tramwajowa opowieść

Stara Zajezdnia by DeSilva czyli bardzo klimatyczne miejsce w sercu Krakowa. Ogromny budynek starej zajezdni zaadaptowany by być miejscem, gdzie można między innymi zorganizować klimatyczne wesele. Jest to miejsce stojące na bardzo wysokim poziomie pod wieloma aspektami. Warto wziąć je pod uwagę w trakcie organizacji swojego wesela w Krakowie.

stara zajezdnia by desilva

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

stara zajezdnia by desilva zdjęcia

Stara Zajezdnia by DeSilva zdjęcia – ten temat pewnie Was zastanawia najbardziej. Jaki klimat zdjęć można uzyskać w tej sali weselnej w Krakowie? Stara Zajezdnia to na pewno nie jest łatwie miejsce do fotografowania, ale idealne by tworzyć kreatywne reportaże ślubne bez zbędnego pozowania. Stara Zajezdnia by DeSilva zdjęcia – uważam, że można wykonać tam różnorodne fotografie, ale dla fotografów używających lamp błyskowych na pewno nie jest to łatwie miejsce. Dla mnie każde takie miejsce jest wyzwaniem i daje spore możliwości rozwoju.

stara zajezdnia kraków by desilva

Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva czyli miejsce położone w Kazimierzu – pięknej dzielnicy i całość niesamowicie się tu zgrywa. Stara Zajezdnia to wyjątkowe miejsce jeśli chodzi o wygląd i architekturę i na pewno jeśli chodzi o wesele to nie jest to typowa sala weselna. W Krakowie i jego okolicach można znaleźć różne sale weselne, ale Stara Zajezdnia by DeSilva zdecydowanie się tu wyróżnia. Ogromna przestrzeń i ciekawy wystrój powodują, że to sala wesela na bardzo duże wesela. Dodatkowo duża scena możne pomieścić ogromny zespół. Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva na pewno wymaga dodatkowego dekorowania światłem, dlatego warto zadbać o usługodawcę, który dodatkowo oświetli nam tę salę weselną w Krakowie.

stara zajezdnia kraków

Stara Zajezdnia Kraków – w tym miejscu też jest opcja organizacji ślubu w plenerze zaraz obok sali weselnej. Jeśli zatem szukacie miejsca w centrum Krakowa, które daje taką szansę to Stara Zajezdnia by DeSilva ma taką opcję. Nie jest to największy teren i pewnie najwygodniejszy też nie, ale jak najbardziej jest to do zrobienia. Dzięki temu Stara Zajezdnia Kraków jest miejscem kompleksowym, gdzie ogarniemy dwa tematy: ślub i wesele. To może być kluczowe w trakcie organizacji swojego wesela w Krakowie. Wygoda w tym przypadku jest bardzo duża!

stara zajezdnia by desilva wesele

A co jeśli chodzi o organizację? Wiem na pewno, że Stara Zajezdnia by DeSilva wesele organizuje profesjonalnie. Sprawna obsługa, która szybko i rzeczowo ogarnia duże wesela to podstawa. Tak też jest i tu. Stara Zajezdnia w Krakowie to miejsce dobrze zorganizowane i przygotowane na obsługę wesela. Jeśli szukacie zatem miejsca niebanalnego, stworzonego z rozmachem to Stara Zajezdnia by DeSilva jest dobrym wyborem. Ten rozmach i ogrom pomieszczenia starej zajezdni daje duże możliwości w trakcie organizacji swojego wesela. Stara Zajezdnia by DeSilva wesele – to temat na pewno warty wzięcia pod uwagę przy organizacji wesela w Krakowie!

stara zajezdnia by desilva

Stara Zajezdnia by DeSilva jest miejscem na mapie sal weselnych w Krakowie czymś całkowicie innym. Uwielbiam takie miejsce, które mają rys historyczny, a obecnie są zaaranżowane do czegoś całkiem innego – tak jak w tym przypadku do tworzenia ciekawych i niebanalnych wesel. Stara Zajezdnia by DeSilva to sala weselną, którą polecam jeśli planujecie zrobić duże wesele i ma ono mieć niezły rozmach, a także nie boicie się mało weselnej stylistyki tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *