Szleństwo w górach

Romeo i Julia Szczyrk – tego miejsca chyba nikomu zainteresowanemu ślubami na Śląsku nie trzeba przedstawiać. To miejsce, które od lat jest znane Parą z okolicy i nie tylko. Obecnie Romeo i Julia to również Venecia i Verona czyli dodatkowe dwie sale, które wyglądają bliżniaczo podobnie. To właśnie zdjęcia z sali Venecia i Veorna w Szczyrku chciałem Wam dziś pokazać. Było szczerze, bez udawania i z dużą dawką energii.

Romeo i Julia Szczyrk

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

sale weselne romeo i julia

czyli nie tylko Romeo i Julia, ale również Venecia i Verona

Czym się różni Vencia i Verona w Szczyrku od sali weselnej Romeo i Julia? Wyglądem są bardzo podobne, jednak Venecia i Verona to większe sale mogące pomieścić nawet około 200 gości. Jeśli chodzi o stylistykę to obie są bardzo podobne. Króluje w nich klasyczny, jasny wystrój, który wpisuje się w typową ślubną stylistykę.

Venecia i Verona Szczyrk

Venecia i Verona to nowsza sala, ale tak jak już wspomniałem wcześniej jest to też miejsce na większe wesela. Jako fotograf ślubny miałem okazję już wiele razy pracować na ślubach i weselach w Szczyrku. Venecia i Verona Szczyrk to jedna z najczęściej wybieranych sal weselnych w okolicy. Gdyby ktoś mnie zapytał, gdzie najczęściej fotografowałem wesela w Szczyrku i okolicach to byłaby to zdecydowanie sala weselna Venecia i Verona.

wesele romeo i julia szczyrk

a w zasadzie to wesele Vencia i Verona Szczyrk

To wesele, które pokazałem Wam z sali weselnej w Szczyrku dobrze pokazuje jak wygląda wesele w Romeo i Julia. Dla większości różnica między weselem w Romeo i Julia, a weselem w Venecia i Verona będzie niezauważalna. Romeo i Julia to sprawdzona marka na mapie sal weselnych w Szczyrku i okolicach. Skąd w ogóle nazwa Romeo i Julia?

Sala Romeo i Julia w Szczyrku to w zasadzie sale weselne Romeo i Julia, bo przecież osobno jest sala Romeo i osobno Julia. Jedna na pietrze a druga na parterze. Wyglądają praktycznie identycznie, znajdziecie w nich delikatne różnice. To miejsce jest jednym z bardziej popularnych miejsc na organizację wesela w Szczyrku. Dostępność noclegów i piękna okolica kusi Pary Młode. I wcale się nie dziwię, bo sale weselne Romeo i Julia mają swój urok!

Romeo i julia szczyrk

trochę o najpopularniejszej sali weselnej w Szczyrku i opiniach

Sala Romeo i Julia to miejsce w którym bywam bardzo często. Średnio w ciągu roku jestem tam 2-3 razy. Wszystkie wesela w których miałem okazję tam uczestniczyć wspominam bardzo dobrze. Sala weselna Romeo i Julia to przede wszystkim profesjonalna organizacja i szybka obsługa. Wszystko na prawdę jest dobrze zorganizowane! Sala Romeo i Julia Szczyrk pokazuje od innej strony. Mimo położenia przy głównej drodze czuć tam pewne odseparowanie od reszty okolicy. Wystarczy spojrzeć na drugą stronę i mamy tam rzekę i piękne widoki!

Przy tak dużym obłożeniu i ogromnej ilości wesel sale weselne Romeo i Julia opinie mają bardzo dobre. Tylu obsłużonych klientów. Tyle zorganizowanych wesel, a to miejsce cieszy się nie tylko dużą popularnością, ale także świetnymi opiniami. Jeśli szukacie miejsca z dala od centrum Śląska to sale weselne Romeo i Julia mogą być dobrym wyborem!
Uważam, że bliskość gór, możliwości noclegowe i wspomniana wcześniej klasyczna biała stylistyka dają duże pole do popisu Parze Młodej. Nie dziwię się, że jest to tak chętnie wybierana sala weselna w górach.

sala weselna romeo i julia w szczyrku

Sala weselna Romeo i Julia w Szczyrku to idealne miejsce na organizację wymarzonego wesela w klasycznym stylu. Ta przestronna sala weselna z pewnością przypadnie do gustu Parom, które chcą stworzyć romantyczną atmosferę wśród pięknych górskich krajobrazów. Wyjątkowość tego miejsca w połączeniu ze sprawną i profesjonalną obsługą, sprawia, że organizacja wesela w sali Romeo i Julia to będzie ciekawa opcja. Znajdująca się w Szczyrku sala weselna Romeo i Julia jest wyposażona we wszystko, co jest potrzebne do udanej imprezy weselnej – dlaczego? Bo to obiekt zbudowany właśnie po to by być salą weselną!

Perspektywa ładnej i klasycznej sali. Możliwość noclegów. Całość jest jak najbardziej sprawdzona i zweryfikowana.
Te 3 sprawy sugerują, że warto zorganizować wesele w Romeo i Julia.

szczyrk i romeo i julia

Romeo i Julia w Szczyrku to sala weselna, która będzie spełniała Twoje marzenia i oczekiwania. To sala weselna, która będzie miała bajkową scenerię i widok. To sala weselna, która będzie łączyła elegancję i urok. To sala weselna, która będzie idealnym tłem dla Twoich niezwykłych zdjęć ślubnych.
Romeo i Julia w Szczyrku to sala weselna, która będzie miała profesjonalną obsługę i ofertę. To sala weselna, która będzie korzystała z usług sprawdzonych i renomowanych firm. To sala weselna, która będzie oferowała różnorodne menu i atrakcje. To sala weselna, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *