Willa Słoneczna Dębowiec i klimatyczne wesele

Willa Słoneczna Dębowiec to kapitalne miejsce na ślubnej mapie Śląska. Idealne do plenerowego wesela i ślubu. Teren dookoła pokazuje jak powinno wyglądać slow wedding. To chyba moja ulubiona sala weselna na Śląsku. Wszystko w tym dniu zagrało: Willa Słoneczna Dębowiec, DJ Dawid Sobczyk, goście weselni i piękna para Marta i Łukasz! Było kapitalnie.

Przygotowania do ślubu w Willi Słonecznej w Dębowcu

Część przygotowań odbyła się w domu Marty i Łukasza, a część w Willi Słonecznej w Dębowcu. Całość przebiegała w spokojnej atmosferze, a wszystko urozmaicały zwierzaki – koty i psy. Od startu ten dzień zapowiadał się bardzo dobrze. Udało wykonać się kilka interesujących kadrów i już nie mogłem się doczekać plenerowego ślubu i klimatycznego wesela w Willi Słonecznej w Dębowcu. Takie dni jak ten nie zdarzają się za często. Pełen luz od samego początku do końca dnia.

Willa Słoneczna Dębowiec wesele – to połączenie zapowiada zdecydowanie ciekawy materiał ze ślubu i wesela! 

willa sloneczna debowiec 1 1

Willa Słoneczna Dębowiec i plenerowy ślub cywilny

To, że WIlla Słoneczna Dębowiec wesele potrafi zorganizować perfekcyjnie wiedziałem już z opinie na temat tego miejsca. Teraz miałem okazję się przekonać na własnej skórze, że można tam też przygotować świetny plenerowy ślub cywilny. To była niesamowita ceremonia z ogromną ilością emocji. Nie zdarza się to często, ale bywa, że w takich momentach uronię łezkę. Jest to trochę niekomfortowe, bo z jednej strony trzeba fotografować, a z drugiej człowiek się wzrusza.

O samej WIlli Słonecznej w Dębowcu pisałem już w swoim wpisie na temat najlepszych sal weselnych na Śląsku. Jak już wcześniej wspominałem. To kapitalne miejsce jeśli planujecie slow wedding i chcecie połączyć całość ze ślubem w plenerze. Zdecydowanie polecam każdemu kto lubi takie klimaty.

Willa Słoneczna Dębowiec – to miejsce warto odwiedzić również w ramach rodzinnego wypadu. 

willa sloneczna debowiec 13
willa sloneczna debowiec 21

Willa Słoneczna Dębowiec wesele

To wesele w Willi Słonecznej w Dębowcu było wyjątkowe. Miałem okazję poznać DJ Dawida Sobczyka, z którym współpracowało mi się znakomicie. Nie bez powodu umieściłem go na mojej liście najlepszych DJ na Śląsku! Zabawa była przednia, pełna energii i szalonych tańców, ale Willa Słoneczna zapewnia też swoim gością strefę chillout gdzie można odpocząć. W trakcie wesela było też sporo wzruszających momentów, więc musiałem być bardzo czujny i zwracać uwagę na wszystko co się dzieje dookoła. 

Willa Słoneczna Dębowiec wesele – to hasło sugeruje, że szukacie ciekawego miejsca na swoje wesele. Uważam, że w okolicy to jedna z najfajniejszych sal weselnych zapewniających noclegi, świetny teren dookoła i klimatyczną salę taneczną. Willa Słoneczna w Dębowcu to ważne miejsce na mojej mapie śląskich sal weselnych.

Willa Słoneczna Dębowiec wesele – to kapitalne połączenie profesjonalnego podejścia do organizacji wesela i klimatycznego miejsca! 

willa sloneczna debowiec 25
willa sloneczna debowiec 26

Willa Słoneczna Dębowiec opinie 

Willa Słoneczna Dębowiec opinie ma bardzo dobre. Słyszałem wiele dobrego o tej sali od Par Młodych, od gości i znajomych fotografów. Wszyscy ją chwili i cenili za całokształt! W mojej opinii Willa Słoneczna Dębowiec to miejsce z duszą i charakterem, więc jeśli chcecie zaproponować Waszym gościom ciekawy klimat na weselu to będzie dobry wybór!

Jako fotograf ślubny z Bielska uważam, że to najlepsza sala w okolicy!

willa sloneczna debowiec 37

Willa Słoneczna Dębowiec – podsumowanie

Willa Słoneczna Dębowiec i wesele Marty i Łukasza to kapitalne połączenie energicznej ekipy i fajnego chillowego miejsca. Uważam, że to właśnie z tych powodów jestem mega zadowolony z tego materiału! Willa Słoneczna to miejsce, które zawsze będę polecał swoim Parom Młodym!

2 komentarze do “Willa Słoneczna Dębowiec i klimatyczne wesele”

Dodaj komentarz