ustawiania sztucznych póz i skupiam się na uchwyceniu najważniejszych emocji i wydarzeń. Jeśli chcesz, aby Twoje wesele było uwiecznione w szczerych i prawdziwych kadrach, to daj znać. Fotografując wesela robię wszystko, aby Twoje wspomnienia z tych wyjątkowych dni były piękne i niezapomniane.

fotograf ślubny małopolska

 • Fotograf na wesele Małopolska – poznaj jego styl
  Na starcie warto zobaczyć dokładnie portfolio na stronie internetowej i sprawdzić dokładnie social media. To da Wam jasną informację czy styl, który prezentuje wybrany fotograf weselny z Małopolski Wam w pełni odpowiada. Taki research powinien na początku wystarczyć. 
  Jeśli chodzi o mnie i moje zdjęcia to staram się pokazywać pełnię życia i urozmaicać maksymalnie swoje kadry by ciągle zaciekawiały odbiorcę!
 • Fotograf na ślub Małopolska – pierwszy kontakt
  Gdy już trafiliście na kilku wybranych fotografów na ślub z Małopolski to warto do nich napisać. To jaką odpowiedź otrzymacie też może być istotne. Jeśli po kilku mailach i pierwszej rozmowie zobaczycie, że nadajecie na podobnych falach to jest to bardzo dobry znak. To świadczy, że Wasza współpraca może układać się wyjątkowo dobrze
 • Fotograf ślubny Małopolska – podejmijcie decyzje na spokojnie
  Jesteście po rozmowach? Wybraliście tego jednego fotografa ślubnego z Małopolski? Warto teraz na chłodno przemyśleć ostatecznie decyzję. Dajcie sobie dwa – trzy dni i zastanówcie się czy jesteście w 100% pewni. To bardzo ważne byście do swojego fotografa mieli pełne zaufanie  

zdjęcia na ślub w Małopolsce

Małopolska to duży i różnorodny rejon. Podobnie jest w temacie fotografów ślubnych z Małopolski. Jest ich sporo i mają różne ceny. Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą to poniżej zostawiam Wam formularz kontaktowy.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny Małopolska

Tak jak opisywałem wcześniej jako fotograf ślubny Małopolska i jej okolice znam przyzwoicie. To rejon, który lubię z kilku powodów, a najistotniejszy jest taki, że znam tu sporo miejsc od strony zwykłego mieszkańca. To właśnie dlatego zawsze cieszę się pracując w Małopolsce – zawsze coś mnie zaskakuje i odkrywam tu nieznane mi wcześniej tereny! Fotograf ślubny z Małopolski powinien mieć swój własny, niepowtarzalny styl pracy.

fotograf wesele Małopolska

Jeśli spodobały Wam się moje fotografie ślubne i zależy Wam by poznać cenę jaką ma fotograf ślubny z Małopolski to napiszcie. Wyślę Wam moje reportaże ślubne i przedstawię ofertę. Jeśli wszystko Wam się spodoba to nic nie stoi na przeszkodzie byśmy umówili się na spotkanie, wypijemy kawę i pogadamy. 

Fotograf wesele Małopolska – taki fotograf powinien być przede wszystkim osobą z ludzkim podejściem do dnia ślubu, dlatego stawiam spory nacisk na rozmowę podczas, której poznamy się bliżej. 

Przecież fotograf ślubny w Małopolsce nie powinien skupiać się tylko na fotografii. Zbudowanie relacji podczas rozmowy, następnie podczas sesji narzeczeńskiej to tak samo ważne tematy jak samo fotografowanie. Relacje między nami są nie mniej istotne dlatego dajcie się poznać. Piszcie śmiało!

fotograf slubny dawid zielinski 90

reportaż ślubny Małopolska

Robię wszystko, by moje reportaże ślubne były szczere, niepozowane, klasyczne i kreatywne. Pewnie wiecie, że dzień Waszego ślubu to niepowtarzalne chwile, które powinny być przedstawione w niestandardowy sposób. Ja proponuję kreatywne podejście i zaskakujące kadry. Jako fotograf ślubny Małopolska – to ten region poznałem już z perspektywy fotografa dosyć dobrze, a moje reportaże ślubne z Małopolski mają już dużo pozytywnych opinii. Pracowałem w wielu miejscach i z wieloma różnymi ludźmi! By współpraca była sprawna – zawsze nawiązuję kontakt ze świadomymi i otwartymi osobami. Reportaż ślubny Małopolska to coś co w swojej pracy wprost uwielbiam!

 • w ogóle Cię nie zauważaliśmy na ślubie i weselu
 • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
 • te zdjęcia po prostu mają swoją duszę
 • uchwyciłeś tyle “żywych” momentów – nie sądziliśmy, że tak dużo się działo
 • patrząc na zdjęcia niesamowicie się wzruszaliśmy, ale też były mega śmieszne momenty

Niepozowany reportaż ślubny Małopolska – jeśli chcecie fotografii w takim stylu i fotograf tworzącego wszystko by wykonać punkty, które opisałem u góry to dajcie znać! Na 100% znajdziemy wspólny język i uda nam się stworzyć coś kreatywnego i zaskakującego!

fotografia ślubna Małopolska

Szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie szczere i pełne emocji kadry w trakcie Twojego wesela w Małopolsce lub okolicach? Oferuję i mogę dać Ci pewność, że Twoja pamiątka ze ślubu będzie unikalna i nietuzinkowa. Moja fotografia ślubna i weselna w Małopolsce charakteryzuje się naturalnym i niepozowanym stylem, dzięki czemu otrzymacie reportaż ślubny pełen emocji i ciekawych chwil. Nie trzeba martwić się zbędnym pozowaniem, zrobię wszystko byście czuli się naturalnie i mogli cieszyć się Waszym ślubem.

fotograf z małopolski

Chciałbym Ci pokazać, jak widzę fotografię ślubną. Dla mnie to nie tylko zawód, ale także sposób na wyrażenie mojej kreatywności i szacunku dla ludzi. Zdjęcia ślubne, które tworzę, są pełne życia, radości i uroku. Nie nakładam na nikogo sztucznych póz, nie kreuję nienaturalnych sytuacji, nie narzucam swojej wizji. Jestem cichym świadkiem, który rejestruje to, co się dzieje naprawdę. Moim zadaniem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie prawdziwym odwzorowaniem Waszej osobowości i uczuć. Chcę, żebyście po latach mogli oglądać te zdjęcia i odkrywać w nich nowe detale, które przywołają Wam wspomnienia z dnia ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Małopolski, który zrobi dla Ciebie niezwykłe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaproponuję Ci moją ofertę. Nie czekaj, zabezpiecz termin już teraz i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym doświadczeniem, ale także piękną fotografią.