Spadająca panna młoda

Owczarnia Węgierska Górka to nieszablonowy pomysł na wesele. Stara Owczarnia ma swój określony klimat. Idealnie wszystko będzie się zgrywać jak zaplanujecie wesele w stylu boho lub rustykalne wesele. Na tym weselu w Owczarni była spadająca Panna Młoda, głośne okrzyki, szalone tańce i masa dobrej energii z muzyką na żywo. Zobaczcie sami.

owczarnia węgierska górka

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

owczarnia węgierska górka

zapowiedź i przygotowania

Klaudia i Mariusz postanowili zorganizować swoje wesele w mega klimatycznym miejscu jakim jest: Owczarnia Węgierska Górka. Owczarnia jak sama nazwa mówi – ma coś wspólnego po prostu z owczarnią. Klimat drewna, duża przestrzeń i sielskie dodatku stawiają to miejsce jako jedno z ciekawszych na wesele w stylu boho lub w stylu rustykalnym!

Przygotowania do wesela odbyły się niedaleko sali. Całość przebiegała w mega luźnej i swobodnej atmosferze. Był list od Klaudii do Mariusza – czyli były bardziej wzruszające momenty, ale tez było dużo śmiechu i spontaniczności. Uwielbiam fotografować takie przygotowania. Nie ma ustawiania w konkretnych momentach na konkretną godzinę. Wszystko dzieje się swoim życiem. Przeczuwałem wtedy, że wesele w Owczarni to będzie kapitalna impreza! Tak też było – śledźcie dalej!

owczarnia sala weselna

ale najpierw ślub cywilny w plenerze w Węgierskiej Górce

Ślub – czyli to po co wszyscy sie spotkaliśmy tego dnia. Okoliczności przyrody, fantastyczna okolica, widoki… to wszystko tworzyło niesamowity klimat. Do tego ta pogoda, uśmiechnięta Para Młoda i poeztywyni goście. Ten ślub zapamiętam na długo. Bacówka w Węgierskiej Górce to dobre miejsce na organizację ślubu cywilnego w plenerze. W tej okolicy chyba nie ma lepszej lokalizacji!

Owczarnia wesele

Owczarnia Węgierska Górka wesele – to świetne połączenie na klimatyczną imprezę. Tak było w tym przypadku. Miejsce, ludzie, muzyka, klimat. Całość zgrała się perfekcyjnie! To miejsce zdecydowanie zasługuje na organizację wesele. Zobaczycie zaraz na zdjęciach jaki tam jest klimat. Warto też zaznaczyć, że za muzykę odpowiadał fantastyczny zespół Summer Band z muzyką na żywo!

węgierska górka owczarnia

trochę o samej Owczarni

Jako fotograf ślubny w te okolice trafiam na przeróżne sale weselne. Owczarnia w Węgierskiej Górce to zdecydowanie jest z tych sal, które na pewno zostaną zapamiętane. Drewno, dodatki jak z lat 90 lub nawet 80, zdecydowanie zachowano tu klimat starej owczarni. Odpowiednia dekoracja z kwiatów powoduje, że Owczarnia Węgierska Górka staje się jednym z najbardziej klimatycznych miejsc na Śląsku na wesele w stylu boho lu w stylu rustykalnym.
Owczarnia Węgierska Górka – strona.

Owczarnia Węgierska Górka to:

  • swoboda i niezobowiązująca atmosfera
  • dowolność w wyborze cateringu
  • możliwość dostosowania wszelkich detali

owczarnia węgierska górka wesele

Jeśli jeszcze nie znacie za dobrze mojego stylu fotografowania to zdecydowanie jestem fotografem szukającym niepozowanych i dynamicznych ujęć. Lubię spontaniczność, nie podchodzę do wesela z jakimś konkretnym planem na materiał. To się dzieje samo w trakcie. Muszę poczuć klimat imprezy i jej intensywność. Tu było bardzo intensywnie i gęsto. Tak jak lubię. Owczarnia wesele potrafi zorganizować kapitalnie, a w towarzystwie dobrej muzyki to musiała być petarda!

owczarnia

Owczarnia w Węgierskiej Górce to wyjątkowe miejsce położone w sercu malowniczej przyrody Beskidu Żywieckiego. To zdecydowanie miejsce z charakterem!
Owczarnia w Węgierskiej Górce stanowi doskonały punkt wyjścia do pieszych wędrówek po okolicy. Okoliczne szlaki górskie prowadzą do przepięknych punktów widokowych, skąd można podziwiać panoramiczne krajobrazy i zapierające dech w piersiach widoki na otaczające góry i doliny. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, Owczarnia w Węgierskiej Górce to prawdziwy raj.

Owczarnia w Węgierskiej Górce odzwierciedla ducha i historię okolicy. To ciekawe miejsce dla kogoś lubiącego niebanalne lokalizacje by zorganizować swoje wesele.
Owczarnia w Węgierskiej Górce to również doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek – jeśli pragniesz oderwać się od codziennej rutyny i przenieść się w atmosferę pasterskiej tradycji, Owczarnia w Węgierskiej Górce to miejsce, które warto odwiedzić. To doskonałe połączenie piękna przyrody, tradycji i spokoju, które sprawi, że Twój pobyt stanie się niezapomnianym doświadczeniem. W okolicy jest możliwość organizacji ślubu w plenerze z widokiem na góry.
Jeśli opis Owczarni Cię zaciekawił to być może jest to fajne miejsce by zorganizować swoje wesele!

owczarnia węgierska górka

Owczarnia w Węgierskiej Górce to miejsce dla osób nie trzymających się sztywno wszystkich weselnych zasad. To sala, która na pewno nie jest dla wszystkich. Trzeba włożyć troszkę własnej inwencji i zaangażowania, by to wszystko w tym miejscu dobrze spiąć. Katering, dekoracje… ale to wszystko później niesamowicie smakuje, wygląda i przede wszystkim ma klimat. Owczarnia Węgierska Górka to miejsce, które wymaga zaangażowanej Pary Młodej, ale daje dużo satysfakcji!

To wesele w Owczarni to przede wszystkim niesamowita intensywność, gęstość sytuacji i wspaniała atmosfera. A z jakiego powodu udało uzyskać się taki efekt? Luz Pary Młodej! To przede wszystkim. Zero spiny, radość z dnia. To było widać od samego początku!

wesele w owczarni w węgierskiej górce

Owczarnia Węgierska Górka to na pewno wyjątkowe miejsce jeśli chodzi o sale weselne na Śląsku. Jest to miejsce specyficzne. Trzeba wiele tematów ogarnąć sobie na własną rękę, ale klimat tego miejsca jest niesamowity. Owczarnia to na pewno nie jest sala weselna dla każdego. Jej konkretny i określony styl trafia tylko do części Par Młodych.

Owczarnia sala weselna, a tak w sumie to nie jest do końca sala weselna. Czemu? Klasyczna sala weselna to dla mnie dopięcie weselnych tematów od A do Z, a w przypadku Owczarni jak już wcześniej wspomniałem sporo trzeba zrobić samemu. Co na przykład? Jedzenie.
Jeśli myślę sala weselne Owczarnia to nie do końca mi się wszystko zgadza to całkiem inny pomysł na wesele. Na wesele po swojemu.

Warto jednak pamiętać, że wesele w Owczarni to coś innego, więc wymaga to trochę swojego zaangażowania. Temat Owczarnia wesele na pewno jak się wkręcimy w pełni w organizację to efekt będzie nie do podrobienia. Jeśli tylko chcecie to możecie stworzyć tam swoje wymarzone boho wesele, bo ten klimat pasuje tam fantastycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *