Dobry fotograf ślubny Śląsk

Jest mi bardzo miło, że trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii ślubnej. Podejrzewam, że jesteście w trakcie poszukiwań swojego fotografa na ślub na Śląsku. W pierwszej kolejności wypadało by się przedstawić. Miło mi – nazywam się Dawid Zieliński i wykonuję najfajniejszy zawód na świecie jakim jest fotografia ślubna.

Głownie specjalizuję się w autorskim, szczerym i naturalnym reportażu ślubnym, ale wykonuję również sesje narzeczeńskie i sesje ślubne. Mój główny obszar działania to Śląsk, ale docieram w różne miejsca w całej Polsce. Szukacie fotografa ślubnego na Śląsku? – czytajcie dalej.

Dawid Zieliński Fotograf ślubny Śląsk, pozuje z aparatem

Fotograf weselny Śląsk – moje wybrane prace

Poniżej znajdziecie propozycje moich ulubionych wydarzeń. Są to zarówno sesje ślubne jak i fotografie weselne na śląsku lub sesje narzeczeńskie. Przejrzyjcie je dokładnie i zastanówcie się czy mój alternatywny sposób patrzenia na świat Wam odpowiada. Lubię oryginalne i odważne kadry i tym charakteryzują się moje fotografie ślubne.

Fotografia weselna województwo śląskie powinna pokazywać w sposób szczery i prawdziwy, lubię w swoich pracach pokazywać nasze kamienice. Idealnym przykładem jest Nikiszowiec, który jest wizytówką Katowic. Podobnie jest z bardziej nowoczesną architekturą, ale bardzo dobrze charakteryzującą klimat Śląska np. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Lubię też odwiedzać różne tereny na Śląsku lub w jego okolicach.

Zobaczcie moje przykładowe realizacje ze śląsk:

„…Dzięki profesjonalnemu podejściu Dawidowi udało się uchwycić wiele cudownych momentów, które będą pamiątka na całe życie. Sama współpraca bezproblemowa i w bardzo miłej atmosferze.”

Justyna i Dawid

Fotograf ślubny na województwo Śląskie

Tak jest – Śląsk to mój główny region działania. Ja sam pochodzę i mieszkam od urodzenia w Katowicach. Najczęściej reportaże ślubne wykonuję w moim rodzinnym mieście i wszystkich innych miastach w regionie  Śląska: Rybnik, Tychy, Bytom, Mysłowice, Ruda Śląska, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze. Sesje ślubne wykonuję w różnych lokalizacjach od pałacy po piękne, naturalne polany.
Fotograf ślubny na Śląsku powinien potrafić doradzić i podpowiedzieć parze młodej. Będąc ze Śląska pracuje mi się tu dużo łatwiej. Dobrze znam świetne miejsca na sesje jak dobre lokale na wesele na Śląsku.

Wiele Par Młodych już to doceniło i wybrało mnie bym wykonał fotografię ślubną na Śląsku właśnie dla nich.

Fotograf ślubny Śląsk pokazuje energiczne wesele

Zdjęcia ślubne Śląsk

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reportażowym. W moich kadrach nie znajdziecie ustawianych scenek. Uważam, że fotograf na wesele na Śląsku powinien być kreatywny i znać lokalne obyczaje. Powinien dobrze poznać region i cechujące go lokalne tradycje. Pracując w Rybniku wiem, że ślub w kościele może odbywać się w okolicach 12:00 znów w Zawierciu będzie to bliżej godziny 15:00. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna województwo śląskie pokazuje takim jakie jest naprawdę. Nasz region jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne na Śląsku.

Fotograf na śląski ślub powinien dobrze znać wspomniane wcześniej rzeczy, które charakteryzują dane miejsce. Wykupiny czy zespół weselny przyjeżdżający do domu to nie jest norma w każdym regionie. Ba różni się to u nas nawet w zależności od miasta. Dlatego ja widząc w jaki rejon Śląska jadę wiem o co pytać. Łatwiej mi się wtedy pracuje i mogę się skupić tylko na zdjęciach ślubnych.

Fotograf ślubny Śląsk

Jak już wcześniej pisałem jako fotograf ślubny Śląsk i jego okolice znam bardzo dobrze. To miejsce bliskie mi z kilku powodu, a najważniejszy jest taki, że tu się urodziłem i znam wszystkie te miejsca od strony zwykłego mieszkańca. Dlatego zawsze pracując na Śląsku cieszę się, że mogę trafiać w jego nowe, nieznane mi wcześniej rejony! Fotograf ślubny ze Śląska powinien cechować się własnym, określonym stylem pracy i świetną komunikacją.

Fotograf ślubny śląskie

Województwo śląskie cechuje się wieloma charakterystycznymi cechami. Z ogólnych cech najbardziej charakterystyczna jest śląska godka. Na ślubie często spotykam się z życzeniami ślubnymi w gwarze śląskiej. Tak samo jedzenie. Klasyka obiadowa to śląska rolada, kluski i modro kapusta! Uważam, że fotograf ślubny śląskie obyczaje powinien znać dosyć dobrze, by móc wtopić się w otoczenie i realizować prawdziwe reportaże ślubne!

„Mieliśmy wielkie szczęście, ze trafiliśmy na Dawida. Przepiekne zdjecia, super swoboda atmosfera. Polecamy z calych sił:)”

Teresa i Tomasz

Fotografia ślubna śląskie – od czego zacząć?

Przede wszystkim powinniście sprawdzić BLOG, dokładnie zapoznać się ze stylem pracy wybranego fotografa. Fotograf ślubny na Śląsk powinien w swoim portfolio mieć zdjęcia z miejsc, które są właśnie tu lokalnie na Śląsku. Jeśli zaufacie doświadczonemu fotografowi z danego regionu to możecie być pewni, że będzie on Wam w stanie pomóc na wielu etapach współpracy.

Fajnie, gdy po zapoznaniu się ze stroną i przykładowymi zdjęciami zobaczycie pełny reportaż ślubny na Śląsku – czyli w regionie, którym szukacie Waszego fotografa. Dobry fotograf ślubny Śląsk powinien znać bardzo dobrze. Zapytajcie czy chętnie doradzi Wam w wyborze miejsca na sesję lub poleci jakiegoś DJ-a.

Zorientowana i pełna pasji osoba na pewno będzie Wam chciała pomóc. A bycie pasjonatem w zawodzie fotografa ślubnego jest niezwykle ważne. 

Kościół na Śląsku okiem fotografa ślubnego

Fotograf na wesele na Śląsku – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska skupcie się przede wszystkim na jego stylu. Musi Wam on w 99% odpowiadać. Jeśli klimat zdjęć ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny na Śląsku ma opinie. Jeśli opinie są pozytywne, styl Wam odpowiada to nie pozostaje nic innego jak umówić się na spotkanie, wypić wspólnie kawę i porozmawiać o fotografii ślubnej.

Ja jako fotograf ślubny Śląsk poznałem dosyć dobrze i znam sporo kawiarni, jednak najbardziej lubię spotykać się w Modro Bistro Cafe w Katowicach przy Muzeum Śląskim. Na takim spotkaniu bliżej się poznacie, dowiecie się jaki ma cennik fotograf ślubny na śląsku.

Podczas spotkania zauważycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji pochopnie. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

Sesja ślubna na Jurze o wschodzie słońca
Para młoda podczas sesji ślubnej

Kreatywny Fotograf ślubny Śląsk – umowa 

Umowa powinna chronić obie strony. Was i fotografa ślubnego. Powinna zawierać datę zawarcia, datę ślubu, konkretny zakres usług. Ilość zdjęć ślubnych na Śląsku jakie oddaje fotograf ślubny jest uzależniona od oferty.

Ja łącznie oddaję nie mniej niż 500 fotografii z czego 300 jest po dokładnej obróbce graficznej. Każdy fotograf weselny na Śląsku ma dla Was różne propozycje, dlatego najlepiej rozeznać się w różnych ofertach i poznać propozycje różnych osób.

„Rewelacyjne zdjęcia, nietuzinkowe ujęcia i niezwykle wyczucie chwili. Będę polecać każdemu i żałuję że tak krótko Dawid z nami był ;)”

Marta i Tomek

Fotograf wesele Śląsk – trzy hasła, które są niezwykle ważne przy szukaniu fotografa ślubnego 

Napisałem trochę o tym jak znaleźć i na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska. Teraz skupię się bardziej na moich zdjęciach. Na co ja zwracam uwagę przy fotografowaniu ślubów i wesel.
Emocje, moment, kreatywność i światło. Te cztery tematy opisują w pełni mój styl. Lubię pokazywać pozytywne emocje, chcę Wasz dzień pokazać szczerze i naturalnie, ale też od dobrej strony. Lubię, gdy fotografia weselna Śląsk pokazuje z dobrej strony, pokazuje, że nasz region to nie tylko stereotypy w postaci smogu i kopalń.

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie

Fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – to hasło jest często wyszukiwane więc stawiam, że interesują Was opinie innych na temat danego fotografa ślubnego na Śląsku.

Tym razem przyszedł czas na opinie, polecenia i znajdowanie w sieci odpowiedniej osoby. Warto sprawdzić kogo polecacie jako fotografa ślubnego na ślub na Śląsku. Zapytajcie kogo polecają Wasi bliscy, którzy być może już są po ślubie, albo byli na weselu na którym był ciekawy fotograf ślubny. Warto też sprawdzić opinie na Google czy Facebooku. To zawsze dodatkowe informacje, które pomogą Wam w wyborze odpowiedniej osoby.
Fotografowie ślubni ze Śląska, którzy są polecani przez inne Pary Młode to najczęściej osoby od których poza świetnymi zdjęciami otrzymacie też sporo rad i świetną atmosferę podczas przyjęcia weselnego i sesji ślubnej. Dlatego hasło: fotografia ślubna Śląsk kogo polecacie – jest tak ważne, bo pozwala Wam odnaleźć fotografów z dobrą opinią, którzy nie zawodzą swoich klientów!

Fotograf ślubny Śląsk opinie

Jako fotograf ślubny Śląsk opinie mam bardzo dobre. Na naszym rynku jestem już od prawie 10 lat i zbudowałem spore zaufanie wśród klientów. Często ze swoimi Parami Młodymi nawiązuję dłuższe relacji i zdążą się, że spotykamy się po latach. Dbam o to by moja opinia była jak najlepsza, bo dzięki temu łatwiej nawiązuje mi się też dobre relacje z przyszłymi klientami, a to bardzo dobrze wpływa na naturalność reportażu ślubnego!

Fotograf na ślub Śląsk

Fotograf na ślub na Śląsku powinien być nie tylko “Panem od zdjęć”, ale także towarzyszem i przyjacielem Pary Młodej i ich gości. Dzięki dobrym relacją, które nawiązuje podczas swojej współpracy z moimi klientami uzyskuję efektu niesamowitej bliskości i szczerości na fotografiach. Fotograf na ślub Śląsk i jego tradycje oraz okoliczne obyczaje powinien poznać jak najlepiej, bo to bardzo pomaga w codziennej pracy!

Fotograf na wesele Śląsk

Hasło: fotograf na wesele Śląsk jest dosyć często wpisywane przez Pary Młode do wyszukiwarki Google. Jako, że ja pochodzę ze Śląska to głownie w tym rejonie świadczę swoje usługi, ale nie tylko. Często bywam też w sąsiednich województwach, ale nie będę ukrywał, że na weselach na Śląsku pracuje mi się najlepiej!

Fotografia ślubna śląskie – gdzie wykonać sesje plenerową?

Moje ulubione miejsce w naturze to cała Jura Krakowsko-Częstochowska. Uwielbiam klimat tamtych skałek np. Górę Zborów. Nie ukrywam, że sesje ślubne w tych rejonach zawsze wychodzą jakoś magicznie. Pustynia Błędowska to kolejna lokalizacja, którą lubię odwiedzać i bywam tam dwa – trzy razy do roku.

Z miejskich plenerów ślubnych najczęściej bywam w Katowicach w okolicach Muzeum Śląskiego i NOSPRu – tamta architektura jest niesamowita i daje ogromne możliwości. Fotografia ślubna Śląsk pokazała mi od innej strony. Teraz przemierzając okoliczne miejscowości zawsze szukam czegoś co mógłbym sfotografować. Poznałem nasz region z jego lepszej, piękniejszej strony.

Piękne miejsce na zdjęcia ślubne na Śląsku
Sesja ślubna na Śląsku przy NOSPR

Fotograf ślubny Śląsk – moja oferta

Chcecie poznać bliżej moja ofertę lub interesuje Was jaką cenę ma fotograf ślubny na śląsku? Skontaktujcie się ze mną, napiszcie coś o sobie i zapytajcie. Jeśli wszystko Wam będzie odpowiadać to umówmy się gdzieś na Śląsku na kawę i porozmawiajmy

Fotografia ślubna Śląsk – skorzystajcie z formularza

Jeśli podoba Wam się moja fotografia ślubna na Śląsku to skorzystajcie z formularza poniżej. Zapytajcie o termin, a ja chętnie nawiążę z Wami współpracę! Staram się by moje zdjęcia oddawały charakter pary z którą współpracuję i do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie! Dla mnie najważniejsze jest zbudowanie dobrej relacji, by móc przekazywać Wam wyjątkowe zdjęcia ślubne!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.