Dobry fotograf ślubny Małopolska

Cześć. Nazywam się Dawid i mam nadzieję, że szukacie kogoś kto uwieczni dla Was w naturalny sposób Wasze emocje w dniu ślubu. W dniu Waszego ślubu jestem czujnym obserwatorem, który ma za zadanie zapamiętać Wasz dzień w szczerych i odważnych kadrach!

Dla mnie fotograf ślubny z Małopolski powinien przede wszystkim mieć swój określony styl. Jeśli mój styl Wam będzie odpowiadał to zapraszam do kontaktu. Chętnie Was poznam i porozmawiam. Mam nadzieję, że w moich fotografiach odnajdziecie coś co Was zainteresuje! Zapraszam dalej!


Fotograf ślubny Małopolska Dawid Zieliński

Wyjątkowa fotografia ślubna i Małopolska w tle

Dla mnie kluczowe w całym temacie: fotografia ślubna Małopolska – jest reportaż ze ślubu. Uważam, że to właśnie dobry reportaż ślubny jest wizytówką fotografa. Małopolska posiada masę ciekawych sal weselnych w przeróżnych stylach. Bez znaczenia czy chcecie zorganizować wesele w stylu glamour czy rustykalnym. Małopolska ma ogromną bazę przepięknych miejsc by wykonać świetne zdjęcia ślubne.
Mimo, że fotografia ślubna w Małopolsce to nie jest główny rejon mojej pracy to bardzo lubię te tereny i chętnie do nich wracam. Często bywam na weselach w Krakowie, zdarzało mi się tam też wykonać niejedną sesję ślubną czy narzeczeńską.

Zdjęcia ślubne Małopolska – poniżej przykładowe realizacje z terenów Małopolski i okolic!

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf ślubny Małopolska – a co z sesją w plenerze?

Fotograf ślubny Małopolska i temat sesji w plenerze to ważne połączenie w mojej pracy. Mimo, że reportaż ślubny jest dla mnie niezwykle ważny to chętnie realizuję się w sesjach plenerowych. Uważam, że fotograf na wesele Małopolska powinien też dobrze i sprawnie działać podczas sesji ślubnych. Małopolska posiada piękne tereny od wspominanego wcześniej Krakowa po piękne górskie tereny. Myślę, że każdy tu znajdzie coś dla siebie. 

W moim przypadku jako fotografa ślubnego Małopolska jest rejonem, który już dosyć dobrze poznałem od strony sesji w plenerze. Mimo, że jestem ze Śląska to często zdarza mi się jeździć w trochę bardziej odległe ode mnie tereny i wtedy dosyć często trafiam właśnie do Małopolski. Kluczem do osiągnięcia ciekawych kadrów z sesji ślubnej jest kreatywne podejście i to jest to na czym skupiam się najbardziej jako fotograf ślubny z Małopolski!

Małopolska to piękny teren, który stoi przed Nami otworem, a ja z chęcią z Wami odwiedzę najciekawsze miejsca w rejonie!

Goście w trakcie zabawy weselnej w okolicach Małopolski

Fotograf ślubny i Małopolska – szczere zdjęcia ślubne

Uwielbiam naturalne i pełne emocji fotografie. Jako fotograf na ślub Małopolska i jej rejony nie są mi obce, ale tak na szczerze to nie ma dla mnie znaczenia w jakim rejonie Polski pracuję. Jako fotograf ślubny z Małopolski charakteryzuję się indywidualnym stylem, którego trzymam się we wszystkich realizacjach. W ślubach fascynuje mnie przede wszystkim to, że zawsze mogę przygotować inny, kreatywny materiał!

Fotograf ślubny Małopolska – fraza dzięki, której możecie znaleźć dobrego fotograf na ślub! 

Fotograf na wesele Małopolska – fotograf na ślub Małopolska

Jako fotograf na wesele i ślub w Małopolsce poznałem już dosyć dobrze lokalne tradycje i obyczaje. W tym rejonie cenię najbardziej pozytywnych i otwartych ludzi. Praca w tym rejonie to czysta przyjemność dlatego nie jest dla mnie istotne czy pracuję w samym centrum Krakowa czy gdzieś w dalszych rejonach Małopolski. Fotograf na wesele Małopolska i fotograf na ślub Małopolska to dwa hasła, które powoduję, że możecie trafić na kogoś z własnym unikatowym stylem. Szukając fotografa z Małopolski możecie chce trafić na kogoś z Waszego miasta. Ja też wykonuję fotografię ślubną w Nowym Sączu, ale nie tylko bo znajdziecie mnie również pod hasłem fotograf ślubny Tarnów. Cieszę się, że trafiliście właśnie do mnie. Jeśli podoba Wam się to jak prezentują się moje zdjęcia ślubne to czytajcie dalej!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Czym się charakteryzuje moja fotografia ślubna w Małopolsce?

Fotografia ślubna Małopolska – krótka charakterystyka moich zdjęć.

 • Wieloplanowe kadry – to jest to co w reportażu ślubnym i nie tylko lubię najbardziej. To właśnie wieloplanowe zdjęcia świetnie potrafią opowiadać historię. Gdy dużo się dzieje nie tylko na jednym planie to zdjęcie automatycznie staje się bardzo interesujące
 • Emocje w portretach – wąskie kadry skupiające się na twarzach i emocjach to też coś co bardzo lubię. Takie zdjęcia pokazują, jak ważny dla obecnych gości i nie tylko jest dzień ślubu Pary Młodej. To te zdjęcia są najczęściej przez Was zapamiętywane
 • Odważne kadry – czyli urozmaicenie całego materiału ze ślubu. To czasem humorystyczne, czasem bardzo nietypowe zdjęcia, które przedstawiają proste sytuacje w trochę inny, mniej standardowy sposób

Piękny kadr kościoła w wykonaniu fotografa ślubnego z Małopolski Dawida Zielińskiego

Nowoczesny fotograf ślubny w Małopolsce

Sprawdzając moje portfolio możecie zauważyć, że głównym terenem mojego działania jest sąsiadujący z Małopolską Śląsk. Nie ma w w tym nic dziwnego, bo pochodzę z Katowic i to tam głównie wykonuję zdjęcia ślubne. Z czasem jednak zainteresowanie na to bym wykonać zdjęcia ślubne w Małopolsce rosło. W rejonach całej Małopolski wykonywałem coraz więcej ślubów i dzięki temu znam ten rejon bardzo dobrze. Jako fotograf ślubny Małopolskie poznałem już dosyć dobrze i chętnie wracam w te rejony, ale nie boję się wyzwań i fotografuję w całej Polsce. Styl mojej fotografii jest nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy dlatego nie boję się wyzwań jakie stawiają przede mną nowe rejony. 

Sesja ślubna w okolicach Małopolski
Para Młoda w trakcie sesji w plenerze

Fotografia ślubna Małopolska – początek!

Od czego zacząć poszukiwania kogoś kto wykona dla Was fotografię ślubną w Małopolsce? Przede wszystkim jak znajdziecie odpowiadających Wam stylem fotografów to warto sprawdzić ich opinie. Moje możecie zobaczyć tutaj: Dawid Zieliński Fotograf Ślubny opinie. Bardziej szczegółowe info napiszę poniżej!

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Kreatywny fotograf ślubny z Małopolski

 1. Fotograf na wesele Małopolska – poznaj jego styl
  Na starcie warto zobaczyć dokładnie portfolio na stronie internetowej i sprawdzić dokładnie social media. To da Wam jasną informację czy styl, który prezentuje wybrany fotograf weselny z Małopolski Wam w pełni odpowiada. Taki research powinien na początku wystarczyć.
  Jeśli chodzi o mnie i moje zdjęcia to staram się pokazywać pełnię życia i urozmaicać maksymalnie swoje kadry by ciągle zaciekawiały odbiorcę!   
 2. Fotograf na ślub Małopolska – pierwszy kontakt
  Gdy już trafiliście na kilku wybranych fotografów na ślub z Małopolski to warto do nich napisać. To jaką odpowiedź otrzymacie też może być istotne. Jeśli po kilku mailach i pierwszej rozmowie zobaczycie, że nadajecie na podobnych falach to jest to bardzo dobry znak. To świadczy, że Wasza współpraca może układać się wyjątkowo dobrze 
 3. Fotograf ślubny Małopolska – podejmijcie decyzje na spokojnie
  Jesteście po rozmowach? Wybraliście tego jednego fotografa ślubnego z Małopolski? Warto teraz na chłodno przemyśleć ostatecznie decyzję. Dajcie sobie dwa – trzy dni i zastanówcie się czy jesteście w 100% pewni. To bardzo ważne byście do swojego fotografa mieli pełne zaufanie  

Fotografia ślubna Małopolska – jaka umowa

Jak decyzja zapadła to czas na spisanie umowy. Co takowa powinna zawierać? Przede wszystkim datę, stawkę i opis tego co zawiera oferta. Umowa musi być dla Was czytelna i przejrzysta.

Moje pary zawsze wcześniej mają wgląd w umowę i mogą się z nią na spokojnie zapoznać w domu.

Sesja ślubna w wykonaniu Dawida Zielińskiego
Kadr z sesji ślubnej w wykonaniu fotografa z Małopolski

Fotograf ślubny Małopolska – cena i Wasze zapytania

Małopolska to duży i różnorodny rejon. Podobnie jest w temacie fotografów ślubnych z Małopolski. Jest ich sporo i mają różne ceny. Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą to poniżej zostawiam Wam formularz kontaktowy.

Jeśli tylko moje zdjęcia i to co piszę Was zainteresowało to piszcie, pytajcie, porozmawiajmy i poznajmy się! 

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Spodobał Ci się mój sposób opowiadania historii?