brama pottera

Gościniec Sosina w Jaworznie to nie typowa sala weselna, bo to bardziej ośrodek wypoczynkowy czy hotel z możliwością organizacji wesela. Patrząc jednak na organizację i całe wydarzenie mogę stwierdzić, że to ciekawa opcja na wesele w Jaworznie.

gościniec sosina

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

gościniec sosina zdjęcia

Gościniec Sosina zdjęcia – w tym temacie można trzymać się klasyki i realizować tu typową fotografię ślubną. U mnie jednak raczej tego nie znajdziecie i mimo, że miejsce takie jak Gościniec Sosina ma raczej typowo ślubny charakter to ja realizuję tu typowy dla mnie reportaż bez zbędnego pozowania. Gościniec Sosina zdjęcia to zatem w moim przypadku zbiór fotografii ślubnych pełnych emocji i ciekawych scen.

gościniec sosina jaworzno

A jak w temacie obsługi i jedzenia stoi Gościniec Sosina Jaworzno? Można tu liczyć na klasyczne weselne menu, ale tez można je urozmaicić i wzbogacić i nie koniecznie wybierać rosół. Opcji zatem mamy kilka więc to na pewno duży plus. Widać, że obsługa w tym jest też wiec co robić, na pewno organizowane są tu tez inne duże eventy. Gościniec Sosina Jaworzno to zatem niepozorne miejsce, które dobrze organizuje wesela dla wszystkich zainteresowanych z Jaworzna i okolic.

gościniec sosina wesele

To, że Gościniec Sonina wesele potrafi zorganizować tak by Para Młoda była zadowolona już napisałem, ale przyszedł czas na wygląd samej sali weselnej w Jaworznie i jej otocznie. Jak nazwa wskazuje – w sąsiedztwie Gościńca Sosina jest Zalew Sosina. Może to być dobra opcja na szybki spacer i odetchnięcie dla gości lub realizację szybkiej sesji plenerowej w dniu wesela. Sama sala weselna jest kwadratowa i jasna. To typowy wystrój sali weselnej. Można tu dokładać charakteru za pomocą dodatkowych dekoracji. Gościniec Sosina wesele – ten temat jest na pewno warty wzięcia pod uwagę dla wszystkich z okolic Jaworzna.

gościniec sosina

Gościniec Sosina to zatem niepozorne miejsce na wesele, bo raczej kojarzone z hotelem czy ośrodkiem wypoczynkowym przy Zalewie Sosina. Można jednak tu zorganizować też wesele na poziomie. Gościniec Sosina to ciekawa propozycja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *