Dobry fotograf ślubny Śląsk

Jest mi bardzo miło, że trafiliście na moją stronę poświęconą fotografii ślubnej. Podejrzewam, że jesteście w trakcie poszukiwań swojego fotografa na ślub na Śląsku. W pierwszej kolejności wypadało by się przedstawić. Miło mi – nazywam się Dawid Zieliński i wykonuję najfajniejszy zawód na świecie jakim jest fotografia ślubna.

Głownie specjalizuję się w autorskim, szczerym i naturalnym reportażu ślubnym, ale wykonuję również sesje narzeczeńskie i sesje ślubne. Mój główny obszar działania to Śląsk, ale docieram w różne miejsca w całej Polsce. Szukacie fotografa ślubnego na Śląsku? – czytajcie dalej.

Dawid Zieliński Fotograf ślubny Śląsk, pozuje z aparatem

Fotograf ślubny na województwo Śląskie

Tak jest – Śląsk to mój główny region działania. Ja sam pochodzę i mieszkam od urodzenia w Katowicach. Najczęściej reportaże ślubne wykonuję w moim rodzinnym mieście i wszystkich innych miastach w regionie  Śląska – od Rybnika po Zawiercie. Sesje ślubne wykonuję w różnych lokalizacjach od pałacy po piękne, naturalne polany.
Fotograf ślubny na Śląsku powinien potrafić doradzić i podpowiedzieć parze młodej. Będąc ze Śląska pracuje mi się tu dużo łatwiej. Dobrze znam świetne miejsca na sesje jak dobre lokale na wesele na Śląsku.

Wiele Par Młodych już to doceniło i wybrało mnie bym wykonał fotografię ślubną na Śląsku właśnie dla nich.

Fotograf ślubny Śląsk pokazuje energiczne wesele

Zdjęcia ślubne Śląsk

Moje zdjęcia ślubne charakteryzują się stylem reportażowym. W moich kadrach nie znajdziecie ustawianych scenek. Uważam, że fotograf na wesele na Śląsku powinien być kreatywny i znać lokalne obyczaje. Powinien dobrze poznać region i cechujące go lokalne tradycje. Pracując w Rybniku wiem, że ślub w kościele może odbywać się w okolicach 12:00 znów w Zawierciu będzie to bliżej godziny 15:00. Tych wszystkich lokalnych obyczajów jest więcej, dlatego dobrze jak fotografia ślubna województwo śląskie pokazuje takim jakie jest naprawdę. Nasz region jest piękny i różnorodny i takie też powinny być reportaże ślubne na Śląsku.

Fotograf na śląski ślub powinien dobrze znać wspomniane wcześniej rzeczy, które charakteryzują dane miejsce. Wykupiny czy zespół weselny przyjeżdżający do domu to nie jest norma w każdym regionie. Ba różni się to u nas nawet w zależności od miasta. Dlatego ja widząc w jaki rejon Śląska jadę wiem o co pytać. Łatwiej mi się wtedy pracuje i mogę się skupić tylko na zdjęciach ślubnych. Jako fotograf ślubny w Częstochowie i nie tylko poznałem tak dużo różnych podejść i tradycji, że w tym rejonie pracuje mi się najbardziej komfortowo. Dobrze poznałem też okolice Gliwic czy Rybnika, do których bardzo lubię wracać.

Jesteście zainteresowani moimi zdjęciami? Sprawdźcie proponowane reportaże ślubne i sesje plenerowe!

Fotografia ślubna śląskie – od czego zacząć?

Przede wszystkim powinniście sprawdzić BLOG, dokładnie zapoznać się ze stylem pracy wybranego fotografa. Fotograf ślubny na Śląsk powinien w swoim portfolio mieć zdjęcia z miejsc, które są właśnie tu lokalnie na Śląsku. Jeśli zaufacie doświadczonemu fotografowi z danego regionu to możecie być pewni, że będzie on Wam w stanie pomóc na wielu etapach współpracy.

Fajnie, gdy po zapoznaniu się ze stroną i przykładowymi zdjęciami zobaczycie pełny reportaż ślubny na Śląsku – czyli w regionie, którym szukacie Waszego fotografa. Dobry fotograf ślubny Śląsk powinien znać bardzo dobrze. Zapytajcie czy chętnie doradzi Wam w wyborze miejsca na sesję lub poleci jakiegoś DJ-a.

Zorientowana i pełna pasji osoba na pewno będzie Wam chciała pomóc. A bycie pasjonatem w zawodzie fotografa ślubnego jest niezwykle ważne. 

Kościół na Śląsku okiem fotografa ślubnego

Fotograf na wesele na Śląsku – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska skupcie się przede wszystkim na jego stylu. Musi Wam on w 99% odpowiadać. Jeśli klimat zdjęć ślubnych Wam pasuje to już połowa sukcesu. Możecie w międzyczasie się zorientować jakie dany fotograf ślubny na Śląsku ma opinie. Jeśli opinie są pozytywne, styl Wam odpowiada to nie pozostaje nic innego jak umówić się na spotkanie, wypić wspólnie kawę i porozmawiać o fotografii ślubnej.

Ja jako fotograf ślubny Śląsk poznałem dosyć dobrze i znam sporo kawiarni, jednak najbardziej lubię spotykać się w Modro Bistro Cafe w Katowicach przy Muzeum Śląskim. Na takim spotkaniu bliżej się poznacie, dowiecie się jaki ma cennik fotograf ślubny na śląsku.

Podczas spotkania zauważycie czy nadajcie na podobnych falach. Jeśli tak to wszystko zmierza w dobrym kierunku. Nie podejmujcie decyzji pochopnie. Po spotkaniu zastanówcie się na spokojnie w domu. Prześpijcie się z decyzją i podejmijcie ją bez presji czasu.

Sesja ślubna na Jurze o wschodzie słońca
Para młoda podczas sesji ślubnej

Kreatywny Fotograf ślubny Śląsk – umowa 

Umowa powinna chronić obie strony. Was i fotografa ślubnego. Powinna zawierać datę zawarcia, datę ślubu, konkretny zakres usług. Ilość zdjęć ślubnych na Śląsku jakie oddaje fotograf ślubny jest uzależniona od oferty.

Ja łącznie oddaję nie mniej niż 500 fotografii z czego 300 jest po dokładnej obróbce graficznej. Każdy fotograf weselny na Śląsku ma dla Was różne propozycje, dlatego najlepiej rozeznać się w różnych ofertach i poznać propozycje różnych osób.

Pozwólcie mi bym w ciekawy sposób pokazał wasz wyjątkowy dzień

Fotograf wesele Śląsk – trzy hasła, które są niezwykle ważne przy szukaniu fotografa ślubnego 

Napisałem trochę o tym jak znaleźć i na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego ze Śląska. Teraz skupię się bardziej na moich zdjęciach. Na co ja zwracam uwagę przy fotografowaniu ślubów i wesel.
Emocje, moment, kreatywność i światło. Te cztery tematy opisują w pełni mój styl. Lubię pokazywać pozytywne emocje, chcę Wasz dzień pokazać szczerze i naturalnie, ale też od dobrej strony. Lubię, gdy fotografia weselna Śląsk pokazuje z dobrej strony, pokazuje, że nasz region to nie tylko stereotypy w postaci smogu i kopalń.

Chcecie poznać dokładniej mój styl pracy?

Fotograf weselny Śląsk – moje wybrane prace

Poniżej znajdziecie propozycje moich ulubionych wydarzeń. Są to zarówno sesje ślubne jak i fotografie weselne na śląsku lub sesje narzeczeńskie. Przejrzyjcie je dokładnie i zastanówcie się czy mój alternatywny sposób patrzenia na świat Wam odpowiada. Lubię oryginalne i odważne kadry i tym charakteryzują się moje fotografie ślubne.

Fotografia weselna województwo śląskie powinna pokazywać w sposób szczery i prawdziwy, lubię w swoich pracach pokazywać nasze kamienice. Idealnym przykładem jest Nikiszowiec, który jest wizytówką Katowic. Podobnie jest z bardziej nowoczesną architekturą, ale bardzo dobrze charakteryzującą klimat Śląska np. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Lubię też odwiedzać różne tereny na Śląsku lub w jego okolicach. Zobaczcie moje dwie przykładowe sesje w ciekawych miejscach:

Fotografia ślubna śląskie – gdzie wykonać sesje plenerową?

Moje ulubione miejsce w naturze to cała Jura Krakowsko-Częstochowska. Uwielbiam klimat tamtych skałek np. Górę Zborów. Nie ukrywam, że sesje ślubne w tych rejonach zawsze wychodzą jakoś magicznie. Pustynia Błędowska to kolejna lokalizacja, którą lubię odwiedzać i bywam tam dwa – trzy razy do roku.

Z miejskich plenerów ślubnych najczęściej bywam w Katowicach w okolicach Muzeum Śląskiego i NOSPRu – tamta architektura jest niesamowita i daje ogromne możliwości. Fotografia ślubna Śląsk pokazała mi od innej strony. Teraz przemierzając okoliczne miejscowości zawsze szukam czegoś co mógłbym sfotografować. Poznałem nasz region z jego lepszej, piękniejszej strony.

Piękne miejsce na zdjęcia ślubne na Śląsku
Sesja ślubna na Śląsku przy NOSPR

Fotograf ślubny Śląsk – moja oferta

Chcecie poznać bliżej moja ofertę lub interesuje Was jaką cenę ma fotograf ślubny na śląsku? Skontaktujcie się ze mną, napiszcie coś o sobie i zapytajcie. Jeśli wszystko Wam będzie odpowiadać to umówmy się na kawę i porozmawiajmy

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.