Fotograf ślubny z Krakowa

Fotograf ślubny Kraków

Zanudzają Was ciągle tak samo wyglądające zdjęcia ślubne? Chcecie zobaczyć coś „innego”?
Jako fotograf ślubny z Krakowa przedstawię Wam coś szczerego i naturalnego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Nieszczere momenty to nie moja bajka – nie musicie pozować! Świętujcie ten dzień i bądźcie prawdziwi. Wasz reportaż przepełnią spontaniczne zdjęcia, do których będziecie chętnie wracać.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie tworzę takich samych fotografii. Moja fotografia ślubna Kraków to intensywne i oryginalne kadry, w których nie ma nudy! Ma być za to mocno i dynamicznie!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze zdjęcia oprą się przedawnieniu. Nawet po długim czasie, Wasi bliscy i Wy wrócicie do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Te zdjęcia ślubne zostaną w Waszej pamięci.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Zaprezentuję Wam zdjęcia, które zaskakują! Pokazuję moim Parom Młodym chwile, których sami nie dostrzegli w trakcie ślubu i wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny Kraków

Oto kilka informacji na temat tego co proponuję i jak może wyglądać nasza współpraca.

Dzień ślubu

Wybieracie pakiet i go modyfikujemy pod Was – przez około 10/14 godzin fotografuję Wasz wielki dzień. Przeważnie zaczynam na przygotowaniach i działam do około 23/24

W trakcie pracy na ślubie pokazuję emocje w kluczowych chwilach, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo doceniają Pary Młode, bo to coś „innego”.

Zapewniam Was, że całość będzie tak harmonijna, jak najlepszy serial, taki który bardzo lubicie.

Po ślubie

Oddaję około 300 weselnych kadrów po obróbce i podanych w opcji spójnego reportażu, a całość zdjęć ukazuje historię Waszego ślubu z innej, mniej oczywistej strony – to coś nowego.

Na to jak wyglądają moje zdjęcia nie wpływają ulotne trendy. Długo wypracowywałem swój styl, którego się ciągle trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Powoduje, to że Wasze kadry będą ciekawsze, a ich piękno będzie aktualne na lata.

Doświadczenie

Jako reporter ślubny pracuję już od 2012 roku. Ciągle staram się rozwijać i nie fotografuję tylko ślubów i wesel… To pozwala „inaczej” patrzeć na reportaż ślubny.

To nie mój pierwszy rok z aparatem. Fotograficzna przygoda nie spodobała mi się tylko na chwilę. Lata spędzone z aparatem w ręku powodują, że jestem świadomym i czujnym reporterem ciągle szukającym momentów!

Moje ogromne doświadczenie pozwala Wam skupić się na sobie i cieszyć się chwilą

Stawiam na szczerość

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej współpracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny Kraków dawid zieliński

Z Krakowem jestem związany od wielu lat. Tu stworzyłem swój pierwszy materiał z wesela. Jako fotograf ślubny Kraków mogę realizować swoją pasję w jednym z najpiękniejszych polskich miast.

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne w Krakowie

Jestem przekonany, że fotografia ślubna kojarzy Wam się ze standardowymi „przytulanymi” kadrami z pleneru ślubnego lub „cukierkowymi” ujęciami podczas pierwszego tańca. U mnie takie fotografie też się pojawiają, ale to ułamek tego, co pokazuję w reportażu ślubnym. Kluczem są mocne kadry, które tworzą historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Kraków

Gdy trafiacie na zaangażowanego fotografa z danego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalnych księży, bywał w wielu miejscach, wie, na co w danych lokalizacjach zwracać uwagę. Jest to duża zaleta, ponieważ jego praca jest nastawiona na wykonanie reportażu ślubnego. Fotograf na wesele nie zastanawia się wtedy, gdzie zatrzymać auto, albo jak zareaguje ksiądz w konkretnej parafii.

Kraków to miasto, w którym często bywam. To tutaj realizuję bardzo dużo zleceń. To tutaj przetarłem pierwsze ścieżki, nie tylko fotografując śluby, ale i sesje narzeczeńskie czy plenery poślubne.

Wiadomo, że Kraków to nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli chcecie, abym udokumentował Wasz wielki dzień w jakimkolwiek innym miejscu, moja głowa zawsze jest przygotowana na nowe wyzwania i pomysły.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotografia ślubna kraków

Jako człowiek znający Kraków dla mnie ten rejon jest naturalny do tworzenia fotografii ślubnej. Wystarczająco znam okolice i z poprzednich punktów wiecie się na czym skupić się podczas wyboru fotografa weselnego, a także co jest istotne we współpracy. Poruszyłem wiele ogólnych, ale istotnych tematów. Przyszedł czas na przedstawienie swojej wizji fotograficznej
Uważam, że fotograf weselny Kraków powinien pokazywać otoczenie w szczery i prawdziwy sposób. Kocham ukazywać ludzkie emocje. Ważne są dla mnie kluczowe momenty. Kreatywnie kadruję i skupiam się na świetle i otoczeniu. To tak w skrócie mój styl. Zdjęcia ślubne w Krakowie mają być wiarygodne, mają ukazywać szczerze Wasze wesele, a całość realizuję bez żadnego reżyserowania. 

fotograf weselny Kraków

Choć fotograf weselny Kraków stoi niezauważony gdzieś z boku, nie jest powiedziane, że jego fotografie nie mogą być mocne. Moje są. Lubię łamać schematy, próbować nowych kadrów, rejestrować to, co inny fotograf uznałby za niezbyt ważne.
Jednocześnie ogromną inspiracją są dla mnie światowej sławy fotografowie pałający się reportażem i dokumentem. 

Ich pełen klasy styl, delikatna obróbka, chwytanie momentu kluczowego w niebanalny sposób. 
Połączenie nieszablonowego spojrzenia na życie i czerpanie z trwałej klasyki – tym charakteryzują się moje zdjęcia ślubne, które z chęcią wykonam z Wami gdzieś w Krakowie lub okolicach.

  • fotografie, które otrzymacie, będą jednocześnie tak szczere i oryginalne, że nie stracą swojego piękna przez wiele pokoleń
  • materiał ślubny będzie tak harmonijny i estetyczny jak najlepszy film, przy którym trzeba zaopatrzyć się w chusteczki higieniczne
  • moje wieloletnie doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i cieszyć weselem, a nie martwić sztucznym pozowaniem
  • jestem fotografem ślubnym z Krakowa – to tutaj poruszam się niemal na pamięć – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego regionu
  • możecie liczyć na zarówno moją szczerość, jak i gotowość wsparcia w wielu momentach  – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna Kraków

Jako człowiek znający Kraków dla mnie ten rejon jest naturalny do realizowania reportaży ślubnych. Odpowiednio znam okolice i tradycje, świetnie dogaduję się z ludźmi. Dlatego fotografia ślubna Kraków to dla mnie coś odpowiedniego! Dzięki pracy jako fotograf ślubny Kraków poznałem fantastyczne miejsca i kapitalnych ludzi. Jeśli to co znajdziecie na mojej stronie Wam się podoba i lubicie moje fotografie ślubne to nie czekajcie i zapytajcie o swój termin!

fotograf ślubny Kraków

Nie możecie zdecydować się, czy preferujecie naturalne, sensualne kadry, czy te bardziej industrialne fotografie ślubne? Kraków kryje w sobie miejsca w każdym tym stylu. To w Krakowie odnajdziecie niesamowite kamienice czy piękne zielone, parkowe tereny. To właśnie tutaj na ślubach mieszają się kultury, a tradycja przeplata z nowoczesnością. Dzięki temu nietypowemu eklektyzmowi możecie zdecydować o charakterze Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z jednego miasta.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf na wesele Kraków

Przy wyborze fotografa ślubnego z Krakowa skupcie się głównie na jego stylu. Musi Wam on w bardzo odpowiadać. Jeśli klimat kadrów ślubnych Wam pasuje to już duża część sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny z Krakowa ma opinie oraz ceny. Jeśli opinie są w większości zadowalające, sposób kadrowania Wam pasuje to nie pozostaje nic innego jak spotkać się, wypić wspólnie kawę i pogadać o reportażu ślubnym. 

Podczas spotkania sprawdzicie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji na szybko. Po spotkaniu przemyślcie wszystko na spokojnie w domu. Prześpijcie się z ostateczną decyzją i podejmijcie ją bez pośpiechu. Fotograf na wesele Kraków – to musi być dobry wybór!

fotografia ślubna kraków kogo polecacie?

Fotografia ślubna Kraków kogo polecacie – to hasło jest bardzo często poszukiwane więc stawiam, że zainteresowani jesteście opiniami innych na temat wybranego fotografa ślubnego z Krakowa. 

Tym razem nadszedł czas na opinie, polecenia i wyszukiwanie w sieci odpowiedniej persony. Warto sprawdzić kogo polecacie jako fotografa ślubnego na ślub w Krakowie. Zapytajcie kogo polecają Wasi znajomi, którzy być może już są po swoim weselu, albo byli na ślubie na którym był interesujący fotograf ślubny. Można też sprawdzić opinie na Google czy Facebooku. To zawsze kolejne informacje, które wspomogą Was w wyborze odpowiedniego fotografa weselnego z Krakowa. 

Fotografowie ślubni z Krakowa, którzy są polecani przez inne Pary Młode to bardzo często osoby od których poza kapitalnymi zdjęciami otrzymacie też wiele rad i pozytywną atmosferę podczas wesela i sesji ślubnej. Dlatego hasło: fotografia ślubna Kraków kogo polecacie – jest tak ważne, bo pomaga Wam odnaleźć fotografów z fajną opinią, którzy nie zawodzą swoich klientów!

fotografia slubna dawid zielinski 90

reportaż ślubny w krakowie

Reportaż ślubny to idealna forma fotograficznej dokumentacji najważniejszego dnia w życiu. To dzięki fotoreportażowi ślubnemu zachowasz wspomnienia na lata i będziesz mógł powrócić do najważniejszych momentów swojego ślubu. Moja propozycja fotoreportażu ślubnego w Krakowie to gwarancja profesjonalizmu, braku reżyserowania i gwarancji ciekawego kadrowania. W trakcie reportażu ślubnego nie ingeruję w wydarzenia, skupiając się na naturalnych, niepozowanych ujęciach. Dzięki temu efektem mojej pracy są autentyczne, piękne i poruszające zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę i emocje towarzyszące Waszemu ślubowi. Daj znać czy interesuje Cię taki fotoreportaż ślubny w Krakowie!

zdjęcia ślubne Kraków

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reporterskim. W moich fotografiach nie znajdziecie ustawianych motywów. Uważam, że fotograf na wesele w Krakowie powinien być kreatywny i otwarty. Powinien dobrze poznać region i cechujące go lokalne tradycje. Pracując w Krakowie wiem, że ślub w kościele może odbywać się nawet około 17:00. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna Kraków pokazuje takim jakie jest naprawdę. Nasz region jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne z Krakowa, a zdjęcia ślubne Kraków powinny pokazywać z jak najlepszej strony! 

fotograf ślub Kraków

Jako fotograf ślubny Kraków, który wykonuje szczere i emocjonalne zdjęcia miejsce ich wykonania nie ma znaczenia. Czy to Kraków czy inne miasto to zawsze szukam na zdjęciach emocji, a nie „pięknych” dodatków. Jako profesjonalnych fotograf weselny w Krakowie, ta propozycja jest skierowana do Par organizujących weselę w Krakowie i okolicach. Moje niepozowane zdjęcia ślubne będą świetną pamiątką z Twojego ślubu i wesela w Krakowie.

zdjęcia na ślub w Krakowie

Szukasz wyjątkowych zdjęć ślubnych, które będą ponadczasowe i pełne kreatywności? Moja oferta ślubnych fotografii w Krakowie spełni Twoje oczekiwania! Zawsze dostosowuję się do okoliczności, nie reżyseruję tylko obserwuję. Oferuję kreatywne ujęcia, które wyróżnią się na tle innych. Zdjęcia ślubne, które otrzymacie, to pamiątka na lata.

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny kraków

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Kraków i jego okolice znam świetnie. To lokalizacja bliska mi z kilku powodów, a najistotniejszy jest taki, że znam tu wiele miejsc od strony zwykłego mieszkańca. Dlatego zawsze pracując w Krakowie raduję się, że mogę napotkać nowe, nieznane mi wcześniej tereny! Fotograf ślubny z Krakowa powinien charakteryzować się własnym, niepowtarzalnym stylem pracy i dobrą komunikacją.

artystyczna fotografia ślubna kraków

Kraków wyróżnia się wieloma charakterystycznymi cechami. Z ogólnych cech najbardziej rozpoznawalny jest artystyczny krakowski styl. Na weseleach często spotykam się z różnymi artystami. Dla tego tak ważna w tym rejonie jest artystyczna fotografia ślubna! Uważam, że fotograf ślubny w Krakowie powinien mieć duszę artysty! Artystyczna fotografia ślubna Kraków to coś co powinno charakteryzować fotografa z Krakowa.

fotograf slubny dawid zielinski 90

reportaż ślubny Kraków

Staram się by moje reportaże ślubne były szczere, niepozowane, klasyczne i kreatywne. Pamiętajcie, że dzień Waszego ślubu to wyjątkowe momenty, które powinny być zarejestrowane w nietuzinkowy sposób. Z mojej strony możecie liczyć na nkreatywne podejście i zaskakujące kadry. Jako fotograf ślubny Kraków poznałem już rewelacyjnie, a moje reportaże ślubne z Krakowa mają już ogrom opinii. Pracowałem w wielu miejscach i z wieloma różnymi ludźmi! By współpraca odbywała się dobrze – zawsze próbuję nawiązać współpracę ze świadomymi i otwartymi Parami. Reportaż ślubny Kraków to coś co w swojej pracy cenię najbardziej!

  • w ogóle Cię nie zauważaliśmy na ślubie i weselu
  • uchwyciłeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
  • te zdjęcia po prostu mają swoją duszę
  • uchwyciłeś tyle “żywych” momentów – nie sądziliśmy, że tak dużo się działo
  • patrząc na zdjęcia niesamowicie się wzruszaliśmy, ale też były mega śmieszne momenty

Niepozowany reportaż ślubny Kraków – jeśli szukacie czegoś w takim stylu, kogoś kto zrealizuje punkty, które opisałem powyżej to piszcie bez skrupułów! Sądzę, że znajdziemy porozumienie i uda nam się stworzyć coś kreatywnego i zaskakującego!
Kraków!

fotografia ślubna Kraków

Szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie szczere i prawdziwe zdjęcia w trakcie Twojego ślubu w Krakowie lub okolicach? Z mojej strony mogę dać gwarancję, że Twoja pamiątka z wesela będzie unikalna i wyjątkowa. Moja fotografia ślubna i weselna w Krakowie charakteryzuje się naturalnym i niepozowanym stylem, dzięki czemu otrzymujesz reportaż ślubny pełen emocji i ciekawych momentów. Nie musisz martwić się zbędnym pozowaniem, robię wszystko byście czuli się swobodnie i naturalnie.

Fotograf z krakowa

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także sposób na dzielenie się moim spojrzeniem i uchwycenie piękna ludzi. Zdjęcia ślubne, które robię, są pełne kunsztu, finezji i uczucia. Nie nakładam na nikogo sztucznych pozy, nie tworzę sztucznych scen, nie ingeruję w naturalny charakter uroczystości. Jestem artystycznym fotografem, który pokazuje to, co się dzieje naprawdę. Moim celem jest stworzenie reportażu ślubnego, który będzie nie tylko pięknym dziełem zdjęć, ale także piękną historią o Waszej miłości. Chcę, żebyście po latach mogli podziwiać te zdjęcia i odczuwać w nich tę samą miłość, która towarzyszyła Wam w dniu ślubu. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Krakowa, który zrobi dla Ciebie niezwykłe zdjęcia ślubne, zapraszam do kontaktu ze mną. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i zaprezentuję Ci moją ofertę. Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś i spraw, żeby Twój ślub był nie tylko pięknym doznaniem, ale także piękną fotografią.