Romeo i Julia Szczyrk wesele

Romeo i Julia Szczyrk wesele

Sabina i Dominik to para z którą złapałem świetny kontakt, tak podczas reportażu ślubnego, jak i sesji. Miejsce ich wesela to dobrze mi znana sala Romeo i Julia Szczyrk. W zasadzie nie tylko wesela, bo większość przygotowań też odbyła się w tym miejscu. Sabina i Dominik zdecydowali się na ślub w górach ponieważ pochodzą z tych okolic i było to dla nich dosyć naturalne.

Już od momentu naszego pierwszego spotkania wiedziałem, że ich wesele to będzie „petarda” .

W młodych był pełen luz i brak spiny już od samych przygotowań. Czułem, że nadajemy na tych samych falach. Oczekiwali szczerego i naturalnego materiału zdjęciowego. I to zadanie udało się zrealizować!

Sala Romeo i Julia w Szczyrku – spis treści:

Zdjęcia w formie prezentacji video z wesela w Romeo i Julii

Jak się podobały zdjęcia?
Spoko?
To mam jedno info…
Internet kosztuje około 60 zł miesięcznie…

.
.
.
wysłanie zapytania to około 60 sekund…
⬇️ wyszłoby, że koszt wysłania zapytania to mniej niż JEDEN grosz ⬇️


Sala weselna Szczyrk – przygotowania

Całe przygotowania to zestaw ciekawych reporterskich kadrów i oryginalnych zdjęć ślubnych, kilku naprawdę dobrych portretów i zdjęć detali. Muszę przyznać, że oboje zadbali o wystrój i dekorację z największą starannością. Wszystko było naprawdę dopracowane!

Cały czas mieliśmy ze sobą świetny kontakt. Był czas na żarty i drobne rady. Ale pamiętajcie – żadnego ustawiania i pozowania, tak też było w tym dniu! O braku pozowania i inscenizowania mówię zawsze już na spotkaniu. To kompletnie nie mój styl. Lubię łapać „chwile” i ciekawe momenty. Liczę, że w ten sposób uda mi się złapać wyjątkowość Waszego dnia. Nie chcę utartych schematów i powtarzania kadrów z wesela na wesele.

Tu jest dobry przykład tego jak powinno to wyglądać! Sala weselna Romeo i Julia daje możliwość zakwaterowania Pary Młodej i gości już blisko sali. To ułatwia mi pracę, wszyscy są na miejscu i można skupić się na najważniejszej części mojej pracy. Ogrom rzeczy, które działy się dookoła był niesamowity. Tu zdecydowanie nie było kameralnie – tylko tu była duża, solidna impreza!
Jeśli szukacie tematu sala weselna Szczyrk to zapewniam, że Romeo i Julia będzie pierwszym wyborem!

sala weselna romeo i julia szczyrk 0001
sala weselna romeo i julia szczyrk 0004
sala weselna romeo i julia szczyrk 0007
sala weselna romeo i julia szczyrk 0008

Szczyrk wesele

Ślub w Szczyrku

Jako fotograf ślubny lubię bywać w różnych miejscach Śląska. Tym razem ślub w górach odbył się w „kościele na górce” w Szczyrku. To miejsce też bardzo dobrze znam, więc wiedziałem czego się mogę spodziewać i na jakich kadrach się skupiać. Mimo tego, że znam miejsce i część sprawdzonych kadrów powielam, to zawsze szukam czegoś nowego. Jak zawsze, skupiam się przede wszystkim na ludziach, bo to oni budują w głównej mierze historię w trakcie reportażu.

Co do Sabiny i Dominika to nie zawsze trafia się tak wyluzowana para.

Ich uśmiechy po wypowiedzeniu słów przysięgi były nie do podrobienia.

Uwielbiam zdjęcie gdy młodzi odwracają się z ogromną radością i usmiechami na twarzy do swoich gości. Piękna chwila!

sala weselna romeo i julia szczyrk 0009
sala weselna romeo i julia szczyrk 0010
sala weselna romeo i julia szczyrk 0011
sala weselna romeo i julia szczyrk 0012
sala weselna romeo i julia szczyrk 0013

Sala weselna Romeo i Julia – zabawa weselna

Potem było odjazdowe wniesienie Sabiny przez Dominika na salę! W tle oczywiście wystrzał konfetti i zaczynamy! Po takim starcie mogło być tylko lepiej no i tu również się nie pomyliłem.
W trakcie życzeń udało się złapać wiele bardzo ciekawych momentów. Już wtedy wiedziałem, że to będzie wyjątkowy reportaż – nie spodziewałem się jednak takiego odlotowego pierwszego tańca. W zasadzie nie ma co się o nim rozpisywać. Na zdjęciach zobaczycie co na parkiecie wyczyniała Para Młoda. Bardzo szanuję osoby, które mają w sobie tyle chęci by tak się przygotować – chylę czoła!

Wesele to klasyczny miks różnych sytuacji, które staram się przedstawiać w jak najciekawszych kadrach. W Szczyrku sala weselna Romeo i Julia to bardzo dobrze znane miejsce. Odbywa się tam bardzo dużo wesel i w cale mnie to nie dziwi. Piękna lokalizacja, klasyczna biała sala i prostym, ale bardzo dobrze sprawdzającym się układem pomieszczeń. To dobry wybór na wesele.

Sala Romeo i Julia w Szczyrku

Sala Romeo i Julia w Szczyrku to w zasadzie sale weselne Romeo i Julia bo przecież osobno jest sala Romeo i osobno Julia. Jedna na pietrze a druga na parterze. Wyglądają praktycznie identycznie, znajdziecie w nich delikatne różnice. To miejsce jest jednym z bardziej popularnych miejsc na organizację wesela w Szczyrku. Dostępność noclegów i piękna okolica kusi Pary Młode. I w cale się nie dziwię, bo sale weselne Romeo i Julia mają swój urok!

Ten wpis spoko, ale chcesz więcej?

.
.
.
⬇️ zaglądając do mojego portfolio znajdziesz więcej różnorodnych materiałów ⬇️


sala weselna romeo i julia szczyrk 0017
sala weselna romeo i julia szczyrk 0018

Romeo i Julia Szczyrk wesele

Były bańki mydlane rozbijane z główki przez pewnego młodzieńca – polowałem dość długo na odpowiednie ujęcie, aż udało się to fajnie sfotografować! Innym razem wujek palił papierosa i pokazałem to w formie detalu. Robiłem wszystko co w mojej mocy, by całość była ciekawa!

Materiał z takiego dnia powinien być różnorodny, powinien zaciekawiać postronnego widza. Taki cel mi zawsze przyświeca w trakcie fotografowania. Tu o uzyskanie takiego efektu nie było trudno, bo ciekawe sytuacje zdarzały się co chwilę. Z jednej strony ktoś szalał na parkiecie, a z drugiej ktoś opowiadał historię z takimi wypiekami na twarzy, że aż prosiło się o zdjęcie.

Tak właśnie sobie wyobrażam wesele w górach. Piękne, klimatyczne i z dużą dawką emocji.

Sala Romeo i Julia

Sala Romeo i Julia to miejsce w którym bywam bardzo często. Średnio w ciągu roku jestem tam 2-3 razy. Wszystkie wesela w których miałem okazję tam uczestniczyć wspominam bardzo dobrze. Sala weselna Romeo i Julia to przede wszystkim profesjonalna organizacja i szybka obsługa. Wszystko na prawdę jest dobrze zorganizowane! Sala Romeo i Julia Szczyrk pokazuje od innej strony. Mimo położenia przy głównej drodze czuć tam pewne odseparowanie od reszty okolicy. Wystarczy spojrzeć na drugą stronę i mamy tam rzekę i piękne widoki!

Sale weselne Romeo i Julia opinie

Przy tak dużym obłożeniu i ogromnej ilości wesel sale weselne Romeo i Julia opinie mają bardzo dobre. Tylu obsłużonych klientów. Tyle zabaw weselny, a to miejsce cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale także świetnymi opiniami. Jeśli szukacie miejsca z dala od centrum Śląska to sale weselne Romeo i Julia mogą być dobrym wyborem!

A co z fotografem?

Trafiliście tu by dowiedzieć się jak wygląda wesele na sali Romeo i Julia w Szczyrku? A co sądzicie o tym żywym i naturalnym reportażu ślubnym?
Jeśli podoba Wam się mój sposób obserwacji otoczenia i lubicie niebanalne zdjęcia ślubne to zapoznajcie się z moją propozycją!

.PAKIET – 1PAKIET – 2PAKIET – 3
ilość godzin101214
ilość zdjęć po obróbce200250300
sesja w dniu ślubu
galeria online
dojazd do 200 km (w jedną stronę) w cenie
pakiet zdjęć dokumentacyjnych (nie mniej niż 300 – podstawowa korekta)
USB w etui ze zdjęciami
fotoksiążka 20×20 cm – 10 rozkładówek – około 40-50 zdjęć
fotoksiążka 30×30 cm – 10 rozkładówek – około 60-70 zdjęć
sesja plenerowa w inny dzień (dojazd do 100 km w cenie / w jedną stronę)
sesja narzeczeńska (do 50 km od Katowic – dojazd w cenie) – w okresie październik do maj
CENA507168297kontakt@dawidzielinski.com.pl507168297

Sala weselna Romeo i Julia Szczyrk

W trakcie swojej fotograficznej przygody przekonałem się, że w zrobieniu dobrego reportażu jest potrzebne szczęście, ale temu szczęściu trzeba pomagać. Jak? Trzeba pracować, chodzić z miejsca na miejsce, szukać, podglądać. Robić wszystko, by znaleźć odpowiednią scenę i znaleźć się tam w odpowiednim czasie. Pomaga tu też na pewno doświadczenie.

Nie ukrywam, że ważne też jest otoczenie w postacie dekoracji i samej sali. Sala weselna Romeo i Julia Szczyrk ma dobre opinie. To chyba jedno z ciekawszych miejsc w okolicy by wybrać je na swój ślub. Uważam, że bliskość gór, możliwości noclegowe i wspomniana wcześniej klasyczna biała stylistyka dają duże pole do popisu Parze Młodej. Nie dziwię się, że jest to tak chętnie wybierana sala weselna w górach.

Sala weselna Romeo i Julia – a moje inne propozycje

sala weselna romeo i julia szczyrk 0029
sala weselna romeo i julia szczyrk 0036

Romeo i Julia Szczyrk – czyli moje zdanie

Perspektywa ładnej i klasycznej sali. Możliwość noclegów. Całość jest jak najbardziej sprawdzona i zweryfikowana.
Te 3 sprawy sugerują, że warto zorganizować wesele w Romeo i Julia!

Ta sala jest dla osób, które lubią klasykę podczas wesela. Jak ktoś lubi takie klimaty. Lubi bliskość gór. Występ górali w trakcie imprezy to to miejsce jest jak najbardziej godne polecenia.

Bywam w Romeo i Julii w Szczyrku średnio 1-2 razy w roku. Wiem, że imprezy są tam dobrze zorganizowane więc jak dla mnie to miejsce jest na tak!

W roku jest około 31557600 sekund…

.
.
.
⬇️ jesteś w stanie poświęcić około 60 sekund, by zapytać o ofertę? ⬇️


Sala weselna Romeo i Julia – podsumowanie

Nie ma co ukrywać, że w efekcie końcowym tego reportażu bardzo pomagali mi niesamowici goście. Bez skrupułów bawili się na parkiecie. Podczas przerwy na papierosa lub kieliszek przezroczystego trunku w ogóle nie zawracali na mnie uwagi. Miałem wolną rękę w fotografowaniu! To była czysta przyjemność. Oby więcej takich wydarzeń!

Dodaj komentarz