Różnorodne przyjęcie

Stary Dwór Poręba Żegoty – to tu miało miejsce to ciekawe i zróżnicowane wesele Asi i Mateusza. Działo się sporo. Od szalonych tańców, przez piękny pierwszy taniec, aż po wiele ciekawych zdjęć bawiących się dzieciaków. Wypoczynek na leżakach? Też był! Przekonajcie się sami.

Stary Dwór poręba żegoty

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Stary dwór poręba żegoty

przygotowania

Przygotowania były szybkie i konkretne. Odwiedziłem Asię i Mateusza i udało się złapać kilka ciekawych momentów. Jako fotograf ślubny już miałem okazję być na sali: Stary Dwór w Porębie więc wiedziałem czego się spodziewać. Dzięki temu w trakcie przygotowań do ślubu i wesela było sporo czasu by porozmawiać o różnych tematach, a że byłem na etapie organizowania wycieczki na Cypr to korzystałem z doświadczenia Asi, która podróżuje bardzo dużo.
Lecimy dalej!

Poręba żegoty sala weselna

Wesele to zbiór mega różnych kadrów z tego niesamowitego dnia. Stary Dwór Poręba Żegoty to miejsce, które daje sporo możliwości. Od pięknej przestrzeni dookoła po fantastyczne wnętrza. Były animatorki, które zajmowały się dzieciakami. A dzieci było dużo, więc też jest trochę kadrów pokazujących jak one spędzały ten dzień.
Wracając do początku! Pierwszy taniec był przepiękny, ale tego się spodziewałem już po weselu Anety i Szymona. Dlaczego wspominam właśnie to wesele? Bo to tam poznałem Asię i Mateusza – wspominałem o tym na początku. Tam pierwszy taniec był kapitalny i cała zabawa też, więc czułem, że tu może być podobnie – nie zawiodłem się!
Całą imprezę ogarniał Zespół Twist. Ekipa, którą dobrze znam i lubię!

Stary Dwór w Porębie to dobre miejsce na zorganizowanie atrakcji na świeżym powietrzu i tak też było w tym wypadku. Był bar, lampki, leżaki. Można było napić się dobrego drinka i odpocząć, a pogoda była kapitalna! Gdyby nie to, że Stary Dwór Poręba Żegoty to już Małopolska to na pewno bym go umieścił na mojej liście najlepszych sal weselnych!
Stary Dwór to zdecydowanie jedna z ciekawszych sal w jakich byłem!

Stary dwór poręba żegoty wesele

trochę o sali weselnej

Stary Dwór Poręba Żegoty jako sala weselna to świetny wybór. Teren dookoła i klimat tego miejsca zdecydowanie nadaje się idealnie do organizacji wesela. Sala położona gdzieś między Śląskiem, a Małpolska daje możliwość zorganizowania wesela Parom z obu tych województw. Poręba Żegoty sala weselna to w swojej okolicy zdecydowany TOP!

Stary dwór przyjęcia weselne

opinie

Stary Dwór to miejsce godne polecenia i opinie, które zbiera w większości są bardzo dobre. Profesjonalna obsługa, bardzo dobre jedzenie daje całość na bardzo wysokim poziomie. W temacie: Stary Dwór Poręba Żegoty wesele opinie – mogę jedynie od siebie dodać, że to miejsce, które ma wszystko by zorganizować też ślub cywilny w plenerze – jeśli szukacie takiego miejsca to Stary Dwór będzie odpowiednim wyborem.
Moja opinia jest krótka: bardzo lubię ten lokal i szczerze go polecam!

poręba żegoty stary dwór

To był świetny dzień w ciekawym miejscu. Miałem okazję szukać kadrów na samej sali weselnej jak i dookoła niej. Teren dawał ogrom możliwości, a świetna organizacja Asi i Mateusza tylko mi pomagały. Poręba Żegoty Stary Dwór to miejsce, które zapamiętam na długo.
Sporo działo się tego dnia. Dzieciaki, atrakcje na ogrodzie, szalone tańce przy muzyce Zespołu Twist. Stary Dwór Poręba Żegoty stanął na wysokości zadania i dopiął wszystko na ostani guzik! To reportaż do którego chętnie będę wracał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *