Gościniec Szumny i piękne wesele

Co powiecie na piękne wesele w rustykalnym klimacie? Piękna sala w Jaworzu, czyli Gościniec szumny i świetna para, czyli Monika i Maciek.

Jesteście ciekawi jak wyszło to sprawdźcie ten wpis i 24 soczyste kadry z tego wyjątkowego dnia.

Gościniec Szumny Jaworze – przygotowania do ślubu

Klasycznie i bez udziwnień. Makijaż, ubieranie, first look. Wszystko należycie i w rodzinnych domach. Monika i Maciek, czuli się w tym dniu bardzo komfortowo i luźno. Ja też nie miałem problemu, bo już znałem np. świadkową – Darię.  To ona zdecydowała się na moją fotografię ślubną już kilka lat temu, gdy brała ślub z Krzyśkiem. Fajnie było spotkać ich w tak radosnych okolicznościach ponownie.

Jaworze Gościniec Szumny – co sądzę?

Uważam, że Gościniec Szumny to znakomite miejsce na wesele. Jest świetny teren dookoła, jest piękna sala z antresolą, którą można kreatywnie wykorzystać. Całość jest drewniana z dodatkami pewnej nowoczesności w postaci dużych okien. Całość łączy się w niesamowity styl, który może zainspirować do wielu pomysłów w związku z dekoracjami. Uważam, że Gościniec Szumny to bardzo dobre miejsce na weselne w stylu rustykalnym. 

Dodatkowo można tam też zorganizować ślub cywilny w plenerze na Śląsku.

gosciniec szumny 1
gosciniec szumny 5
gosciniec szumny 6

Ślub w Czechowicach-Dzieciach i wesele w Jaworzu w Gościńcu Szumny

W kościele odbyła się bardzo wzruszająca ceremonia. Widać i słychać było emocje i wzruszenie. Na wejściu i wyjściu Monice i Maćkowi towarzyszyły urocze dziewczynki rozrzucające płatki kwiatów. Fajny dodatkowy akcent.
Z samego ślubu wpadł mi w oko jeden kadr, który bardzo polubiłem. Szerokie zdjęcie z Parą Młodą w prawej stronie kadru i znudzoną dziewczyną w lewej części zdjęcia. Lubię na swoich fotografiach „łapać” takie smaczki. Jako fotograf ślubny na Śląsku trafiam w różne miejsca naszego województwa. Tym razem ślub odbywał się w Czechowicach-Dzieciach. Jak już wspomniałem wcześniej, znam te rejony bo miałem tu okazję fotografować ślub Darii (świadkowa) i Krzyśka.

Gościniec Szumny Jaworze opinie

Moją opinię na temat Gościńca Szumny w Jaworzu poznaliście już wcześniej. Z mojego doświadczenia wiem, że Gościniec Szumny opinie wśród gości i innych par ma bardzo dobre. Większość osób docenia spokój, który tam panuje i profesjonalną obsługę. Gościniec Szumny Jaworze pokazuje od innej strony. Ja poznałem tą miejscowość właśnie dzięki temu miejscu.
Opinie na temat tego miejsca są raczej tylko pozytywne i nie ma się co dziwić – Szumny Gościniec to świetne miejsca godne polecenia do organizacji wesela na poziomie!

Gościniec Szumny to miejsce, które zdecydowanie polecam!

gosciniec szumny 7
gosciniec szumny 8
gosciniec szumny 9
gosciniec szumny 12

Gościniec Szumny – wesele

Podejrzewałem, że to będzie dobre wesele. W końcu ekipa miała być zbliżona do tej z wesela Darii i Krzyśka, o których wspominałem wcześniej. No i się nie pomyliłem. Dużo rozmów, dużo toastów. Masa scenek i historyjek do uwiecznienia. 

Na parkiecie też ciągle się coś działo. Mi pozostawało obserwować, szukać, fotografować. Pogoda tego dnia była idealna. Nie skupiałem się tylko na gościach wewnątrz, ale też wychodziłem z sali, by szukać tematów poza nią. Przytrafiła się też fajna atrakcja w postaci fireshow. Fireshow na weselu to świetny pomysł, wieczorem taki pokaz, to na prawdę coś co wygląda wyjątkowo.

Gościniec Szumny Jaworze – zalety

  • Duża sala mogąca pomieścić nawet 200 osób
  • Połączenie drewnianej gospody i szkła nadaje niesamowitego klimatu
  • Miejsce na strefę „chillout
  • Możliwość organizacji ślubu w plenerze
  • Możliwość zaadoptowania antresoli do różnych rzeczy np. foto-budka czy sala dla

gosciniec szumny 13
gosciniec szumny 14
gosciniec szumny 15

Gościniec Szumny Jaworze – Szumny Gościniec

Jeśli chodzi takie miejsca jak Szumny Gościniec to warto też zwrócić na profesjonalną obsługę i świetną organizację tego dnia. Gościniec Szumny Jaworze to miejsce dopracowane i dobrze zorganizowane, polecam je każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego! Jak już pisałem wcześniej Gościniec Szumny opinie ma bardzo dobre i to nie tylko od strony gości, ale także obsługi. Z kim nie rozmawiałem każdemu zawsze pracuje się tam dobrze! To świetnie świadczy o tym miejscu!

gosciniec szumny 19
gosciniec szumny 23
gosciniec szumny 24

Gościniec Szumny – idealne miejsce na wesele i ślub – podsumowanie

Na długo zapamiętam ten ślub i wesele. Takie miejsce jak Gościniec Szumny pasuje idealnie do klimatu, który wymyśliła Monika z Maćkiem. Pewnie tego nie wiecie, ale nie jest to jedyna sala, którą posiadają właściwie w okolicy jest też Gościniec Szumny Jaworze Nałęże, który dodatkowo posiada wspaniałą bazę noclegową.

Podobało się? Jeśli tak to zapraszam Was do poznania lepiej mojego stylu fotografii ślubnej w Zabrzu i okolicach oraz sprawdzenia jak powinny wyglądać odważne zdjęcia ślubne.

Jak wrażenia? Ciekaw jestem Waszych opinii. Zostawcie po sobie ślad poniżej w komentarzu. 

Dodaj komentarz