Szyb Bończyk wesele

Szyb Bończyk wesele Anety i Szymona

Gdy trafiasz na parę, która uwielbia latynoskie rytmy to wiedz, że pierwszy taniec to musi być „petarda”. Tak też było w przypadku wesela Anety i Szymona. Ale to nie jedyny powód dla którego zdecydowałem się pokazać Wam akurat kilkanaście kadrów z tego wydarzenia. Był piękny kościół, szalone tańce, momenty wzruszenia – zobaczycie sami.
Dziś materiał otwieram dla Was widokiem z okna Panny Młodej. Czemu akurat to zdjęcie? Bo widać na nim też blok Szymona – gdzieś tam daleko w tle…

szyb bonczyk wesele 1

Całe wydarzenie oczywiście rozpoczynają przygotowania. U Anety udało się zagospodarować kilka lusterek i wykonać trzy portrety w jednym. U Szymona zdecydowałem się na zdjęcie gdzie widać dwóch, najważniejszych po Panu Młodym, facetów tego dnia: tata i świadek!

Przed kościołem musi być miejsce na fotografię z oczekiwania gości, ta fajnie oddaje zgiełk i delikatne zamieszanie.

szyb bonczyk wesele 4

W tym przypadku z wejścia do kościoła zdecydowałem się na dwa ujęcia. Jedno bardzo szerokie gdzie widać Parę Młodą, gości i niesamowitą architekturę. Drugie zdjęcie to urocza dziewczyna, która wpatruje się w tą wyjątkową sytuację.

Przy tym zdjęciu nie ma się co rozpisywać. Klasyk z przysięgi musi być!

szyb bonczyk wesele 7

Na następnym zdjęciu chciałem pokazać gest tego bardzo sympatycznego księdza i ciekawą architekturę w tle. Kolejna fotografia to bardzo fajny moment podczas, którego goście przyjmują komunię, a Aneta i Szymon mają chwilę dla siebie.

Wyjście z kościoła to znów dwa kadry. Pierwszy pokazujący oczekujących gości i drugi, jeden z moich ulubionych – buziak z gośćmi w tle.

To, że Szyb Bończyk wesele potrafi zorganizować profesjonalnie wiem od dawna, dlatego spodziewałem się, że będzie czekać na mnie świetnie przygotowane wejście Pary Młodej.

szyb bonczyk wesele 12

Dwa kolejne kadry pokazujące troszkę emocji podczas składania życzeń.

Jedno, ale trafione w punkt ujęcie z pierwszego tańca.

szyb bonczyk wesele 15

Zabawę weselną zacząłem w tym wypadku dwoma kolorowymi fotografiami z różnych miejsc i z różną dynamiką. Jedno zdjęcie to synchroniczne wypijanie alkoholu, a drugie to szalone tańce!

Na zakończenie wybrałem 3 czarno-białe ujęcia, które fajnie pokazują całą imprezę. Taniec i rozmowy. Różne gesty i ciekawe momenty. Świetnie będę wspominał ten dzień!

Dodaj komentarz