Wesele gastro ekipy

Modrzewiowy Dwór Tarnów – to miejsce wesela gastro ekipy. Dlaczego gastro ekipa? Bo Pan Młody i wielu gości Pary Młodej to pracownicy gastro. Wiedzieli, jak dobrze przechylić kieliszek bez używania rąk… Ogólnie to wiedzieli co to jest dobra zabawa. Przekonajcie się sami!

Modrzewiowy Dwór tarnów

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Modrzewiowy dwór tarnów

początek

Całe przygotowania odbyły się w Tarnowie. Dla mnie jako fotografa ślubnego z Tarnowa i okolic to nic nowego! Świetny czas z dwójką totalnie zakręconych ludzi czyli Klaudią i Maćkiem. To był czas na ciekawe i kreatywne kadry. Różnorodne ujęcia, które stworzą ciekawą historię i pokażą szczerze klimat tego dnia!
Oczywiście zanim dotarliśmy do Dworu Modrzewiowego to udało się złapać wiele ciekawych chwil. Już w trakcie przygotowań zdążyłem usłyszeć co nieco na temat gości i samego wesela. Ekipa miała być mocna, a całość mega intensywna! Jak było? No zdecydowanie się nie zawiodłem. Dobrze, że Dwór Modrzewiowy Tarnów jeszcze stoi!

Sala weselna w tarnowie

Modrzewiowy Dwór

Sala weselna w Tarnowie, czyli Modrzewiowy Dwór to ciekawe miejsce, które oferuje sporą przestrzeń dla gości. Miejsce na bar, rozstawienie okrągłych stołów. Ogólnie teren samego Dworu Modrzewiowego w Tarnowie ma kilka wartościowych cech takich jak:

  • spory parking
  • spokojne otoczenie
  • zamknięty teren
  • świetna kuchnia
  • ogromne doświadczenie obsługi

To jedna z ciekawszych sal weselnych w Tarnowie. Dwór Modrzewiowy Tarnów wesele potrafi zorganizować świetnie i przekonałem się o tym właśnie na tym weselu. Wszystko dobrze zgrane czasowo, dobry kontakt z obsługą. Zdecydowanie polecam to miejsce!

Dwór Modrzewiowy Tarnów

albo po prostu Modrzewiowy Dwór Tarnów

Modrzewiowy Dwór to malowniczy obiekt usytuowany w urokliwej okolicy Tarnowa. Ten ujmujący dwór oferuje urzeka przede wszystkim klimatem.
W Dworze Modrzewiowym można również skosztować wykwintnych dań w restauracji, która słynie z doskonałej kuchni. Może to być ważne dla przyszłych Par Młodych, bo właśnie w Modrzewiowym Dworze może zorganizować swoje wesele, które na pewno zaskoczy gości.
Dwór Modrzewiowy jest doskonałym miejscem dla osób pragnących wypoczynku i relaksu. Mimo usytuowania to miejsce ma swój klimat i czuć tu pewien spokój. Jeśli nie chcecie wybierać się daleko poza miasto to w Tarnowie Dwór Modrzewiowy będzie dla Was dobrą opcją.
Lokalizacja Dworu Modrzewiowego to idealna baza wypadowa do zwiedzania Tarnowa i jego okolic. Bliskość centrum miasta pozwala również na łatwy dostęp do sklepów, restauracji i innych udogodnień.

Modrzewiowy dwór tarnów wesele

moja opinia

Uważam, że Dwór Modrzewiowy Tarnów to bardzo dobre miejsce na organizację sporego wesela. Na pewno jeśli szukacie sali weselnej, która oferuje wiele rzeczy w pakiecie bez ukrytych opłat to jest to dobry wybór. Dwór Modrzewiowy i wesele to idealne połączenie – moje zdanie jest zdecydowane – to dobre miejsce dla każdego, kto szuka uniwersalnej sali z profesjonalną obsługą. Skąd moja pewność? Klaudia i Maciek zaprosili wielu gości pracujących w gastronomii w centrum Krakowa. Ci ludzie dobrze wiedzą jak wygląda dobrze zorganizowana obsługa! Stąd moje przekonanie o dobrym wyborze. Dwór Modrzewiowy Tarnów ma nie tylko moje potwierdzenie, ale i osób, które znają się na tym dużo lepiej ode mnie!

hotel cristal park tarnów

To było bardzo udane wesele w Dworze Modrzewiowym w Tarnowie. Hotel Cristal Park, bo to właściwie przy tym hotelu jest Dwór Modrzewiowy jest organizatorem wszystkich wesel w tym miejscu. Dla mnie to był mega intensywny dzień. Kawał drogi do Tarnowa, potem cała impreza, która jak zapowiadali Klaudia i Maciek – była mega intensywna i gęsta. Działo się dużo dlatego uważam to wesele w Tarnowie za mega udane!

tarnów i modrzewiowy dwór

Modrzewiowy Dwór to sala weselna, która będzie spełniała Twoje marzenia i oczekiwania. To sala weselna, która będzie miała elegancką i stylową aranżację i wystrój. To sala weselna, która będzie łączyła klasykę i nowoczesność. To sala weselna, która będzie idealnym tłem dla Twoich niezwykłych zdjęć ślubnych.
Modrzewiowy Dwór to sala weselna, która będzie miała wyjątkową atmosferę i charakter. To sala weselna, która będzie nawiązywała do dworkowego klimatu i stylu. To sala weselna, która będzie cieszyła się pięknym widokiem i otoczeniem. To sala weselna, która będzie zachwycała gości i sprawiała im przyjemność.
Modrzewiowy Dwór to sala weselna, która będzie miała profesjonalną obsługę i ofertę. To sala weselna, która będzie korzystała z usług sprawdzonych i renomowanych firm. To sala weselna, która będzie oferowała różnorodne menu i atrakcje. To sala weselna, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *