Dziś pokażę Wam kilka kadrów z pleneru w Zakrzówku. To był bardzo prosty plener, Karolina i Jakub nie mieli jakiś skonkretyzowanych pomysłów (poza jednym). Dla nich najważniejsi byli oni sami – właśnie dlatego świetnie mi się z nimi pracowało i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tych zdjęć. 

Jako fotograf ślubny Kraków znam już całkiem dobrze. Wielokrotnie byłem na sesjach ślubnych na Rynku, Kazimierzu czy na Wawelu. Krakowskie kawiarenki i stare uliczki mają wiele uroku i są wyjątkowo wdzięcznym tłem do fotografowania par. I ,choć Karolina i Jakub są z Krakowa i ich reportaż ślubny wykonywałem właśnie tam, to nie mieli oni w planach zabierać mnie na spacer po mieście. Karolina kocha konie – to ich obecność na kilku zdjęciach była dla niej ważna. Ten pomysł bardzo mi się spodobał! Karolina ma podejście do tych zwierząt, zna je i spacer po łąkach z końmi był czystą przyjemnością.

Fotograf ślubny Kraków

Jednak najwięcej uroku mają zdjęcia, które zrobiłem właśnie nad Zalewem Zakrzówek. Kolor włosów Karoliny i ciepły odcień jej sukienki wyglądają fantastycznie na tle wody. Gdy wykonywałem portret Jakuba, pochmurne niebo całkowicie zmieniło kolor tafli wody i całość ma chłodny, męski charakter. Co najważniejsze – Karolina i Jakub świetnie się czuli w swoim towarzystwie i w tym miejscu. Dzięki temu nie zabrakło zdjęć pełnych szczerej radości z bycia razem. 

Sesja ślubna Zakrzówek

Reportaż ślubny to jednak całkiem inna bajka. Uwielbiam te zdjęcia w ruchu pełne szczerych emocji, wyczekiwanie na moment. Muszę jednak przyznać, że plenery ślubne potrafią być niemniej przyjemne i zaskakujące. Wtedy macie okazję, by pokazać siebie, łączące Was uczucie, zainteresowania i miejsca, które lubicie. Często, gdy widzę Was w trakcie pleneru spokojnych i rozluźnionych mam okazję poznać Was bliżej. Stres związany ze ślubem macie wtedy już za sobą, z przyjemnością dzielicie się ze mną świeżymi wspomnieniami, a i ja też zawsze mam Wam coś do opowiedzenia. 

Fotograf ślubny Kraków, jak i każde inne miejsce, widzi oczyma pary, którą fotografuje. Każdy taki spacer jest odkrywaniem miejsc na nowo. Dlatego, gdybyście mieli ochotę na zdjęcia w Zakrzówku, to za każdym razem chętnie się tam wybiorę.