Impreza pełna emocji

Wesele na Kopcu Pauliny i Mikołaja to przede wszystkim masa emocji i bliskości. Przyjaciele, rodzina – te wszystkie relacje. Oglądanie tej ekipy to był ogromny zastrzyk pozytywnej energii. To jak na siebie patrzeli, jak się sobą cieszyli… fantastyczne przeżycie. Zobaczcie sami!

wesele na kopcu

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

wesele na kopcu

przygotowania

Jako fotograf ślubny Kraków i okolice tego miasta poznałem już dosyć dobrze. Byłem na starcie u Pauliny, a potem u Mikołaja i znów u Pauliny… Całość przebiegała tak jak zawsze, ale spontaniczność tej dwójki i ich bliskich była świetna. Nie czułem tu żadnego zbędnego pozowania. Każdy cieszył się dniem. Ileż w nich było entuzjazmu i radości. Dla mnie praca z takimi osobami to czysta przyjemność. Od rana czułem, że to Wesele na Kopcu to będzie petarda! Tak po prostu musiało być.

kopiec kościuszki wesele

Tak jak przeczuwałem tak było. Energia od pierwszej piosenki. Bieganie między stołami, polewanie wódki. Rozmowy. Dynamika tego wydarzenia była ogromna. Dla mnie jako fotografa, który raczej robi dużo zdjęć i przemierza sale wzdłuż i wszerz była to idealna sytuacja. Momenty same się znajdowały. Goście byli totalnie naturalni! Nie raz o tym wspominam, że sala weselna nie jest tak istotna w moich materiałach, ale może ona mieć wpływ na to jak goście się czują i zachowują. To wesele na Kopcu Kościuszki zapewniło mnie, że wesele na Kopcu to dobry pomysł!

wesele na kopcu opinie

nie tylko moje

Z tego co czytałem w sieci i widziałem po gościach, a przede wszystkim widziałem po Paulinie i Mikołaju to miejsce spełnia swoją rolę idealnie. Opinie w sieci dają jasno do zrozumienia, że to dobry wybór! A co ja myślę o tej sali? Gdybym mieszkał w Krakowie i planował wesele to byłby jeden z pierwszych punktów.
Wesele na Kopcu opinie ma bardzo dobre i nie ma co się dziwić. Wszystko od wyglądu przez obsługę, aż po jedzenie się tam po prostu zgadza! To świetna sala weselna.

wesele na kopcu kościuszki

Kopiec Kościuszki w Krakowie – czy to dobre miejsce na wesele?

Wesele na Kopcu w Krakowie to wyjątkowe i niezapomniane miejsce, które zachwyca pięknym widokiem na panoramę miasta. To idealne miejsce na organizację wesele w niebanalnym miejscu. Na szczycie kopca można wykonać szybką sesję z rodziną i przyjaciółmi oraz zobaczyć zachód słońca, by potem rozpocząć imprezę w pięknych wnętrzach sali weselnej: Wesele na Kopcu. Miejsce to charakteryzuje się wyjątkowym klimatem oraz niepowtarzalnym urokiem, co czyni je idealnym wyborem dla Par, które pragną niebanalnej oprawy swojego wesela. Wesele na Kopcu w Krakowie to także świetne miejsce na sesję zdjęciową, która z pewnością dostarczy wiele pięknych kadrów. Mój pierwszy reportaż ślubny z tego miejsca upewnił mnie, że to miejsce ma w sobie pozytywną aurę. Wesele na Kopcu to bardzo dobry wybór jeśli szukacie niebanalnej sali weselnej w Krakowie!

wesele na kopcu

Kopiec Kraków wesele to połączenie dzięki, któremu znajdziecie bardzo ciekawe i klimatyczne miejsce na swoje wesele! Wesele na Kopcu to przestronna sala, która zachwyca swoim klimatem. Pyszne jedzenie i klimat tego miejsca utwierdzają mnie w przekonaniu, że to jedna z najciekawszych sal weselnych w Krakowie.

Kopiec Kościuszki to jeden z najbardziej malowniczych i niepowtarzalnych obiektów w Krakowie, idealny na organizację wyjątkowego wesela, zwłaszcza, że u jego stóp jest sala weselna: Wesele na Kopcu. Znajdujący się na szczycie kopca taras widokowy zapewnia piękny widok na panoramę miasta, co sprawia, że miejsce to jest niezwykle popularne wśród Par Młodych. Para Młoda i goście wyruszają często w trakcie wesela wyruszają na szczyt Kopca Kościuszki, gdzie czeka na nich widok na miasto.

Wesele na Kopcu to nowe miejsce na mojej mapie sal weselnych. Przestronna sala wypełniona cegłą i ze świetnie wpadającym światłem. Scena dla zespołu… Wygląda to wszystko zjawiskowo. Nigdy nie widziałem tej sali z Krakowa na zdjęciach, nigdy też o niej nie słyszałem. Wesele na Kopcu robi ogromne wrażenie i ma w sobie sporo elegancji. Ogromna przestrzeń nie tworzy takiego klaustrofobicznego klimatu jak mają niektóre sale. Tu się czuje gdyby to było wesele na świeżym powietrzu. Wesele na Kopcu to miejsce, które z chęcią jeszcze kiedyś odwiedzę, bo ma ono ogromny potencjał i świetnie się w nim po prostu pracuje.

kraków i wesele na kopcu

Wesele na kopcu w Krakowie to wesele, które będzie niezapomniane i niepowtarzalne. To wesele, które będzie miało niesamowitą scenerię i widok. To wesele, które będzie łączyło tradycję i nowoczesność. To wesele, które będzie idealnym tłem dla Twoich niezwykłych zdjęć ślubnych.
Wesele na kopcu w Krakowie to wesele, które będzie miało wyjątkową atmosferę i charakter. To wesele, które będzie odbywało się na jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w Krakowie. To wesele, które będzie cieszyło się bliskością natury i kultury. To wesele, które będzie zachwycało gości i sprawiało im radość.
Wesele na kopcu w Krakowie to wesele, które będzie miało profesjonalną obsługę i ofertę. To wesele, które będzie korzystało z usług sprawdzonych i renomowanych firm. To wesele, które będzie oferowało różnorodne menu i atrakcje. To wesele, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *