Industrialny klimat

Szyb Bończyk w Mysłowicach to jedna z lepszych pozycji na wesele na Śląsku. Jednak z lepszych sal weselnych jeśli chodzi o typowy industrialny, górniczy klimat. Świetne wnętrza, które dają niesamowity klimat. W takim otoczeniu świetnie fotografuje się tańczących i cieszących się sobą gości. To była gruba impreza!

Szyb bończyk

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

szyb bończyk mysłowice

To, że Szyb Bończyk wesele potrafi zorganizować znakomicie wiedziałem od dawna. Połączenie tego ze świetną parą i fantastycznymi gośćmi dało niesamowity miks. To był wyjątkowy dzień Anety i Szymona i uważam, że udało się go pokazać w bardzo ciekawy sposób. 
Szyb Bończyk to jedno z najciekawszych miejsc na Śląsku jeśli chodzi o wybór industrialnej sali weselnej. Każdy kto tam był zawsze wspomina je bardzo dobrze. Więcej o tym wszystkim znajdziecie poniżej.

szyb bończyk

trochę o industrialnej sali weselnej w Mysłowicach

Szyb Bończyk w Mysłowicach to fantastyczne miejsce. Szyb Bończyk Mysłowice pokazuje z innej niesamowitej strony. Piękna architektura i klimat tego miejsca są nie do pominięcia. To wyjątkowa lokalizacja na zorganizowanie wesela w stylu industrialnym. O tym, że Szyb Bończyk wesele potrafi zorganizować świetnie wspomniałem na początku. Wszystko tam jest bardzo dobrze dopięte. Profesjonalna obsługa, fantastyczne jedzenie i aura otaczająca to miejsce. To stawia Szyb Bończyk w Mysłowicach jako moją ulubioną salę weselną w rejonie!
Szyb Bończyk Mysłowice przedstawia od industrialnej, śląskiej strony!

wesele w szybie bończyk

trochę o samej imprezie w Bończyku

Wesela w Szybie Bończyk mają swój niesamowity klimat! Jako fotograf ślubny to miejsce jest dla mnie wyjątkowe – industrialny klimat na najwyższym poziomie.
Szyb Bończyk wesele potrafi zorganizować w sposób dopracowany w każdym calu i tak też było tym razem. Piękny wystrój i profesjonalna obsługa. Industrialne wnętrze tej sali robi na mnie wrażenie za każdym razem kiedy tam przebywam, ale trzeba pamiętać, ze sala salą, ale goście i Para Młoda w tym dniu są najważniejsi. Ja oczywiście o tym nie zapominam i udało się stworzy wiele ciekawych kadrów w trakcie wesela w Szybie Bończyk.

Wydaje mi się, że Szyb Bończyk to jedna z tych sal, którą się pokocha lub nie. Raczej nie ma jakiejś oceny pomiędzy. Ma ona swój unikatowy styl i trzeba go po prosty zaakceptować. Ja bardzo lubię takie klimaty i takie oryginalne sale na wesele jak Szyb Bończyk.
Szyb Bończyk i wesele to niesamowite połączenie profesjonalnego podejścia właścicieli i pięknego industrialnego wnętrza.

szyb bończyk wesele

najwyższy standard w Mysłowicach – ceny i opinie

Wesele w Szybie Bończyk poza tym, że zawsze wygląda dobrze to trzeba też pamiętać o kapitalnej organizacji i podejściu managerów. Pomoc na każdym etapie współpracy jest nieoceniona. Zatem piękne wnętrza to jedno, ale całość jest uzupełniona dobrym podejściem do organizacji i najwyższym profesjonalizmem. Szyb Bończyk wesele organizuje w sposób znakomity od A do Z. Byłem tam już nie raz i pewnie nie raz jeszcze będę dlatego jak tylko para daje mi znać, że miejscem ich wesela jest Szyb Bończyk to bardzo się cieszę!

Ceny w Szybie Bończyk nie należą do najniższych, ale wiemy za co płacimy! To fantastyczne miejsce warte swoich pieniędzy. Najwyższa półka jeśli chodzi o okolice. Szyb Bończyk ceny ma na takim poziomie by móc świadczyć usługi najwyższej jakości.

Szyb Bończyk opinie ma raczej bardzo dobre. Ja spotykałem się głównie z zachwyconymi Parami Młodymi i ich gośćmi po weselu w Szybie Bończyk. To miejsce cieszy się dobrą renomą. Wydaje mi się, że jest to zasługa wielu czynników. Zaczynając od profesjonalizmu, bardzo dobrej organizacji i pysznemu jedzeniu, aż kończąc na wyśmienitym i klimatycznym wnętrzu.
Moja opinia o Szybie Bończyk też jest jak najbardziej pozytywna. Uwielbiam tam fotografować i uczestniczyć w tych wszystkich pięknych weselach.

Szyb Bończyk wesele cena. To pewnie kwestia, która nurtuje wiele osób. Skoro tak zachwalam tę salę weselną to ile tam kosztuje organizacja wesela? Jaka jest cena za osobę w Szybie Bończyk. Wszystko jest oczywiście zależne od pakietu na który się decydujecie i indywidualnie to najlepiej konsultować z managerem sali. Z moich informacji od Par z którymi tak współpracowałem wynika, że cena za wesele w Szybie Bończyk (na osobę) to około: 300 zł

Restauracja szyb bończyk

Szyb Bończyk to nie tylko sala weselna w Mysłowicach. Generalnie to kompleks bankietowo-konferencyjny. Można tam organizować przeróżne wydarzenia. Świetne miejsce by w pięknych okolicznościach zorganizować mnie lub bardziej ważne spotkania.
Restauracja Szyb Bończyk w Mysłowicach to też kapitalne śląskie jedzenie – nie tylko w sumie śląskie, ale generalnie kuchnia i menu w Szybie Bończyk to też najwyższa półka.

Dla mnie Szyb Bończyk to wzór jeśli chodzi o łączenie dobrej nowoczesnej organizacji z historią i utrzymaniem wszystkiego w ciekawym industrialnym klimacie. Restauracja Szyb Bończyk to powinien być ważny punkt dla każdego szukającego ciekawej, innej sali weselnej w Mysłowicach i okolicach.

Bończyk mysłowice

Wspominałem już o wielu możliwościach jakie oferuje Bończyk Mysłowice. Poza weselem nic nie stoi na przeszkodzie by w sali zorganizować ślub cywilny. Wyobraźcie sobie klasyczny ślub cywilny w urzędzie, a taki ślub cywilny, w takich okolicznościach. Brzmi zachęcająco? Bończyk w Mysłowicach też daje taką możliwość!

szyb bończyk w mysłowicach

troszkę historii

Kopalnia w Mysłowicach powstała w 1837 roku. Jaka kopalnia? Kopalnia Mysłowice. Potem historia tej kopalni mocno łączy się, jak to często bywa w przypadku Śląska, z klubem piłkarskim (Górnik 09 Mysłowice).
Wiele lat później Kopalnia Mysłowice przechodziła różne przekształcenia.
Sam Szyb Bończyk był szybem pomocniczym. W połowie lat 80 zaczął popadać w ruinę.
Mocne zmiany właścicielskie i próba odratowania Szybu Bończyk w Mysłowicach spowodowały, że budowę rozpoczęto w 2009, a w 2012 zaczęto tam organizować eventy.

Szyb Bończyk w Mysłowicach to kawał historii tego regionu. Ileż podobnych miejsc mogłoby zostać podobne zaadaptowanych. Tu się udało i efekt jest świetny, bo Szyb Bończyk to miejsce zdecydowanie wyjątkowe na mapie nie tylko Mysłowic, ale też całego Śląska!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *