Fotograf ślubny Śląsk

Fotograf ślubny Śląsk

Szukacie fotografa ślubnego ze Śląska, ale natrafiacie na same oferty w stylu: fotografia ślubna Śląsk to zatrzymanie wyjątkowych chwil we wzruszających kadrach… bla bla bla. Proponuję od razu przejść do konkretów. 

Bo w końcu ich szukacie, prawda?

10h – 14h

W zależności od wybranego pakietu – przez około 10 do 14 godzin będę fotografował Wasz wielki dzień, a czasem może i dłużej…

W trakcie pracy podczas reportażu ślubnego odnajduję te najważniejsze chwile, ale i momenty z pozoru nieistotne, które bardzo doceniają moje Pary Młode.

Obiecuję Wam, że całość będzie tak harmonijna, jak najlepszy film, który widzieliście w życiu.

200 – 300 zdjęć

W podstawowym pakiecie otrzymacie ode mnie 200 zdjęć po autorskiej obróbce, ale ta liczba może być dużo większa, aż do nawet 300 kadrów…

Na obróbkę moich zdjęć nie wpływają przemijalne trendy. Przez lata wypracowałem swój styl, którego się konsekwentnie trzymam, a Wy otrzymujecie ponadczasową pamiątkę.

Dzięki temu Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju, a ich piękno nigdy się nie przedawni.

2012 rok

Fotografia ślubna jest w moim życiu już od 2012 roku. Z każdym rokiem staram się rozwijać i nie skupiam się tylko na zdjęciach ślubnych…

Nie jestem amatorem, któremu fotograficzna przygoda spodobała się tylko na chwilę. Lata spędzone z aparatem w ręku spowodowały, że jestem świadomym obserwatorem.

Moje ponad 10-letnie doświadczenie pozwoli Wam zapomnieć o stresie i cieszyć się chwilą. 

Zainteresowani?
Chodźcie dalej!

Fotografia ślubna Śląsk

Jakie będą Wasze zdjęcia?

NATURALNE
bez nadęcia

lesna perla radlin wesele 9

Sztuczne ujęcia to nie moja bajka – nie musicie pozować!

Wasz reportaż przepełnią spontaniczne zdjęcia, do których wrócicie ze łzami – czy to wzruszenia, czy radości.

KREATYWNE
w dobry guście

pod kasztanami bystra wesele dawid zielinski 0065

Nigdy nie robię dwóch takich samych zdjęć.

Fotografia ślubna Śląsk to zaskakujące i oryginalne kadry, w których nie znajdziecie nudy!

WIECZNE
niezmiennie piękne

hotel monopol katowice wesele 0012

Wasze fotografie oprą się upływowi czasu.

Nawet gdy Was już zabraknie, wnuki Waszych wnuków dowiedzą się o Waszej wielkiej miłości.

Pary, które fotografowałem są zgodne!

opinie dawid zielinski fotograf slubny

ZAINWESTUJCIE
W
PRZYSZŁOŚĆ
zapytajcie o ofertę

A co, jeśli moja oferta nie będzie Wam odpowiadać?
W sumie to nic 😅 – zapytanie do niczego nie zobowiązuje!

Fotograf ślubny Śląsk – Dawid Zieliński

Może i kupując bułki, nie pytacie sprzedawcy o życiorys. Nie robicie tego też podczas rozmowy z deweloperem czy dealerem samochodowym. Ale ani z jednym, ani z drugim nie spędzicie kilkunastu godzin, w tym jedną przed ołtarzem 👫

Z branżą ślubną związany jestem od 2012 roku. Początkowo fotografowałem w Małopolsce, potem przeniosłem się na Śląsk i… przepadłem na dobre. 

To tutaj zostawiłem dużo serca i włożyłem dużo pracy w to, by hasło fotograf ślubny Śląsk mogło dumnie stać przy moim nazwisku!

fotograf slubny dawid zielinski 1

Spójrzcie, jak mogą wyglądać Wasze fotografie ślubne na Śląsku

Jestem przekonany, że fotografia ślubna kojarzy Wam się z klasycznymi „przytulanymi” kadrami z sesji plenerowej lub „słodkimi” ujęciami podczas krojenia tortu. U mnie takie kadry też się pojawiają, ale to ułamek tego, co przedstawiam w reportażu ślubnym. Esencją są mocne kadry, które tworzą historię Waszego dnia. Chcę oddać Wam zdjęcia, które zapamiętacie na lata!

Fotograf weselny Śląsk

Poznajcie moje alternatywne spojrzenie

Choć fotograf weselny Śląsk stoi niezauważony w cieniu, nie jest powiedziane, że jego zdjęcia nie mogą być odważne. Moje są. Lubię łamać schematy, próbować nowych ujęć, dokumentować to, co inny fotograf uznałby za nieistotne. 
Jednocześnie ogromną inspiracją są dla mnie światowej sławy reportażyści. 

Ich pełen klasy styl, wyważona obróbka, łapanie momentu kluczowego w nietypowy dla siebie sposób. 

Połączenie alternatywnego spojrzenia na świat i czerpanie z nieśmiertelnej klasyki – tym charakteryzują się moje fotografie ślubne, które z chęcią wykonam z Wami na Śląsku.

Nie wierzycie mi? 🤔
Uwierzcie moim zdjęciom i opiniom par:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf na ślub i wesele Śląsk

Czy to, skąd przyjedzie Wasz fotograf na ślub i wesele, ma znaczenie? 
Poniekąd tak.

Gdy trafiacie na profesjonalistę z danego miasta, możecie być pewni, że zna już lokalnych księży, bywał w wielu kościołach, wie, na co w danych miejscach zwracać uwagę. Jest to spora zaleta, ponieważ jego praca jest wtedy skupiona przede wszystkim na robieniu zdjęć ślubnych. Fotograf na wesele nie zastanawia się wtedy, gdzie zaparkować, albo jak zareaguje ksiądz w danej parafii.

Śląsk to region, w którym mieszkam. To tutaj realizuję najwięcej zleceń. To tutaj przetarłem najwięcej ścieżek, nie tylko fotografując wesela, ale i sesje narzeczeńskie czy ślubne.

To oczywiście nie jedyny obszar, w którym działam jako fotograf weselny. Jeśli chcecie, abym udokumentował Wasz wielki dzień w jakimkolwiek innym miejscu, moja głowa zawsze pozostaje otwarta na propozycje i pomysły.

Podsumujmy to, co już wiecie:

  • zdjęcia, które otrzymacie, będą jednocześnie tak naturalne i oryginalne, że nie stracą swojego piękna przez następnych kilka(naście) pokoleń
  • reportaż ślubny będzie tak harmonijny i estetyczny jak najlepszy film, przy którym warto mieć chusteczki higieniczne 😏
  • moje ponad 10-letnie doświadczenie pozwoli Wam wyluzować się i cieszyć weselem, a nie martwić amatorstwem podwykonawcy
  • jestem fotografem ślubnym ze Śląska i to tutaj poruszam się niemal z zamkniętymi oczami – dzięki temu wiem, jak ująć urok tego regionu
  • możecie liczyć na zarówno moją szczerość, jak i gotowość pomocy w każdym momencie – moja praca to moja pasja i na odwrót 🤪

Skąd wiem, że to, co robię, robię dobrze? 
Świadczą o tym opinie par młodych:

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Fotografia ślubna – województwo śląskie

Nie możecie zdecydować się, czy wolicie naturalne, romantyczne kadry, czy te bardziej industrialne fotografie ślubne? Województwo śląskie kryje w sobie miejsca w każdym tym stylu. To na Śląsku odnajdziecie przemysłowy Nikiszowiec czy rustykalny Giszowiec, a także Trzy Stawy – nietypową wizytówkę Katowic. To właśnie tutaj na weselach mieszają się kultury, a tradycja przeplata z nowoczesnością. To w tym miejscu surowej architekturze towarzyszy dziewiczy górski krajobraz. Dzięki temu nietypowemu eklektyzmowi możecie zdecydować o charakterze Waszych zdjęć, nie wyjeżdżając z jednego miasta.

Jeśli to co zobaczyliście wyżej nie przekonało Was w 100% to zostawiam Was z listą moich “produkcji” związanych z tematem fotografia ślubna Śląsk:

JEŚLI DOTARLIŚCIE AŻ DOTĄD, TO WSZECHŚWIAT CHCE, ŻEBYŚMY SIĘ POZNALI 🤯

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie?

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – to hasło jest często wyszukiwane więc stawiam, że interesują Was opinie innych na temat danego fotografa ślubnego na Śląsku.

Tym razem przyszedł czas na opinie, polecenia i znajdowanie w sieci odpowiedniej osoby. Warto sprawdzić kogo polecacie jako fotografa ślubnego na ślub na Śląsku. Zapytajcie kogo polecają Wasi bliscy, którzy być może już są po ślubie, albo byli na weselu na którym był ciekawy fotograf ślubny. Warto też sprawdzić opinie na Google czy Facebooku. To zawsze dodatkowe informacje, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniej osoby.
Fotografowie ślubni ze Śląska, którzy są polecani przez inne Pary Młode to najczęściej osoby od których poza świetnymi zdjęciami otrzymacie też sporo rad i świetną atmosferę podczas przyjęcia weselnego i sesji ślubnej. Dlatego hasło: fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – jest tak ważne, bo pozwala Wam odnaleźć fotografów z dobrą opinią, którzy nie zawodzą swoich klientów!

Fotograf ślubny Śląsk

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Śląsk i jego okolice znam bardzo dobrze. To miejsce bliskie mi z kilku powodu, a najważniejszy jest taki, że tu się urodziłem i znam wszystkie te miejsca od strony zwykłego mieszkańca. Dlatego zawsze pracując na Śląsku cieszę się, że mogę trafiać w jego nowe, nieznane mi wcześniej rejony! Fotograf ślubny ze Śląska powinien cechować się własnym, określonym stylem pracy i świetną komunikacją.

Fotografia ślubna Śląsk

Jako człowiek pochodzący ze Śląska i urodzony w Katowicach dla mnie ten rejon jest natualny do wykonywania zdjęć ślubny. Dobrze znam okolice i obyczaje, świetnie dogaduje się z ludźmi. Dlatego fotografia ślubna Śląsk to dla mnie coś naturalnego! Dzięki pracy jako fotograf ślubny Śląsk mogłem poznać piękne miejsca i wspaniałych ludzi. Jeśli to co zawarłem na swojej stronie Wam się podoba i rozumiecie i lubicie moje zdjęcia ślubne to nie zwlekajcie i zapytajcie o swój termin!

Fotografia ślubna śląskie

Województwo śląskie cechuje się wieloma charakterystycznymi cechami. Z ogólnych cech najbardziej charakterystyczna jest śląska godka. Na ślubie często spotykam się z życzeniami ślubnymi w gwarze śląskiej. Tak samo jedzenie. Klasyka obiadowa to śląska rolada, kluski i modro kapusta! Uważam, że fotograf ślubny śląskie obyczaje powinien znać dosyć dobrze, by móc wtopić się w otoczenie i realizować prawdziwe reportaże ślubne!

Fotograf na wesele Śląsk

Przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska skupcie się przede wszystkim na jego stylu. Musi Wam on w 99% odpowiadać. Jeśli klimat zdjęć ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny na Śląsku ma opinie. Jeśli opinie są pozytywne, styl Wam odpowiada to nie pozostaje nic innego jak umówić się na spotkanie, wypić wspólnie kawę i porozmawiać o fotografii ślubnej.
Podczas spotkania zauważycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji pochopnie. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

Zdjęcia ślubne Śląsk

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reportażowym. W moich kadrach nie znajdziecie ustawianych scenek. Uważam, że fotograf na wesele na Śląsku powinien być kreatywny i znać lokalne obyczaje. Powinien dobrze poznać region i cechujące go lokalne tradycje. Pracując w Rybniku wiem, że ślub w kościele może odbywać się w okolicach 12:00 znów w Zawierciu będzie to bliżej godziny 15:00. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna województwo śląskie pokazuje takim jakie jest naprawdę. Nasz region jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne na Śląsku.

Fotograf na śląski ślub powinien dobrze znać wspomniane wcześniej rzeczy, które charakteryzują dane miejsce. Wykupiny czy zespół weselny przyjeżdżający do domu to nie jest norma w każdym regionie. Ba różni się to u nas nawet w zależności od miasta. Dlatego ja widząc w jaki rejon Śląska jadę wiem o co pytać. Łatwiej mi się wtedy pracuje i mogę się skupić tylko na zdjęciach ślubnych.

Reportaż ślubny Śląsk

Staram się by moje reportaże ślubne były naturalne, niepozowane, ciekawe i kreatywne. Pamiętajcie, że dzień Waszego ślubu to wyjątkowe chwile, które powinny być zapamiętane w niepowtarzalny sposób. Z mojej strony możecie liczyć na nieszablonowe podejście i zaskakujące kadry. Jako fotograf ślubny Śląsk poznałem już rewelacyjnie, a moje reportaże ślubne ze Śląska mają już ogrom opinii. Miałem okazję pracować w wielu miejscach i z wieloma różnymi ludźmi! By współpraca przebiegała dobrze zawsze staram się nawiązywać współpracę ze świadomymi i otwartymi parami. Reportaż ślubny Śląsk to coś co w swojej pracy lubię najbardziej!

Oto hasła, które często słyszę od moich Par Młodych

  • w ogóle Cię nie widzieliśmy na ślubie i weselu
  • zapamiętałeś momenty o których nie mieliśmy pojęcia
  • te zdjęcia po prostu “żyją”
  • złapałeś tyle dynamicznych momentów – nie wiedzieliśmy, że tak dużo się działo
  • oglądając zdjęcia niesamowicie się wzruszaliśmy, ale też były mega zabawne momenty

Niepozowany reportaż ślubny Śląsk – jeśli szukacie czegoś takiego, kogoś kto zrealizuje punkty, które napisałem powyżej to piszcie śmiało! Myślę, że znajdziemy wspólny język i uda nam się stworzyć coś kreatywnego i zaskakującego!

Śląsk to piękny rejon o którym możecie przeczytać więcej w linku obok!

Cieszmy się wspólnie na Waszym ślubie!
Czekam na info 😁