wielowątkowe wesele

Pałac Żeleńskich to miejsce niebanalne. Wygląd, otoczenie, architektura. To po prostu robi wrażenie. Pałac Żeleńskich w Grodkowicach to zdecydowanie nie jest typowa sala weselna, ale miejsce gdzie można zorganizować nietuzinkową imprezę weselną.

pałac żeleńskich

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

pałac żeleńskich zdjęcia

Pałac Żeleńskich zdjęcia – jakie fotografie mogą powstać w tym miejscu? Zdecydowanie jeśli ktoś nastawia się na typowe miejsce weselne to się pomyli. W Pałacu Żeleńskich raczej ciężko zrealizować klasykę i powtarzalne ujęcia. Zdjęcia w Pałacu Żeleńskich to przede wszystkich reporterska robota, bo to miejsce ma potencjał. Pałac Żeleńskich zdjęcia, a w zasadzie reportaż z tego miejsca to zbiór kadrów, które zaciekawiają, są niebanalne i kreatywne. Obrazy na ścianach i ciekawa architektura powodują, że można tu otworzyć głowę i stworzyć coś innego.

pałac żeleńskich grodkowice

Pałac Żeleńskich Grodkowice – miejsce, które powstało ponad 100 lat temu. Budynek znajduje się około 25 kilometrów od Krakowa. Jest to zatem świetne miejsce na realizację wesela jeśli szukacie właśnie czegoś w okolicach Krakowa. Czegoś już poza dużym miastem. W Grodkowicach jest spokój, dużo zieleni i piękna architektura Pałacu Żeleńskich. Jeśli szukacie czegoś mniej standardowego to zdecydowanie Pałac Żeleńskich Grodkowice jest dla Was odpowiednim wyborem.

pałac żeleńskich opinie

Czas na moją opinię i opinie innych o Pałacu Żeleńskich. Dla mnie to jest właśnie miejsce, w którym powinno organizować się wesele. Nietypowe, ciekawe, angażujące. Pałac Żeleńskich opinie ma bardzo dobre i ja się też pod tym podpisuję. To miejsce z historią i ciekawą architekturą, ale przede wszystkim dobrze zorganizowane. Można zaufać, że Pałac Żeleńskich wesele zorganizuje na najwyższym poziomie. Nie powinno więc nikogo dziwić, że Pałac Żeleńskich opinie ma w dużej większości bardzo pozytywne. Składa się na to wiele czynników, które wpływają na odbiór i zadowolenie z wesela.

pałac żeleńskich wesele

Pałac Żeleńskich to miejsce gdzie dba się o gości i Parę Młodą. To miejsce, które jest przygotowane na różne wydarzenia i momenty. Jeśli chodzi o profesjonalizm obsługi i całą organizację wesela to zdecydowanie można brać z nich przykład. Pałac Żeleńskich wesele zorganizuje na najwyższym poziomie. Samo miejsce ma specyficzny układ, ale to mu nadaje charakteru. Organizuje się tu raczej nie duże wesela, ale za to można też zadbać o nocleg bezpośrednio na miejscu.

pałac żeleńskich

Co tu dużo więcej pisać? Pałac Żeleńskich to miejsce ciekawe, interesujące i inne. Nie jest to typowa sala weselna i pewnie z tego powodu wielu skreśli to miejsce, ale ja lubię inność, lubię ciekawe miejsca, które dają wiele możliwości fotograficznych, a taki jest właśnie Pałac Żeleńskich. Jeśli nie boicie się takich klimatów to Pałac Żeleńskich w Grodkowicach jest dla Was dobrą opcją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *