Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

Sesja ślubna Pustynia Błędowska

To moja kolejna sesja na Pustyni Błędowskiej. W tym dniu trafiliśmy na świetne warunki, a humory bardzo dopisywały. To musiało poskutkować mega pozytywną sesją. Całość wykonana w okolicach i na Pustyni Błędowskiej!

Rekord podciągnięć w jedną minutę to 67 powtórzeń…

.
.
.
⬇️ Ty w tym czasie zdążysz wysłać zapytanie ⬇️


Sesja ślubna Pustynia Błędowska – poznajcie Karolinę i Krzyśka

Z Karoliną i Krzyśkiem miałem oczywiście przyjemność pracować na ich ślubie. Wyszedł z tego ciekawy reportaż z masą kreatywnych kadrów. Najważniejsze jest jednak to, że czuli się oni w tym dniu bardzo swobodnie! Widziałem, że nie skupiają się na mnie i na aparacie, więc wiedziałem, że sesja też będzie udana. No i tak też było!

Krzyśka znałem już dużo wcześniej, bo razem pracowaliśmy. Nie było problemu ze złapaniem odpowiedniego kontaktu i nawiązaniu dobrej współpracy. Już to nie raz wspominałem jak ważne są relacje i nadawanie na podobnych falach. W tym wypadku to bardzo pomogło by nasza sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej wyszła tak naturalnie!

sesja slubna pustynia bledowska dawid zielinski 0006

Sesja ślubna na pustyni i w okolicach

Pustynia Błędowska ma też fajne okolice. Klimatyczne lasy, a tych lasach można znaleźć ciekawe jeziorko. Jeziorko przy którym są schodzi i malowniczy mostek. Warto w drodze na Pustynię Błędowską zahaczyć to te miejsca, bo zawsze one urozmaicają sesję. Sesja ślubna Pustynia Błędowska – to w takim wypadku nie tylko zdjęcia na piasku! Można tam złapać trochę zieleni i niesamowitych kontrastów – to miejsce zdecydowanie godne polecenia w drodze na Pustynię Błędowską!

Sesja, reportaż – więcej zdjęć?

.
.
.
⬇️ sprawdź portfolio ⬇️


Pustynia Błędowska i sesja ślubna – czy to dobre połączenie?

Uważam, że sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej to dobry pomysł. Warto jednak zwrócić uwagę, że tutaj ważne są warunki atmosferyczne. Najlepsze pogoda by zrealizować sesję ślubną na pustyni to moim zdaniem: zachodzące słońce + mocny wiatr. Taki duet gwarantuje nam piękne okoliczności przyrody w połączeniu z ogromną przestrzenią może to wyglądać zjawiskowo. Sesja ślubna Pustynia Błędowska to temat na pewno warty rozważenia!

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – podsumowanie

Kapitalna sesja. Wpływ miały na to dwa czynniki. Świetna para, dzięki czemu mieliśmy świetną relację i… świetny klimat! Nie zabrakło też czynnika pogodowego, który nam zdecydowanie pomagał. Oby więcej takich materiałów z sesji ślubnych!

ARCHIWALNY WPIS W TEMACIE: SESJA ŚLUBNA PUSTYNIA BŁĘDOWSKA

Mega sympatyczna para i świetne miejsce jakim jest Pustynia Błędowska. To musiało się udać. Dodatkowo na niebie działy się cuda, oj zapamiętam tę sesję na długo. Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej to coś co chodziło mi po głowie od dłuższego czasu, więc super, że udało się to w końcu zrealizować!

Internet kosztuje około 60 zł miesięcznie…

.
.
.
wysłanie zapytania to około 60 sekund…
⬇️ wyszłoby, że koszt wysłania zapytania to mniej niż JEDEN grosz ⬇️


Pustynia Błędowska sesja ślubna – czy tylko w jednym miejscu?

Pustynia Błędowska i sesja ślubna to znakomite połączenie. Zwłaszcza, że w pobliżu jest też takie miejsce jak Staw Zielony i Staw Czerwony. To tam właśnie zaczęliśmy nasz plener ślubny. Niesamowicie klimatyczne miejsce, piękna woda i cudowna zieleń. Fajnie to urozmaica i dodaje kolorytu do sesji ślubnej na Pustyni Błędowskiej!

Ja generalnie lubię łączyć dwa miejsca w trakcie pleneru. Takie połączenie powoduje, że sesja ślubna staje się bardziej urozmaicona i w mojej ocenie ciekawsza. Sama Pustynia Błędowska w sumie niby by wystarczyła, ale urozmaicenie jej kilkoma kadrami ulokowanymi w całkiem innym miejscu to dobry pomysł.
Jako fotograf ślubny z Częstochowy okoliczne tereny poznałem już dosyć dobrze dlatego chętnie wybieram się w troszkę bardziej odległe rejony takie jak Pustynia Błędowska.

Pustynia Błędowska sesja ślubna – to hasło jest kluczowe przy wyszukiwaniu ciekawych zdjęć z tego miejsca! Jest to jedno z ciekawszych miejsc na sesję ślubną na Śląsku.

Pustynia Błędowska plener ślubny – czyli luźne zdjęcia z pięknego miejsca

Plener ślubny na Pustyni Błędowskiej przede wszystkim powinien cechować się sporą dawką luzu. Ja z Laurą i Krzyśkiem uznaliśmy, że trzeba to zrobić bez butów na totalnym „lajcie”. Dzięki takiemu podejściu sesja stała się bardziej prawdziwa i szczera.
Pustynia Błędowska plener ślubny pokazuje od innej strony, Trzeba do tego tematu podejść bez spiny i szukać takich kadrów i momentów, które nie będą się kłóciły z klimatem tego miejsca. Ja za ten klimat bardzo cenię Pustynię Błędowską i chętnie tam będę wracał. Fajnie byłoby tam zrobić klimatyczną sesję narzeczeńską o wschodzie słońca. Natura + jedna para – to byłby klimat!

Pustynia Błędowska i plener ślubny to świetne połączenie, ale po głowie chodzi mi też realizacja tam sesji rodzinnej lub narzeczeńskiej.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – to świetne połączenie

Tak jak jest w nagłówku – sesja ślubna Pustynia Błędowska to kapitalne połączenie. Zwłaszcza, że dookoła jest sporo klimatycznych zielonych miejsc. Bo nie są to tylko wspominane stawy, ale też bardzo fajne lasy. To miejsce ma spory potencjał, który warto wykorzystać i ja wracając do tego miejsca na pewno będę też próbował czegoś nowego. Trzeba też trafić na odpowiednią parę, która podejdzie luźno do tematu i uda zorganizować się klimatyczną sesję na Pustyni Błędowskiej.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – idealne połączenie dla pary, która szuka luźnej atmosfery i swobodnych zdjęć. Odnośnie atmosfery sprawdźcie kilka moich wskazówek: sesja plenerowa – poradnik.

Pustynia Błędowska sesja ślubna – podsumowanie

To był świetny czas spędzony z Laurą i Krzyśkiem. Fajna para, dobre miejsce i fantastyczna atmosfera. To klucz do stworzenia fajnej sesji ślubnej. Jestem z tego pleneru ślubnego bardzo zadowolony, bo to było dla mnie nowe miejsce i nowe wyzwanie.
Pustynia Błędowska to miejsce, które polecam też na rodzinny spacer!

Dodaj komentarz