Z górskim widokiem

Karolowy Dwór Wisła – tam tam odbyło się wesele z górskim widokiem, ale poza tym pięknym… widokiem było sporo emocji i czułości. Były też uśmiechy i mocne reporterskie klatki, które pokazują jak dynamiczne było to wesele. Lecimy!

Karolowy dwór wisła

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Karolowy dwór wisła

przygotowania

Karolowy Dwór to nie tylko sala weselna w Wiśle, ale też miejsce gdzie możecie zorganizować swoje przygotowania! Pokoje mogą również zostać wykorzystane jako nocleg dla gości. Karolowy Dwór wesele potrafi zorganizować świetnie już od przygotowań!
Jako fotograf ślubny miałem okazję być w Karolowym Dworze w Wiśle już nie raz! W tym reportażu znajdziecie na pewno wiele kadrów dobrze pokazujących mój styl.
Zapraszam.

karolowy dwór

Karolowy Dwór to malowniczo położony obiekt zlokalizowany w pięknej scenerii Wisły, w samym sercu Beskidu Śląskiego. To miejsce idealne dla Par szukających wyjątkowego i eleganckiego miejsca na organizację swojego wesela.
W Karolowym Dworze znajduje się klimatyczna sala weselna, zapewniające doskonałe warunki na przyjęcie gości. Wnętrza utrzymane są w górskim stylu co dodaje uroku i klimatu temu miejscu.
Dodatkowym atutem Karolowego Dworu są też widok na piękne krajobrazy Beskidów z pewnością zachwyci to zarówno Parę Młodą, jak i gości weselnych.
Wszystko to sprawia, że organizacja wesela w Karolowym Dworze to gwarancja udanego i niezapomnianego dnia.

karolowy dwór w wiśle

trochę o sali

Karolowy Dwór to sala weselna w Wiśle, która zdecydowanie wyróżnia się pięknym położeniem co owocuje kapitalnymi widokami.

  • wesele w klimacie górskiej chaty
  • możliwość organizacji ślubu w plenerze
  • miejsca noclegowe
  • piękne widoki
  • profesjonalna obsługa

karolowy dwór wisła wesele

moja opinia

Jak widzicie Karolowy Dwór wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze. To wesele w Wiśle było niezwykle udane na wielu płaszczyznach. Świetna sala weselna, piękne widoki, cały klimat i otoczka, ale przede wszystkim wspaniali goście i wyluzowana Para Młoda.
Karolowy Dwór – polecam!

Karolowy dwór wisła

Karolowy Dwór Wisła to dobre miejsce jeśli ktoś lubi mniej weselnej klimaty. Ta sala to nie typowa biała sala weselna, a raczej klimatyczna górska sala weselna. Ekipa, która bawiła się w Karolowym Dworze w Wiśle dała czadu, a całość wyszła typowo reportersko tak jak lubię! Karolowy Dwór to miejsce, w którym stworzyłem nie jeden mocny reportaż ślubny dlatego zawsze dobrze wspominam Karolowy Dwór w Wiśle!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *