Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej

Mega sympatyczna para i świetne miejsce jakim jest Pustynia Błędowska. To musiało się udać. Dodatkowo na niebie działy się cuda, oj zapamiętam tę sesję na długo. Sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej to coś co chodziło mi po głowie od dłuższego czasu, więc super, że udało się to w końcu zrealizować!

Pustynia Błędowska sesja ślubna – czy tylko w jednym miejscu?

Pustynia Błędowska i sesja ślubna to znakomite połączenie. Zwłaszcza, że w pobliżu jest też takie miejsce jak Staw Zielony i Staw Czerwony. To tam właśnie zaczęliśmy nasz plener ślubny. Niesamowicie klimatyczne miejsce, piękna woda i cudowna zieleń. Fajnie to urozmaica i dodaje kolorytu do sesji ślubnej na Pustyni Błędowskiej!

Ja generalnie lubię łączyć dwa miejsca w trakcie pleneru. Takie połączenie powoduje, że sesja ślubna staje się bardziej urozmaicona i w mojej ocenie ciekawsza. Sama Pustynia Błędowska w sumie niby by wystarczyła, ale urozmaicenie jej kilkoma kadrami ulokowanymi w całkiem innym miejscu to dobry pomysł.
Jako fotograf ślubny z Częstochowy okoliczne tereny poznałem już dosyć dobrze dlatego chętnie wybieram się w troszkę bardziej odległe rejony takie jak Pustynia Błędowska.

Pustynia Błędowska sesja ślubna – to hasło jest kluczowe przy wyszukiwaniu ciekawych zdjęć z tego miejsca! Jest to jedno z ciekawszych miejsc na sesję ślubną na Śląsku.

Pustynia Błędowska plener ślubny – czyli luźne zdjęcia z pięknego miejsca

Plener ślubny na Pustyni Błędowskiej przede wszystkim powinien cechować się sporą dawką luzu. Ja z Laurą i Krzyśkiem uznaliśmy, że trzeba to zrobić bez butów na totalnym „lajcie”. Dzięki takiemu podejściu sesja stała się bardziej prawdziwa i szczera.
Pustynia Błędowska plener ślubny pokazuje od innej strony, Trzeba do tego tematu podejść bez spiny i szukać takich kadrów i momentów, które nie będą się kłóciły z klimatem tego miejsca. Ja za ten klimat bardzo cenię Pustynię Błędowską i chętnie tam będę wracał. Fajnie byłoby tam zrobić klimatyczną sesję narzeczeńską o wschodzie słońca. Natura + jedna para – to byłby klimat!

Pustynia Błędowska i plener ślubny to świetne połączenie, ale po głowie chodzi mi też realizacja tam sesji rodzinnej lub narzeczeńskiej.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – to świetne połączenie

Tak jak jest w nagłówku – sesja ślubna Pustynia Błędowska to kapitalne połączenie. Zwłaszcza, że dookoła jest sporo klimatycznych zielonych miejsc. Bo nie są to tylko wspominane stawy, ale też bardzo fajne lasy. To miejsce ma spory potencjał, który warto wykorzystać i ja wracając do tego miejsca na pewno będę też próbował czegoś nowego. Trzeba też trafić na odpowiednią parę, która podejdzie luźno do tematu i uda zorganizować się klimatyczną sesję na Pustyni Błędowskiej.

Sesja ślubna Pustynia Błędowska – idealne połączenie dla pary, która szuka luźnej atmosfery i swobodnych zdjęć. Odnośnie atmosfery sprawdźcie kilka moich wskazówek: sesja plenerowa – poradnik.

Pustynia Błędowska sesja ślubna – podsumowanie

To był świetny czas spędzony z Laurą i Krzyśkiem. Fajna para, dobre miejsce i fantastyczna atmosfera. To klucz do stworzenia fajnej sesji ślubnej. Jestem z tego pleneru ślubnego bardzo zadowolony, bo to było dla mnie nowe miejsce i nowe wyzwanie.
Pustynia Błędowska to miejsce, które polecam też na rodzinny spacer!

Dodaj komentarz