Gościniec Szumny i piękne wesele

Gościniec Szumny

Co powiecie na piękne wesele w rustykalnym klimacie? Piękna sala w Jaworzu, czyli Gościniec szumny i świetna para, czyli Monika i Maciek.

Jesteście ciekawi jak wyszło to sprawdźcie ten wpis i 24 soczyste kadry z tego wyjątkowego dnia.

W roku jest około 31557600 sekund…

.
.
.
⬇️ jesteś w stanie poświęcić około 60 sekund, by zapytać o ofertę? ⬇️


Gościniec Szumny Jaworze – przygotowania do ślubu

Klasycznie i bez udziwnień. Makijaż, ubieranie, first look. Wszystko należycie i w rodzinnych domach. Monika i Maciek, czuli się w tym dniu bardzo komfortowo i luźno. Ja też nie miałem problemu, bo już znałem np. świadkową – Darię.  To ona zdecydowała się na moją fotografię ślubną już kilka lat temu, gdy brała ślub z Krzyśkiem. Fajnie było spotkać ich w tak radosnych okolicznościach ponownie.

Jaworze Gościniec Szumny – co sądzę?

Uważam, że Gościniec Szumny to znakomite miejsce na wesele. Jest świetny teren dookoła, jest piękna sala z antresolą, którą można kreatywnie wykorzystać. Całość jest drewniana z dodatkami pewnej nowoczesności w postaci dużych okien. Całość łączy się w niesamowity styl, który może zainspirować do wielu pomysłów w związku z dekoracjami. Uważam, że Gościniec Szumny to bardzo dobre miejsce na weselne w stylu rustykalnym. 

gosciniec szumny 1
gosciniec szumny 5
gosciniec szumny 6

Ślub w Czechowicach-Dzieciach i wesele w Jaworzu w Gościńcu Szumny

W kościele odbyła się bardzo wzruszająca ceremonia. Widać i słychać było emocje i wzruszenie. Na wejściu i wyjściu Monice i Maćkowi towarzyszyły urocze dziewczynki rozrzucające płatki kwiatów. Fajny dodatkowy akcent.
Z samego ślubu wpadł mi w oko jeden kadr, który bardzo polubiłem. Szerokie zdjęcie z Parą Młodą w prawej stronie kadru i znudzoną dziewczyną w lewej części zdjęcia. Lubię na swoich fotografiach „łapać” takie smaczki. Jako fotograf ślubny z Bielska trafiam w różne miejsca naszego województwa. Tym razem ślub odbywał się w Czechowicach-Dzieciach. Jak już wspomniałem wcześniej, znam te rejony bo miałem tu okazję fotografować ślub Darii (świadkowa) i Krzyśka.

Gościniec Szumny Jaworze opinie

Moją opinię na temat Gościńca Szumny w Jaworzu poznaliście już wcześniej. Z mojego doświadczenia wiem, że Gościniec Szumny opinie wśród gości i innych par ma bardzo dobre. Większość osób docenia spokój, który tam panuje i profesjonalną obsługę. Gościniec Szumny Jaworze pokazuje od innej strony. Ja poznałem tą miejscowość właśnie dzięki temu miejscu.
Opinie na temat tego miejsca są raczej tylko pozytywne i nie ma się co dziwić – Szumny Gościniec to świetne miejsca godne polecenia do organizacji wesela na poziomie!

Gościniec Szumny to miejsce, które zdecydowanie polecam! Znalazło się ono również na mojej liście najciekawszych sal weselnych na Śląsku, podobnie jak Gościniec Nałęże.

gosciniec szumny 7
gosciniec szumny 8
gosciniec szumny 9
gosciniec szumny 12

Sesja, reportaż – więcej zdjęć?

.
.
.
⬇️ sprawdź portfolio ⬇️


Gościniec Szumny – wesele

Podejrzewałem, że to będzie dobre wesele. W końcu ekipa miała być zbliżona do tej z wesela Darii i Krzyśka, o których wspominałem wcześniej. No i się nie pomyliłem. Dużo rozmów, dużo toastów. Masa scenek i historyjek do uwiecznienia. 

Na parkiecie też ciągle się coś działo. Mi pozostawało obserwować, szukać, fotografować. Pogoda tego dnia była idealna. Nie skupiałem się tylko na gościach wewnątrz, ale też wychodziłem z sali, by szukać tematów poza nią. Przytrafiła się też fajna atrakcja w postaci fireshow. Fireshow na weselu to świetny pomysł, wieczorem taki pokaz, to na prawdę coś co wygląda wyjątkowo.

Gościniec Szumny Jaworze – zalety

  • Duża sala mogąca pomieścić nawet 200 osób
  • Połączenie drewnianej gospody i szkła nadaje niesamowitego klimatu
  • Miejsce na strefę „chillout
  • Możliwość organizacji ślubu w plenerze
  • Możliwość zaadoptowania antresoli do różnych rzeczy np. foto-budka czy sala dla

gosciniec szumny 13
gosciniec szumny 14
gosciniec szumny 15

Gościniec Szumny Jaworze – Szumny Gościniec

Jeśli chodzi takie miejsca jak Szumny Gościniec to warto też zwrócić na profesjonalną obsługę i świetną organizację tego dnia. Gościniec Szumny Jaworze to miejsce dopracowane i dobrze zorganizowane, polecam je każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego! Jak już pisałem wcześniej Gościniec Szumny opinie ma bardzo dobre i to nie tylko od strony gości, ale także obsługi. Z kim nie rozmawiałem każdemu zawsze pracuje się tam dobrze! To świetnie świadczy o tym miejscu!

Czterolatek może zadać nawet 400 pytań dziennie…

.
.
.
⬇️ a Ty zwlekasz z jednym zapytaniem ⬇️


gosciniec szumny 19
gosciniec szumny 23
gosciniec szumny 24

Gościniec Szumny – idealne miejsce na wesele i ślub – podsumowanie

Na długo zapamiętam ten ślub i wesele. Takie miejsce jak Gościniec Szumny pasuje idealnie do klimatu, który wymyśliła Monika z Maćkiem. Pewnie tego nie wiecie, ale nie jest to jedyna sala, którą posiadają właściwie w okolicy jest też Gościniec Szumny Jaworze Nałęże, który dodatkowo posiada wspaniałą bazę noclegową.

Dodaj komentarz