Gościniec Nałęże wesele Martyny i Michała

Gościniec Nałęże to fantastyczne miejsce na wesele i nie tylko. To idealny kompleks, w którym mogą odbywać się zarówno przygotowania, ślub jak i wesele. Jeśli chcecie tak jak Martyna i Michał zebrać gości w jedno miejsce i tam zorganizować imprezę to Gościniec Nałęże to fantastyczny wybór. Sprawdzi się on każdemu, kto szuka ciekawego terenu w oddali od zgiełku miasta by spędzić ten czas ze swoimi najbliższymi. Gościniec Nałęże zdecydowanie to zapewnia!

Gościniec Nałęże Jaworze – przygotowania

Gościniec Nałęże Jaworze i przygotowania do wesela to idealne połączenie. Blisko sali weselnej rozmieszczone są klimatyczne domki, które pozwalają gości sprowadzić już nawet kilka dni przed weselem. Na takie rozwiązanie zdecydowała się Martyna i Michał – ich wesele tak naprawdę nie trwało tylko w dniu ślubu. Część gości przybyła dużo wcześniej i mogli spędzić ze sobą dużo więcej czasu. Gościniec Nałęże Jaworze pokazuje od innej strony. Mało znana miejscowość, która jest malowniczo położona i oferuje świetną salę weselną jaką jest wspominany Gościniec Nałęże! Jako fotograf ślubny z Bielska bardzo lubię to miejsce!

Całe przygotowania przebiegały bardzo intensywnie! Z jednej strony biegające dzieciaki. Z drugiej klasyczne przygotowania czyli make-up i ubieranie. Tak to wszystko trwało w pięknej pogodzie. Praca w takich warunkach to czysta przyjemność. Jednak przed samym ślubem, który był zaplanowany w plenerze miało nastąpić pewne tąpnięcie! O tym przeczytacie niżej!

Gościniec Nałęże Jaworze – to idealne miejsce nie tylko na wesele, ale też ślub w plenerze! 

gosciniec naleze wesele 1

Gościniec Nałęże w Jaworzu – ślub cywilny

Gościniec Nałęże w Jaworzu to dobre miejsce nie tylko na przygotowania i wesele, ale także ślub cywilny w plenerze. Co prawda w tym wypadku plener nie wypalił, bo kilka minut przed zaplanowaną ceremonią nadeszła mocna burza i całość musieliśmy przenieść do środka. Najważniejsze jednak są emocje, a w tym wypadku uśmiechy nie schodziły z twarzy Martyny i Michała. To był piękny ślub – zdecydowanie!

Gościniec Nałęże w Jaworzu zatem może być miejscem na zaplanowanie kompleksowej, pełnej imprezy. Od przygotowań przez ślub i wesele. Oczywiście w ofercie jest też baza noclegowa! Całość ma niesamowity klimat i polecam to miejsce z całego serca!

Gościniec Nałęże w Jaworzu to miejscówka dla kogoś kto szuka jednego miejsca na piękną imprezę i możliwość „wychillowania”!

gosciniec naleze wesele 11

Gościniec Nałęże – wystrzałowe wesele

Wesele w Gościńcu Nałęże to idealne podsumowanie tego niesamowitego dnia. Niesamowity klimat, fantastyczni goście – dzięki temu mogła powstać masa dobrych kadrów. Są fajne momenty z parkietu i ciekawe chwile złapane podczas papierosa przed samą salą. Dużo się działo w każdym momencie tego dnia – ja zdecydowanie się nie nudziłem. 

Gościniec Nałęże oferuje świetną obsługę i profesjonalne podejście do organizacji całego wesela. Jeśli to wszystko zgrywa się z fantastycznymi ludźmi to można stworzyć bardzo dobry i kreatywny materiał zdjęciowy. To wesele w Gościńcu Nałęże odbywało się na początku sezonu ślubnego w 2018 roku, ale pamiętam je bardzo dobrze do dziś!

Gościniec Nałęże to miejsce dla osób szukających kompleksowej usługi na wysokim poziomie! Nie bez powodu znalazło się ono na mojej liście ciekawych sal weselnych na Śląsku. Podobnie jak bratnia sala – Gościniec Szumny.

gosciniec naleze wesele 15
gosciniec naleze wesele 24
gosciniec naleze wesele 36

Gościniec Nałęże – podsumowanie dnia Martyny i Michała

Gościniec Nałęże to miejsce do którego chętnie w przyszłości wrócę. Tymczasem zapraszam Was na inny reportaż zrealizowany w sali, która należy do tych samych właścicieli! 

Dodaj komentarz