Ogrody Kapias sesja ślubna z alpakami

Ogrody Kapias sesja ślubna

Jesteście zainteresowani jak wygląda sesja ślubna w Ogrodach Kapias? To znane miejsce, które warto odwiedzić nie tylko podczas sesji, ale również podczas rodzinnego spaceru. Malowniczy klimat, różnorodność scenerii. Poniżej znajdziecie zdjęcia i krótki opis sesji z Justyną i Dawidem.


Na koniec będzie bonus czyli trochę zdjęć z sesji ślubnej z alpakami.

Niestandardowy portret nowożeńców podczas sesji ślubnej w Ogrodach w Goczałkowicach

Ogrody Kapias sesja ślubna 

Z Justyną i Dawidem wybrałem się na sesję plenerową do Ogrodów Kapias. To miejsce jest mi dobrze znane. Sesja odbyła się w niedzielę – ogrody w Goczałkowicach niedaleko Tychów – były bardzo oblegane i musiałem się nieźle starać o precyzyjny kadr bez innych ludzi.

Zdjęcia z Ogrodów w Goczałkowicach charakteryzują się bardzo różną scenerią, można znaleźć tam wiele ciekawych miejsc i albo skorzystać z każdego po trochu, albo skupić się tylko na kilku. My wybraliśmy opcję spaceru po całym ogrodzie i wykorzystaliśmy różne atrakcje, które oferowało to miejsce. 

Ogrody Kapias to bardzo ciekawe miejsce na sesję ślubną na Śląsku!

Ile kosztuje sesja w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach?

Cena za sesję plenerową w Ogrodach Kapias to 123 zł! Czy to dużo czy mało? Moim zdaniem jest to adekwatna kwota za którą dostajemy sporo atrakcji i zadbany ogród.

Inne ciekawe płatne miejsca na zdjęcia ślubne to:

  • Zamek w Mosznej
  • Pałac w Krowiarkach
  • Skansen w Chorzowie
  • Fabryka Porcelany w Katowicach
  • Palmiarnia w Gliwicach

Jako fotograf ślubny Bielsko zdążyłem poznać bardzo dobrze, ale chętnie wracam w okolice Goczałkowic – właśnie do Ogrodów Kapias.

ogrody kapias sesja slubna z alpakami 3

Czterolatek może zadać nawet 400 pytań dziennie…

.
.
.
⬇️ a Ty zwlekasz z jednym zapytaniem ⬇️


Ogrody Kapias sesja ślubna – miejsce godne uwagi nie tylko na sesję!

Ogrody Kapias sesja ślubna to temat tego wpisu, ale trzeba pamiętać, że samo miejsce jest godne uwagi nie tylko w kontekście sesji ślubnej. Warto tu zajrzeć by po prostu miło spędzić czas. Przy okazji można zakupić ciekawe roślinki i zjeść smaczne lody. Jako, że nie lubię tłumów to polecam to miejsce odwiedzać raczej w tygodniu. W okresie wakacyjnym i dodatkowo w weekendy czasem jest ciężko zaparkować.
Sesja ślubna w Ogrodach Kapias też powinna odbywać się raczej w tygodniu, by spokojnie można było wykorzystać potencjał tego miejsca!

Ogrody Kapias cały czas się rozbudowują więc jest też coraz więcej miejsc na wykonanie ciekawej sesji plenerowej. Przy kreatywnym podejściu do tematu, można tu wykonać bardzo ciekawy i spójny materiał, który będzie zaciekawiał!
Ogrody Kapias sesja ślubna to kwestia, która może wielu nie przekonywać, bo to jednak wykreowane sztucznie miejsce z masą niepotrzebnych dodatków, ale w takich miejscach trzeba znaleźć coś co klimatem odpowiada Wam i Parze Młodej!

Sesja ślubna w Ogrodach Kapias – współpraca z parą!

Współpracuję z bardzo dużą liczbą par młodych. Przeważnie są to współprace udane, nadajemy na podobnych falach, dobrze się nam dogaduje i rozmawia. Taka współpraca przebiega wtedy sprawnie, miło i owocnie. Podobnie było w tym przypadku. W trakcie zdjęć przypominaliśmy sobie co działo się na weselu i wpominaliśmy te fajne chwile. Szczególnie, że na weselu Justyny i Dawida działo się naprawdę sporo. Pewnie będę niedługo coś z ich dnia ślubu publikował, a wtedy sami się przekonacie.

Same ogrody Kapias nadają spacerowi z parą fajny klimat. Można zobaczyć sporo ciekawej architektury i korzystać z zadbanych trawników i pięknych drzew. Zdjęcia z Ogrodów Kapias są zawsze bardzo różnorodne. Bardzo polubiłem to miejsce.

Moim zdaniem dobra sesja ślubna to efekt udanej współpracy. Nawiązanie odpowiedniej relacji jest kluczowe, a takie miejsce jak Ogrody Kapias w Goczałkowicach jest tylko dodatkiem.

A co jeśli chcę zobaczyć inny materiał?

.
.
.
⬇️ prosta sprawa, klikasz niżej i trafiasz na moje portfolio ⬇️


Sesja ślubna z alpakami

Ta sesja ślubna przedstawia mi mój region z nowej, mniej znanej strony. I tak teraz mogłem poznać Zwierzaki Agi. Pani Aga jest sąsiadką z rodzinnej miejscowości Dawida. Zasugerowała, że jeśli chcą to możemy końcówkę sesji urozmaicić kilkoma fotografiami z jej alpakami.

Troszkę niepewna pogoda chciała nam pokrzyżować plany, ale w efekcie wszystko udało się tak jak planowaliśmy. Mało tego, dopisało nam bardzo przyjemne światło i w cudownej atmosferze udało się dokończyć tę bardzo udaną sesję.


Zdjęcia ślubne z alpakami to coś nowego w moim portfolio. Nowe doświadczenie i ciekawa przygoda. Jak ktoś kocha zwierzęta i chce urozmaicić swój plener ślubny to pomysł na zdjęcia z alpakami jest bardzo dobry.

ogrody kapias sesja slubna z alpakami 11
ogrody kapias sesja slubna z alpakami 10
ogrody kapias sesja slubna z alpakami 12

Są tacy co w ciągu minuty ułożą około 17 razy kostkę Rubika…

.
.
.
⬇️ a, Ty w tym czasie możesz wysłać zapytanie ⬇️


Ogrody Goczałkowice i inne miejsce na Śląsku

Jak widzicie plener ślubny na Śląsku może być różnorodny i ciekawy. To nie tylko klimatyczne miejskie zdjęcia przy NOSPR w Katowicach lub Góra Zborów i jej cudowne skałki. Można znaleźć też inne ciekawe lokalizacje.

W tej sesji mimo różnych scenerii udało się uzyskać ciekawy i spójny materiał. Dla Was wybrałem do wglądu 12 moich ulubionych kadrów z tego dnia. Zobaczyliście jak Justyna i Dawid prezentowali się w moim obiektywie w scenerii Ogrodów Kapias w Goczałkowicach i przy cudownych zwierzakach jakimi są alpaki.

2 komentarze do “Ogrody Kapias sesja ślubna z alpakami”

Dodaj komentarz