Pozytywna impreza

Gościniec Szumny w Jaworzu to miejsce, które jest mi dobrze znane. Lubię tam fotografować i powstają z niego zawsze pozytywne materiały. Mam dla Was pozytywną imprezę, która zawiera w sobie emocje, ciekawe światło, gesty i miny. Wszystko to co lubię! No i bańki…

gościniec szumny

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Gościniec szumny jaworze

moje zdanie

Uważam, że Gościniec Szumny to znakomite miejsce na wesele. Jest świetny teren dookoła, jest piękna sala z antresolą, którą można kreatywnie wykorzystać. Całość jest drewniana z dodatkami pewnej nowoczesności w postaci dużych okien. Całość łączy się w niesamowity styl, który może zainspirować do wielu pomysłów w związku z dekoracjami. Uważam, że Gościniec Szumny to bardzo dobre miejsce na weselne w stylu rustykalnym. 

gościniec szumny opinie

Moją opinię na temat Gościńca Szumny w Jaworzu poznaliście już wcześniej. Z mojego doświadczenia wiem, że Gościniec Szumny opinie wśród gości i innych par ma bardzo dobre. Większość osób docenia spokój, który tam panuje i profesjonalną obsługę. Gościniec Szumny Jaworze pokazuje od innej strony. Ja poznałem tą miejscowość właśnie dzięki temu miejscu.
Opinie na temat tego miejsca są raczej tylko pozytywne i nie ma się co dziwić – Szumny Gościniec to świetne miejsca godne polecenia do organizacji wesela na poziomie!
Gościniec Szumny to miejsce, które zdecydowanie polecam!

gościniec szumny

zalety

  • Duża sala mogąca pomieścić nawet 200 osób
  • Połączenie drewnianej gospody i szkła nadaje niesamowitego klimatu
  • Miejsce na strefę „chillout
  • Możliwość organizacji ślubu w plenerze
  • Możliwość zaadoptowania antresoli do różnych rzeczy np. foto-budka czy sala dla

gościniec szumny wesele

Lubię, gdy na weselach dużo się dzieje i nie koniecznie mam tu na myśli wszelakie atrakcje organizowane przez DJ-a. Mniej interesuje mnie tort i „przebierane” zabawy. Wolę emocje, gesty, mimikę i ciekawe światło i tak było w tym przypadku. Gościniec Szumny w Jaworzu to miejsce, które jest w moim odczuciu świetną salą weselną. Dlaczego?
Teren dookoła pozwala odpocząć, odetchnąć, porozmawiać. Wesele to nie tylko tańce.
Gościniec Szumny daje przestrzeń. Przestrzeń gościom i Parze Młodej. Miejsce na trochę inne spędzanie czasu niż szaleństwo na parkiecie.
O tańcach i miejscu na zabawy jednak nie zapominam. Gościniec Szumny w Jaworzu jest tak zorganizowany, że parkiet jest blisko stołów i cała impreza kręci się bardzo płynnie.
Gościniec Szumny Jaworze pokazuje z innej perspektywy – Jaworze jest mocno znane właśnie przez to miejsce.
Jak znaleźć w sieci Gościniec Szumny? Na pewno łatwo będzie przez takie frazy jak: Gościniec Szumny, Gościniec Szumny Jaworze, Szumny Gościniec czy Szumny Jaworze.

szumny gościniec

Jeśli chodzi takie miejsca jak Szumny Gościniec to warto też zwrócić na profesjonalną obsługę i świetną organizację tego dnia. Gościniec Szumny Jaworze to miejsce dopracowane i dobrze zorganizowane, polecam je każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego! Jak już pisałem wcześniej Gościniec Szumny opinie ma bardzo dobre i to nie tylko od strony gości, ale także obsługi. Z kim nie rozmawiałem każdemu zawsze pracuje się tam dobrze! To świetnie świadczy o tym miejscu!

szumny jaworze

Szumny Jaworze! Jakie zdjęcia tam można zorganizować? Czy tylko standardowo wszystko na sali? Oczywiście, że nie. Jeśli szukacie miejsca na ślub w plenerze na Śląsku to Gościniec Szumny będzie do tego idealny. Piękny teren dookoła sali daje ogrom możliwości. Po ceremonii zaślubin w kilka chwil będziecie przyjmować życzenia od gości już na klimatyzowanej sali weselnej. To idealne miejsce na slow wedding ze ślubem cywilnym w plenerze!
Polecam

gościniec szumny

trochę o samej sali weselnej

Gościniec Szumny to malownicze miejsce położone w sercu Jaworza. Gościniec Szumny to wyjątkowy obiekt, który zachwyca swoją uroczą atmosferą i pięknem okolicznej przyrody. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób pragnących wypoczynku na łonie natury, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na wesele z możliwością wyjścia na na świeże powietrze.

W pobliżu Gościńca Szumny znajduje się wiele atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Wędrując po malowniczych ścieżkach i szlakach turystycznych, można odkrywać uroki okolicznych lasów i gór. Dla miłośników aktywnego wypoczynku dostępne są liczne trasy rowerowe i szlaki piesze, które umożliwiają podziwianie piękna przyrody. To daje możliwość zorganizowania wesele i pozostania tam jeszcze na kilka dni by zwiedzić okolice.

Gościniec Szumny Jaworze to również doskonałe miejsce dla smakoszy. Restauracja obiektu serwuje wykwintne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, przygotowane ze świeżych i lokalnych składników. Menu jest bogate i różnorodne – każde wesele na którym byłem, a które odbywało się w Gościńcu Szumny było połączone ze świetnym jadłem!
Gościniec Szumny w Jaworzu to miejsce, gdzie każdy gość poczuje się wyjątkowo. Profesjonalna obsługa, urokliwe otoczenie i wysoki standard zapewniają niezapomniane wrażenia. Gościniec Szumny to miejsce zdecydowanie dla fanów ciszy, spokoju i natury.

wesele w gościńcu szumny

Trochę już o tym wspominałem, ale zaznaczę raz jeszcze. Jeśli chodzi o wesele w Gościńcu Szumny, to uwielbiam tam cały klimat i organizację. Wszystko działa dobrze od A do Z. Gościniec Szumny w Jaworzu to po prostu w pełni profesjonalna sala weselna. Jeśli lubicie takie bardziej rustykalne klimaty, gdzieś daleko od zgiełku miasta to Gościniec Szumny będzie dobrym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *