Fotograf ślubny ze Śląska

Fotograf ślubny Śląsk

Nudzą Was ciągle te same zdjęcia ślubne? Szukacie czegoś „innego”?
Jako fotograf ślubny ze Śląska proponuję Wam coś szczerego i naturalnego czyli

reportaż ślubny bez zbędnego pozowania

Szczerze

fotograf slubny 2

Sztuczne ujęcia to nie moja bajka – nie musicie pozować! Cieszcie się dniem, a nie udawaniem. Wasz reportaż przepełnią spontaniczne zdjęcia, do których wrócicie ze łzami wzruszenia i radości.

Kreatywnie

fotograf slubny 3

Nigdy nie robię dwóch takich samych zdjęć. Moja fotografia ślubna Śląsk to zaskakujące i oryginalne kadry, w których nie znajdziecie nudy! Ma być intensywnie i ciekawie!

Ponadczasowo

fotograf slubny 4

Wasze fotografie oprą się upływowi czasu. Nawet po wielu latach, Wasi bliscy i Wy będziecie mogli wrócić do ponadczasowych zdjęć ślubnych! Zdjęcia ślubne zapadające w pamięć.

Fotografia ślubna bez pozowania?

Przekonajcie się sami!

Co Wy na to?

Pokażę Wam fotografie, które zaskakują! Lubię pokazywać Parom Młodym momenty, których sami nie byli w stanie dostrzec w trakcie wesela.
Dajcie się zaskoczyć!

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

fotograf ślubny śląsk

Oto kilka informacji na temat mojej oferty i naszej ewentualnej współpracy.

Dzień ślubu

W zależności od wybranego pakietu – przez około 10/14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień. Najczęściej zaczynam na przygotowaniach i działam do około 23/24

W trakcie reportażu ślubnego odnajduję te najważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo doceniają Pary Młode, z którymi owocnie współpracuję.

Obiecuję Wam, że całość będzie tak harmonijna, jak najlepszy film, który widzieliście w życiu.

Po ślubie

Oddaję około 300 zdjęć ślubnych po autorskiej obróbce i w formie spójnego reportażu, a całość ukazuje historię Waszego dnia z innej perspektywy – tej mniej standardowej.

Na obróbkę moich zdjęć nie wpływają przemijalne trendy. Przez lata wypracowałem swój styl, którego się konsekwentnie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju, a ich piękno nigdy się nie przedawni.

Doświadczenie

Fotografia ślubna jest w moim życiu już od 2012 roku. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na zdjęciach ślubnych… To pozwala „inaczej” spojrzeć na wesele.

Nie jestem amatorem, któremu fotograficzna przygoda spodobała się tylko na chwilę. Lata spędzone z aparatem w ręku spowodowały, że jestem świadomym obserwatorem.

Moje ponad 10-letnie doświadczenie pozwoli Wam zapomnieć o stresie i cieszyć się chwilą

Stawiam na szczerość

Dlatego zostawiam Was z opiniami innych Par na temat mojej współpracy!
Przekonajcie się sami.

zdjecia z wesela dawid zielinski 2

Kasia i Mateusz

„Wybraliśmy Dawida ze względu na jego charakterystyczny styl fotografowania. Zero ściemy na zdjęciach, reportaż ślubny oddaje wszystko co się działo od momentu przygotowań aż po oczepiny. Nieszablonowe kadry bez ustawiania i pozowania. Zdjęcia są pełne emocji i bezkompromisowe, w pełni oddają klimat wesela. Reportaż jest różnorodny, zdjęcia osób bawiących się na parkiecie …”

zdjecia z wesela dawid zielinski

Justyna i Adam

„Z całego serca polecamy wybranie Dawida na waszego fotografa ślubnego. Reportaż jaki dla nas wykonał przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania – nietuzinkowe kadry, niesamowicie uchwycone emocje i najwyższa jakość zdjęć. Profesjonalizm to jego drugie imię, poza tym to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Mamy piękna pamiątkę na całe życie. Polecamy każdemu, nie będziecie żałować!”

zdjecia z wesela dawid zielinski 4

Monika i Jakub

„Profesjonalizm Dawida sprawił, że byliśmy spokojni o reportaż ślubny. Efekt końcowy nas zachwycił – zdjęcia są naprawdę przepiękne i świetnej jakości. Dawid szuka sytuacji wartych uchwycenia, dzięki czemu otrzymaliśmy niesamowicie naturalne zdjęcia, oddające emocje i piękno tego dnia. Był niemal niezauważalny, dzięki czemu goście mogli koncentrować się na zabawie…”

zdjecia z wesela dawid zielinski 3

Sylwia i Marcin

Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu chociaż nie musimy Twoje zdjęcia bronią się same.

A jeśli…

…przekonało Was moje podejście w temacie fotografii ślubnej to

wyślijcie zapytanie

sprawdźcie termin

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Jeśli jednak…

…chcecie zobaczyć więcej to sprawdźcie mój przykładowy reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub więcej historii ślubnych innych Par Młodych

Coś o mnie

fotograf ślubny śląsk dawid zieliński

Ze Śląskiem jestem związany od urodzenia. To tu stawiałem pierwsze kroki ze zdjęciami ślubnymi. Jako fotograf ślubny Śląsk mogę realizować swoją pasję i szczerze pokazywać weselne życie mojego regionu!

dawid zielinski fotograf slubny 31 1

Jak macie czas to

teraz będzie trochę więcej tekstu i informacji, a także przewijać się będą pojedyncze fotografie ślubne.

fotografie ślubne na śląsku

Jestem przekonany, że fotografia ślubna kojarzy Wam się z klasycznymi „przytulanymi” kadrami z sesji plenerowej lub „słodkimi” ujęciami podczas krojenia tortu. U mnie takie kadry też się pojawiają, ale to ułamek tego, co przedstawiam w reportażu ślubnym. Esencją są mocne kadry, które tworzą historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

fotograf na ślub i wesele Śląsk

Gdy trafiacie na profesjonalistę z danego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalnych księży, bywał w wielu kościołach, wie, na co w danych miejscach zwracać uwagę. Jest to spora zaleta, ponieważ jego praca jest wtedy skupiona przede wszystkim na robieniu zdjęć ślubnych. Fotograf na wesele nie zastanawia się wtedy, gdzie zaparkować, albo jak zareaguje ksiądz w danej parafii.

Śląsk to region, w którym mieszkam. To tutaj realizuję najwięcej zleceń. To tutaj przetarłem najwięcej ścieżek, nie tylko fotografując wesela, ale i sesje narzeczeńskie czy ślubne.

To oczywiście nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli chcecie, abym udokumentował Wasz wielki dzień w jakimkolwiek innym miejscu, moja głowa zawsze pozostaje otwarta na propozycje i pomysły.

fotografia slubna dawid zielinski 91

fotografia ślubna województwo śląskie

Nie możecie zdecydować się, czy wolicie naturalne, romantyczne kadry, czy te bardziej industrialne fotografie ślubne? Województwo śląskie kryje w sobie miejsca w każdym tym stylu. To na Śląsku odnajdziecie przemysłowy Nikiszowiec czy rustykalny Giszowiec, a także Trzy Stawy – nietypową wizytówkę Katowic. To właśnie tutaj na weselach mieszają się kultury, a tradycja przeplata z nowoczesnością. To w tym miejscu surowej architekturze towarzyszy dziewiczy górski krajobraz. Dzięki temu nietypowemu eklektyzmowi możecie zdecydować o charakterze Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z jednego miasta.

fotograf weselny śląsk

Choć fotograf weselny Śląsk stoi niezauważony w cieniu, nie jest powiedziane, że jego zdjęcia nie mogą być odważne. Moje są. Lubię łamać schematy, próbować nowych ujęć, dokumentować to, co inny fotograf uznałby za nieistotne. 
Jednocześnie ogromną inspiracją są dla mnie światowej sławy reportażyści. 

Ich pełen klasy styl, wyważona obróbka, łapanie momentu kluczowego w nietypowy dla siebie sposób. 

Połączenie alternatywnego spojrzenia na świat i czerpanie z nieśmiertelnej klasyki – tym charakteryzują się moje fotografie ślubne, które z chęcią wykonam z Wami na Śląsku.

  • zdjęcia, które otrzymacie, będą jednocześnie tak naturalne i oryginalne, że nie stracą swojego piękna przez następnych kilka(naście) pokoleń
  • reportaż ślubny będzie tak harmonijny i estetyczny jak najlepszy film, przy którym warto mieć chusteczki higieniczne
  • moje ponad 10-letnie doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i cieszyć weselem, a nie martwić amatorstwem podwykonawcy
  • jestem fotografem ślubnym ze Śląska i to tutaj poruszam się niemal z zamkniętymi oczami – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego regionu
  • możecie liczyć na zarówno moją szczerość, jak i gotowość pomocy w każdym momencie – moja praca to moja pasja i na odwrót
reportaz slubny dawid zielinski 90

fotografia ślubna śląsk

Jako człowiek pochodzący ze Śląska i urodzony w Katowicach dla mnie ten rejon jest natualny do wykonywania zdjęć ślubny. Dobrze znam okolice i obyczaje, świetnie dogaduje się z ludźmi. Dlatego fotografia ślubna Śląsk to dla mnie coś naturalnego! Dzięki pracy jako fotograf ślubny Śląsk mogłem poznać piękne miejsca i wspaniałych ludzi. Jeśli to co zawarłem na swojej stronie Wam się podoba i rozumiecie i lubicie moje zdjęcia ślubne to nie zwlekajcie i zapytajcie o swój termin!

fotograf ślubny Śląsk

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Śląsk i jego okolice znam bardzo dobrze. To miejsce bliskie mi z kilku powodu, a najważniejszy jest taki, że tu się urodziłem i znam wszystkie te miejsca od strony zwykłego mieszkańca. Dlatego zawsze pracując na Śląsku cieszę się, że mogę trafiać w jego nowe, nieznane mi wcześniej rejony! Fotograf ślubny ze Śląska powinien cechować się własnym, określonym stylem pracy i świetną komunikacją.

reportaz slubny dawid zielinski 91

Nie ma co zwlekać!

To dobry czas byście sprawdzili dostępność swojego terminu. Kliknijcie niżej i poznajcie moją ofertę na reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub ślubną!

fotograf na wesele śląsk

Przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska skupcie się przede wszystkim na jego stylu. Musi Wam on w 99% odpowiadać. Jeśli klimat zdjęć ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny na Śląsku ma opinie. Jeśli opinie są pozytywne, styl Wam odpowiada to nie pozostaje nic innego jak umówić się na spotkanie, wypić wspólnie kawę i porozmawiać o fotografii ślubnej. 
Podczas spotkania zauważycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji pochopnie. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie?

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – to hasło jest często wyszukiwane więc stawiam, że interesują Was opinie innych na temat danego fotografa ślubnego na Śląsku. 

Tym razem przyszedł czas na opinie, polecenia i znajdowanie w sieci odpowiedniej osoby. Warto sprawdzić kogo polecacie jako fotografa ślubnego na ślub na Śląsku. Zapytajcie kogo polecają Wasi bliscy, którzy być może już są po ślubie, albo byli na weselu na którym był ciekawy fotograf ślubny. Warto też sprawdzić opinie na Google czy Facebooku. To zawsze dodatkowe informacje, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniej osoby. 

Fotografowie ślubni ze Śląska, którzy są polecani przez inne Pary Młode to najczęściej osoby od których poza świetnymi zdjęciami otrzymacie też sporo rad i świetną atmosferę podczas przyjęcia weselnego i sesji ślubnej. Dlatego hasło: fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – jest tak ważne, bo pozwala Wam odnaleźć fotografów z dobrą opinią, którzy nie zawodzą swoich klientów!

fotografia slubna dawid zielinski 90

fotografia ślubna śląskie

Województwo śląskie cechuje się wieloma charakterystycznymi cechami. Z ogólnych cech najbardziej charakterystyczna jest śląska godka. Na ślubie często spotykam się z życzeniami ślubnymi w gwarze śląskiej. Tak samo jedzenie. Klasyka obiadowa to śląska rolada, kluski i modro kapusta! Uważam, że fotograf ślubny śląskie obyczaje powinien znać dosyć dobrze, by móc wtopić się w otoczenie i realizować prawdziwe reportaże ślubne!

zdjęcia ślubne śląsk

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reportażowym. W moich kadrach nie znajdziecie ustawianych scenek. Uważam, że fotograf na wesele na Śląsku powinien być kreatywny i znać lokalne obyczaje. Powinien dobrze poznać region i cechujące go lokalne tradycje. Pracując w Rybniku wiem, że ślub w kościele może odbywać się w okolicach 12:00 znów w Zawierciu będzie to bliżej godziny 15:00. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna województwo śląskie pokazuje takim jakie jest naprawdę. Nasz region jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne na Śląsku. 

reportaż ślubny śląsk

Staram się by moje reportaże ślubne były naturalne, niepozowane, ciekawe i kreatywne. Pamiętajcie, że dzień Waszego ślubu to wyjątkowe chwile, które powinny być zapamiętane w niepowtarzalny sposób. Z mojej strony możecie liczyć na nieszablonowe podejście i zaskakujące kadry. Jako fotograf ślubny Śląsk poznałem już rewelacyjnie, a moje reportaże ślubne ze Śląska mają już ogrom opinii. Miałem okazję pracować w wielu miejscach i z wieloma różnymi ludźmi! By współpraca przebiegała dobrze zawsze staram się nawiązywać współpracę ze świadomymi i otwartymi parami. Reportaż ślubny Śląsk to coś co w swojej pracy lubię najbardziej!

  • w ogóle Cię nie widzieliśmy na ślubie i weselu
  • zapamiętałeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
  • te zdjęcia po prostu “żyją”
  • złapałeś tyle dynamicznych momentów – nie wiedzieliśmy, że tak dużo się działo
  • oglądając zdjęcia niesamowicie się wzruszaliśmy, ale też były mega zabawne momenty

Niepozowany reportaż ślubny Śląsk – jeśli szukacie czegoś takiego, kogoś kto zrealizuje punkty, które napisałem powyżej to piszcie śmiało! Myślę, że znajdziemy wspólny język i uda nam się stworzyć coś kreatywnego i zaskakującego!

zdjęcia na ślub na Śląsku

Jestem fotografem robiącym zdjęcia ślubne na Śląsku, który skupia się na tworzeniu historii i układaniu tego w spójny reportaż z Waszego ślubu! Moje zdjęcia ślubne na Śląsku to połączenie wyczucia estetyki, umiejętności artystycznych i doświadczenia w pracy na weselach. Uchwycone przeze mnie ślubne fotografie ze Śląska to piękne wspomnienia, które pokazują w interesujący sposób nasz region i obyczaje tu panujące. W mojej pracy stawiam na prawdziwość i szczere emocje, aby stworzyć zdjęcia, które oddadzą nie tylko wygląd, ale także emocje i atmosferę tego wyjątkowego dnia. Moje zdjęcia ślubne Śląsk pokazują z innej, mniej standardowej perspektywy!

fotograf slubny dawid zielinski 91

fotograf ślubny śląsk

Moje zdjęcia ślubne powinny wzbudzać w Was ciekawość i zainteresowanie. Zawsze informuję moich klientów, że to co widzą na stronie to nie jest to co na 100% otrzymają. Z racji tego, że nie kreuję rzeczywistości to każdy mój reportaż ślubny jest inny. Taka fotografia ślubna na Śląsku powoduje, że przez tyle lat jeszcze się nie wypaliłem. Mimo, że od lat jestem kojarzony jako “fotograf ślubny Śląsk” to od kilku lat realizuję reportaże na terenie całego naszego kraju.

fotografia weselna śląsk

Moja fotografia ślubna na Śląsku jest przede wszystkim skierowana do osób oczekujących od zdjęć ślubnych trochę więcej. Jako fotograf weselny na Śląsku, stawiam na naturalność i niepowtarzalne chwile, aby stworzyć zdjęcia, które będą przypominać o tym czego nie dostrzegliście w tym dniu. Moja fotografia na wesele na Śląsku to również dbałość o detale i estetykę, co przekłada się na zdjęcia, które mają wartość w warstwie opowiadania historii, ale też wspomnianą wartość estetyczną.

fotograf slubny dawid zielinski 90

fotograf na wesele na śląsku

Jako fotograf ślubny Śląsk poznałem już z każdej strony. Moje doświadczenie w temacie: fotograf wesele na Śląsku, specjalizuję się w uwiecznianiu najważniejszych momentów ślubu i wesela. W mojej pracy stawiam na naturalność i nieszablonowość, co przekłada się na kreatywne, niezapomniane zdjęcia. Moja fotografia na wesele na Śląsku to mix rzemiosła i artystycznej wizji. Jako fotograf ślubny na Śląsku, wiem jak ważne są okoliczności, w których fotografuje i jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu emocje, dlatego zawsze jestem blisko ważnych wydarzeń.

fotografia ślubna Śląsk

Śląsk to piękny rejon o którym możecie przeczytać więcej w linku obok!

Moje zdjęcia ślubne Śląsk i w zasadzie nie tylko Śląsk pokazują w specyficzny sposób. Staram się nie trzymać wszystkich weselnych standardów. Poszukuję zawsze innej perspektywy, która powoduje, że pamiątka, którą dla Was przygotowuję jest zawsze inna. Moja fotografia ślubna nie opiera się na schematach! Jako fotograf ślubny ze Śląska za cel postawiłem sobie ciągle podnosić poziom i świadomość odbiorców. Uważam, że dobra fotografia się zawsze obroni. Fotograf ślubny Śląsk powinien nie tylko tworzyć zdjęcia dla klientów, ale również starać się ciągle rozwijać i wplatać w swoje reportaże coraz to bardziej kreatywne kadry!