bella ciao

La Rossa Oświęcim czyli restauracja, która jest położna blisko głównej ulicy, ale właśnie dzięki takiemu położeniu mamy tam szybki i sprawny dojazd. To klasyczna, jasna sala weselna, która spodoba się każdemu kto organizuje tradycyjne wesele. 

la rossa oświęcim

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

la rossa oświęcim zdjęcia

La Rossa Oświęcim zdjęcia – teraz czas na kluczową kwestię. Jak wyglądają zdjęcia z tej sali weselnej w Oświęcimiu? To klasyczna, jasna sala weselna i takie też będą zdjęcia. Pojawia się tu jednak opcja z różnymi odbiciami w lustrach, które mogą nadać całemu reportażowi więcej głębii. Zdjęcia ślubne z La Rossa w Oświęcimiu nie muszą być zatem klasyczne. Moje reportaże skupiają się na szczerych zdjęciach i takie też w tym miejscu można wykonać. La Rossa Oświęcim zdjęcia –  w tym temacie warto zwrócić uwagę, że na klasycznej sali weselnej można wykonać reportaż ślubny pełen emocji i różnorodności.

la rossa oświęcim opinie

La Rossa Oświęcim opinie – jakie jest zdanie na temat tej restauracji wśród Par Młodych? Jaka jest moja opinia na temat tej sali weselnej w Oświęcimiu? To przede wszystkim sprawnie i dobrze funkcjonująca sala weselna z dobrym jedzeniem i ogarniętą obsługą. Niewielki teren obok pozwala swobodnie skorzystać ze świeżego powietrza. Jest tu wszystko co jest potrzebne do zorganizowania klasycznego wesela dlatego nie dziwi mnie to, że La Rossa Oświęcim opinie w większości bardzo dobre i ja też doceniam to miejsce.

la rossa oświęcim menu

Temat, na który zwróciłem uwagę w przypadku tej restauracji to: La Rossa Oświęcim menu – czyli co i jak tu można zjeść? Menu w La Rossa w Oświęcimu to tak w skrócie dobra klasyka. Jedzenia jest smaczne, ale bez udziwnień. Trafimy tu na tradycyjne weselne potrawy co w połączeniu z klasycznym wystrojem sali dobrze się komponuje. Mamy tu salę weselną skrojoną na potrzeby większości Par Młodych. W La Rossa Oświęcim menu jest skrojone odpowiednio – stawiam, że większość Par Młodych właśnie tego poszukuje na swoje wesele. To dobry ruch, gdy stawiamy na klasyczne wesela.

la rossa oświęcim wesele

La Rossa Oświęcim wesele w stylu klasycznym zorganizuje koncertowo. Możemy spodziewać się tu wszystkiego czego zapewne oczekujemy od sali weselnej. Minusem może być bliskość głównej drogi i mały teren dookoła sali, ale generalnie jest to miejsce dobrze zorganizowane i godne polecenia. Myślę, że wszyscy szukający standardowej sali weselnej w Oświęcimiu i okolicach powinni zwrócić uwagę na La Rossę. To miejsce nie ma w sobie żadnej nutki szaleństwa, ale jest bardzo solidne. Jeśli zdecydujecie się tu organizować swoją imprezę to możecie być pewni, że La Rossa Oświęcim wesele potrafi zrobić na odpowiednim poziomie.

la rossa oświęcim

La Rossa Oświęcim to miejsce, które po prostu dobrze się sprawdza. W swojej kategorii klasycznych sal weselnych jest bardzo dobrą propozycją. Białe wnętrze, neutralność, sprawna obsługa i typowe jedzenie dla sali weselnej to jest to czego pewnie oczekuje większość Par Młodych. Jeśli właśnie takiego miejsca szukacie to La Rossa w Oświęcimiu na pewno będzie dla Was ciekawą opcją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *