Dobry fotograf ślubny Kraków

Jakie powinny być zdjęcia ślubne? To pytanie zadaje sobie każda para młoda przed ostatecznym wyborem fotografa ślubnego. Jeśli trafiliście na moją stronę, to znaczy, że interesuje Was naturalna i pełna emocji fotografia ślubna a Krakówi okolice to miejsce, w którym odbędzie się Wasz wielki dzień. Teraz przyszedł czas na przywitanie.

Cześć! Nazywam się Dawid Zieliński i sprawię, że reportaż ślubny z tej wyjątkowej chwili będzie pełen naturalnych emocji, ekspresji uchwyconej w każdym ruchu, a także odważnych i szczerych kadrów.  

fotograf slubny krakow 12

Niepowtarzalna fotografia ślubna i Kraków w tle

Dla mnie najważniejszy jest reportaż ślubny i zdaje sobie z tego sprawę jako fotograf na wesele i ślub. Kraków zachwyca również ciekawymi salami weselnymi w różnych stylach. Jeśli marzycie o weselu w stylu glamour, znajdziecie w Krakowie wiele ciekawych pałaców. Osoby wolące luźniejszy styl rustykalny zachwycą się dworkami, folwarkami czy stodołami. Fotografia ślubna Kraków jest niezwykle inspirująca i pozwala reportażyście na pokazanie pełnej palety barw i możliwości.

Oto moja przykładowa realizacje fotografii ślubnej w Krakowie:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotografia ślubna Kraków – co z sesją ślubną?

Od wielu lat moją największą pasją jest reportaż ślubny ukazujący niepowtarzalność uczucia, ale także każdego miejsca stającego się tłem, które musi umieć wykorzystać dobry fotograf ślubny. Kraków to jak wiadomo jedno z najpiękniejszych miast Polski pełne zabytkowych budynków i niezwykłych pejzaży. Co ważne, nie będzie miało przed nami tajemnic.

Fotografia ślubna i Kraków współgrają ze sobą doskonale, ponieważ w mieście i okolicach można znaleźć wiele zielonych plenerów, na przykład Dolinę Kobylańską, Bramę Bolechowicką i Las Wolski. Miłośnicy budowli i ciekawych uliczek również nie będą zawiedzeni. Wystarczy, że zobaczą kolorowe schody na Podgórzu, Kazimierz, Stare Miasto czy Bronowice z dworem Rydlówka, gdzie można wykonać oryginalne zdjęcia ślubne. Cała Małopolska oferuje piękne tereny!

Kraków stoi przed Nami otworem, a ja z chęcią podpowiemy, gdzie warto zajrzeć i co uchwycić w tle.

fotograf slubny krakow 10

Naturalne i pełne emocji zdjęcia ślubne – Kraków

A teraz czas na najważniejsze, czyli wasze emocje i zdjęcia ślubne. Kraków, choć piękny, jest tylko tłem dla Waszej miłości, rozwianych włosów, ukradkowych uśmiechów i łez szczęścia spływających po policzkach. Właśnie takie kadry łapię pasjami, starając się, aby była to fotografia ślubna przede wszystkim cechująca się indywidualnym stylem.  Co w ślubach fascynuje mnie najbardziej? Zawsze staram się wykonać reportaże ślubne, w których znaleźć można kilka najważniejszych momentów, które opiszę poniżej!

Artystyczna fotografia ślubna Kraków

Kraków to miasto pełne artystów i wysokiej kultury. Można tam znaleźć wiele pięknych miejsc, które są unikatowe w skali Polski, a czasem nawet Europy. Takie wyjątkowo miejsce zasługuje na dobre zdjęcia. Artystyczna fotografia ślubna Kraków powinna pokazywać od jego najlepszej strony. Kraków to miasto, któremu należy się pokazanie go na wyjątkowych fotografiach. Niezwykłe miejsca i ludzie pochodzący z tamtych okolic to coś na co trzeba zwrócić uwagę!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Na co zwracam uwagę jako fotograf ślubny w Krakowie i okolicach?

 • Portrety pełne emocji – fotografowanie ludzkiej twarzy jest ekscytującej, szczególnie kiedy emocje łapane są bez pozowania. Jestem tam, aby uchwycić ten jeden moment, za którym po latach zatęsknicie
 • Wieloplanowe kadry – reportaż to również kadry, na których ważny jest nie tylko pierwszy plan, ale też drugi, a nawet trzeci. Toasty, szalone tańce i szczery śmiech. To wszystko na jednym zdjęciu
 • Odważne kadry – te kadry pokażą, jak Wasz wielki dzień wyglądał moimi oczami, jak widziałem Waszą miłość. Taka fotografia ślubna to prawdziwa magia

fotograf slubny krakow 4

Nieustraszony fotograf na wesele i ślub – Kraków

Zaglądając do mojego portfolio, możecie zauważyć, że działam głównie na Śląsku, ponieważ pochodzę z Katowic. Dlaczego zatem miałbym pokazać się Wam, kiedy wpiszecie zapytanie “fotograf ślubny małopolskie” lub “zdjęcia ślubne Kraków”? Ponieważ jestem nieustraszony! Wraz z moim aparatem podróżuję po całej Polsce i docieram do Par Młodych, które czują fotografię tak jak ja. Ilość kilometrów nie ma znaczenia, liczy się jedynie chwila i kreatywność, dzięki której niepowtarzalna staje się fotografia ślubna. Krakówjest tuż za rogiem, a ja mogę zagwarantować Wam świeże spojrzenie na każdy widok, który jest Wam bliski i który chcielibyście, aby pojawił się na zdjęciach ślubnych.  

fotograf slubny krakow 9

Chcecie bliżej poznać mój styl i dowiedzieć się na co głównie zwracam uwagę. Zajrzycie pod ten link: Dawid Zieliński fotograf ślubny i jego styl.

fotograf slubny krakow 2

Fotografia ślubna Kraków – od czego zacząć? 

Wybierając osobę, która ma Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu jako reportażysta, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na styl i to, czy odpowiada Wam taka fotografia ślubna. Kraków, Katowice, Warszawa – destynacja w tym wypadku przestaje mieć znaczenie, jeśli tylko kadry skradły Wasze serca. Jako fotograf ślubny z kilkunastoletnim doświadczeniem mogę śmiało stwierdzić, że cały proces można zamknąć w trzech krokach. Które opisuję poniżej!

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Kreatywny fotograf ślubny Kraków

 1. Fotograf na wesele Kraków – poznaj jego styl
  Na początku należy dokładnie przyjrzeć się stronie internetowej fotografa ślubnego, a także jego social mediom i oczywiście zdjęciom, jakie zamieszcza. To właśnie po takim researchu uzyskacie najwięcej informacji na temat tego, w jakiej stylistyce fotograf ślubny i weselny czuje się najlepiej. Jeśli okaże się, że kadry, które stworzył, przemawiają również do Was i jest to nie tylko artystyczna fotografia ślubna Kraków, ale także fotografia pełna życia, niepozowana, innowacyjna i ciekawa, czas przejść do kroku numer dwa.   
 2. Pierwszy kontakt ma znaczenie
  Czas na pierwszy kontakt. Przed wykonaniem telefonu warto wszystko ułożyć sobie w głowie i przygotować listę ewentualnych pytań. Nawet najlepszy fotograf ślubny Kraków musi być przede wszystkim człowiekiem słuchającym, który podpowie ciekawe rozwiązania, jednak nie będzie ich narzucał. Uwierzcie mi, chemia może pojawić się już w trakcie krótkiej rozmowy telefonicznej! Nie zmienia to jednak faktu, że spotkanie pozwoli na jeszcze lepsze zbadanie terenu. Może być osobiste, może również odbyć się jako wideokonferencja. Zapytajcie o cenę, czas oczekiwania na zdjęcia, wstępne pomysły, obserwujecie zachowanie fotografa i jego zaangażowanie w rozmowę
 3. Podejmijcie decyzje na chłodno
  Konkurencja jest olbrzymia, o czym doskonale wiecie po wpisaniu hasła “fotografia ślubna Kraków” czy “plener ślubny Kraków”. Wielu fotografów, wszyscy najlepsi, większość pełna pasji. Właśnie dlatego decyzję należy podjąć na chłodno, w domu, po gorącej dyskusji. Dajcie sobie czas, nawet kilka dni, a jeśli podobają się Wam nie tylko kadry, ale fotograf wydaje się być też fajnym człowiekiem, dzwońcie i słuchajcie intuicji.  

Fotograf ślubny Kraków umowa

Decyzja zapadła, czas na umowę i konkrety. Co musi się w niej znaleźć? Przede wszystkim data, ustalona stawka i opis tego, co zawiera oferta. Umowa nie może budzić Waszych wątpliwości, przejrzystość to jej największa zaleta.

Ja zawsze swoim parom daję do wglądu umowę byście mogli ją na spokojnie przeanalizować.

fotograf slubny krakow 6
fotograf slubny krakow 3

Fotografia ślubna Kraków cena i zapytania

Fotografia ślubna Kraków i cenniki związane z usługami będą niezwykle zróżnicowane. Jak wygląda to u mnie? Jestem z Wami 14 godzin, oddaję nie mniej niż 500 fotografii, a 300 z nich jest profesjonalnie obrobionych i ułożonych w ciekawy sposób.

Jeśli tych kilka słów przekonało Was do mnie i myślicie, że sprawdzę się jako Wasz fotograf ślubny Kraków, dzwońcie, piszcie i ślijcie gołębie pocztowe. A ja z całej siły postaram się Was nie zawieść! Spotkajmy się gdzieś w Krakowie lub okolicy.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.