totalny pozytyw

Szyb Bończyk w Mysłowicach to zdecydowanie miejsce wyjątkowe jeśli chodzi o sale weselne na Śląsku. Mam jakieś niebywałe szczęście, że właśnie w Szybie Bończyk trafiam na świetne Pary Młody i niezwykle klimatyczne wesela! Jeśli szukacie miejsca na wesele w industrialnym klimacie to Szyb Bończyk jest idealnym wyborem!

Szyb bończyk

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

szyb bończyk zdjęcia

Szyb Bończyk to miejsce, w którym można wykonać bardziej klasyczne zdjęcia ślubne, ale też można się pokusić o pełnokrwisty reportaż ślubny, który zaskoczy Was i Waszych gości. Czym jest taki reportaż ślubny? Przede wszystkim zdjęcia są dużo bardziej spontaniczne i zaskakujące. Takie zdjęcia lepiej opisują klimat panujący w danym miejscu i przede wszystkim przedstawiają szczere emocje bez zbędnego pozowania. Szyb Bończyk zdjęcia – to połączenie, dzięki któremu możecie zobaczyć klimat tej wyjątkowej sali weselnej z Mysłowic. Dla mnie fotografowanie w Szybie Bończyk to zawsze przyjemność. Trafiam tu regularnie od kliku lat i zawsze wiąże się to z wyjątkową oprawą!

szyb bończyk mysłowice

Szyb Bończyk Mysłowice – to miejsce na pewno nie dla każdego. To sala weselna, która ma swój określony charakter. Ten charakter raczej się nie kojarzy z klasyczną stylistyką weselną. Szyb Bończyk to przede wszystkim industrialny, typowo śląski klimat, który ciężko podrobić. Szyb Bończyk Mysłowice to miejsce na śląskiej mapie sal weselny, które zasługuje na wyjątkową uwagę. Wszyscy ceniący sobie śląską kulturę na pewno docenią wnętrza tego miejsca. W Szybie Bończyk ciężko uświadczyć białych elementów, które najczęściej są typowym elementem każdej sali weselnej w Polsce. Jeśli chodzi o sale weselne Śląsk to Szyb Bończyk w Mysłowicach jest w ścisłym topie.

bończyk mysłowice

Bończyk Mysłowice czyli wyjątkowe miejsce położone blisko granicy między Mysłowicami, a Katowicami. Ta sala weselna musiała znaleźć się na mojej liście najlepszych sal weselnych na Śląsku. W zasadzie to chyba najlepsza sala weselna na Śląsku. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty i dodamy do tego klimat, ten właśnie śląski klimat to Bończyk Mysłowice nie ma konkurencji.
W Szybie Bończyk można zorganizować duże i małe wesele. Dwie sale, które tam znajdziemy dają wiele możliwości. W trakcie wesela nie musimy martwić się o obecność osób z zewnątrz. Bończyk Mysłowice będzie dla Was na wyłączność.

szyb bończyk

Wiele dobrego już napisałem o Szybie Bończyk, ale czym to jest spowodowane? Dlaczego tak bardzo dobrze Szyb Bończyk w Mysłowicach prezentuje się na tle innych sal weselnych na Śląsku? Szyb Bończyk w zasadzie w każdym aspekcie weselnej organizacji oferuje nam bardzo wysoki poziom. Szyb Bończyk to świetna i niebanalna śląska kuchnia. Nietuzinkowy wystrój. W Szybie Bończyk znajdziemy też klimatyczne śląskie elementy i ozdoby. Szyb Bończyk tętni życiem – życiem Śląska.
No dobra, ale czy to wystarczy by Szyb Bończyk stawiać tak wysoko w hierachii sal weselnych? Szyb Bończyk oferuje przede wszystkim wysokiej klasy obsługę. Dbałość właścicieli o detale i dobrą współpracę z Parą Młodą i usługodawcami zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.

szyb bończyk cena za osobę

Cena za osobę w Szybie Bończyk jest mocno uzależniona od tego kiedy planujecie wesele, Ciężko napisać tu konkretną kwotę, bo to jest bardzo zmienne, ale Szyb Bończyk nie należy do najtańszych sal weselnych. Tylko czy powinien? Zdecydowanie nie! Szyb Bończyk ceni się po prostu odpowiednio. Ceny w Szybie Bończyk są adekwatne do tego co oferuje nam ta sala weselna. Czyli czy jest odpowiedź w temacie: Szyb Bończyk cena za osobę. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale o aktualne ceny w Szybie Bończyk pytajcie bezpośrednio przez ich stronę!

mysłowice bończyk

Mysłowice Bończyk, bo Szyb Bończyk zlokalizowany jest w Mysłowicach, ale bardzo blisko Katowic. Ta sala weselna położona jest w bardzo dobrej lokalizacji, bo możemy tu dotrzeć z dwóch głównych stron. Dojazd do Szybu Bończyk jest stosunkowo łatwy i szybki,. Mysłowice Bończyk zatem jest dobrze zlokalizowaną salą weselną w centrum Śląska!

szyb bończyk opinie

Szyb Bończyk opinie, ale już nie moje, a Par Młodych i usługodawców. W zasadzie jak tylko rozmawiam z Parami Młodymi, DJami czy kimkolwiek, kto miał okazję być na weselu w Szybie Bończyk to zawsze słyszę same dobre słowa. Szyb Bończyk wesele potrafi zorganizować kapitalnie. To świetne miejsce na wesele, które cieszy się świetnymi opiniami i wcale mnie to nie dziwi. Szyb Bończyk opinie zatem ma kapitalne – pokrywa się to z moim zdaniem i jeśli traficie na jakieś negatywne opinie to raczej będzie to wypadek przy pracy niż reguła lub po prostu pomyłka.

szyb bończyk wesele

W zasadzie już wszystko zostało napisane w temacie Szyb Bończyk wesele. To sala weselna, która zdecydowanie wyróżnia się na mapie Śląska, ale nie jest to sala na wesele dla każdego. Szyb Bończyk ma określony styl, który albo się kocha, albo nie. Szyb Bończyk wesele to połączenie dla odważnych Par Młodych szukających czegoś wyjątkowego, mało ślubnego i nietypowego.

mysłowice i szyb bończyk

Szyb Bończyk w Mysłowicach to sala weselna, która będzie spełniała Twoje marzenia i oczekiwania. To sala weselna, która będzie miała niezwykłą i oryginalną aranżację i wystrój. To sala weselna, która będzie łączyła historię i nowoczesność. To sala weselna, która będzie idealnym tłem dla Twoich niezwykłych zdjęć ślubnych.
Szyb Bończyk w Mysłowicach to sala weselna, która będzie miała wyjątkową atmosferę i charakter. To sala weselna, która będzie nawiązywała do górniczego klimatu i stylu. To sala weselna, która będzie cieszyła się industrialnym widokiem i otoczeniem. To sala weselna, która będzie zachwycała gości i sprawiała im przyjemność.
Szyb Bończyk w Mysłowicach to sala weselna, która będzie miała profesjonalną obsługę i ofertę. To sala weselna, która będzie korzystała z usług sprawdzonych i renomowanych firm. To sala weselna, która będzie oferowała różnorodne menu i atrakcje. To sala weselna, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *