Żywiołowe wesele

Hotel Alpin to miejsce, które znam od wielu lat, ale Hotel Alpin przez te wszystkie lata mocno się zmienił. To miejsce, które jeśli chodzi o sale weselne w Szczyrku zdecydowanie się wyróżnia. To miejsce stało się kompletną salą weselną, która jest po prostu godna polecenia!

hotel alpin

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Hotel Alpin zdjęcia

Hotel Alpin to klasyczna sala weselna – w zasadzie można nie zauważyć pewnych tematów, które jednak powodują, że klasyczna sala weselna staje się jedną z najlepszych sal weselnych na Śląsku. Hotel Alpin zdjęcia – ten temat może wydawać się prosty, klasyczna sala to klasyczne zdjęcia, ale nic bardziej mylnego, Zdjęcia z Hotelu Alpin też mogą się czymś wyróżniać. Można stworzyć tam pełny życia i różnorodny reportaż ślubny bazujący na emocjach. Jeśli szukacie reporterskich zdjęć ślubnych bez pozowania to musicie wiedzieć, że można wykonać je na każdej sali weselnej, niezależnie od wystroju i stylu.

Hotel alpin szczyrk

Hotel Alpin Szczyrk – to miejsce, które jest zlokalizowane przy głównej ulicy w sercu Szczyrku. Prosty dojazd i… trochę oddechu na tyłach tej sali weselnej w Szczyrku. Główna ulica w szczyrku to raczej hałas i niezbyt przyjemne miejsce do złapania oddechu w trakcie wesela, ale wspomniane tyły sali weselnej to już inna bajka. Hotel Alpin Szczyrk z drugiej strony oferuje nam piękny widok i trochę spokoju. Zielony teren sprawia, że można skorzystać z górskich uroków. Hotel Alpin Szczyrk to zatem dwie odsłony – ta od strony ulicy i ta klimatyczna na tyłach sali weselnej.

hotel alpin z salą weselną

Hotel Alpin z salą weselną – no właśnie, bo to w sumie hotel z salą weselną. Nie dajcie się jednak zmylić. Niewiele tu z typowych hotelowych wnętrz. Sala weselna jest pełnoprawną salą weselną, a nie zaadaptowaną salą konferencyjną na wesela. Hotel Alpin z salą weselną jest zatem pełnoprawną salą weselną z dobrą bazą noclegową jak to na hotel przystało. Jeśli zatem interesuje Was zorganizowanie wesele od A do Z w jednym miejscu to Hotel Alpin z salą weselną jest rozwiązaniem idealnym! To mocno wyróżnia Hotel Alpin na tle innych sal weselnych w Szczyrku, ale to nie jedyny wyróżnik – o tym jednak więcej dalej.

hotel alpin opinie

Hotel Alpin opinie kiedyś miał różne. Sala przed zmianami i przebudową miała specyficzną część taneczną. Te czasy jednak minęły i Hotel Alpin opinie zbiera w zasadzie tylko pozytywne. Pary i usługodawcy, z którymi miałem okazję rozmawiać zawsze są zachwyceni obsługą i zmianami jakie dotknęły Hotel Alpin. To miejsce, które zdecydowanie zasługuje na bardzo dobre opinie.

hotel alpin wesela

To, że Hotel Alpin wesela potrafi organizować już wspomniałem i pewnie jeszcze wspomnę, ale Hotel Alpin to nie tylko wesele, ale również ślub w plenerze z widokiem na góry. Pisałem już, że to dobre miejsce na organizację swojego dnia ślubu od A do Z, bo w Hotelu Alpin w Szczyrku spokojnie w jednym miejscu ogarniecie przygotowania, plenerowy ślub i wesele. Zatem jasno można stwierdzić, że Hotel Alpin wesela, ale nie tylko wesela potrafi zorganizować z dużą starannością. Wesele może odbywać się pod zadaszeniem w razie braku dobrej pogody, ale też na sporym zielonym terenie położonym za salą weselną. Hotel Alpin staje się kompleksem stworzonym do organizowania wesela od A do Z.

hotel alpin w szczyrku

Hotel Alpin w Szczyrku to sala weselna z klasycznym wystrojem. Królują tu jasne odcienie i całość ma neutralny, ślubny charakter. To zdecydowanie sala weselna, przy której można kombinować z wystrojem. Standardowe neutralne wnętrze daje szansę na popis przy tworzeniu wystroju. Można kombinować tu z różnymi kolorami. To sprawia, że Hotel Alpin w Szczyrku jest miejscem, które w moim odczuciu nie ma lokalnej konkurencji na tym poziomie. Ogrom możliwości jakie daje Hotel Alpin w Szczyru to zdecydowanie wyróżnik wśród sal weselnych w górach.

hotel alpin wesele

Największym „wow” jakie można postawić przy Hotelu Alpin jest obsługa. Managerowie i kelnerzy to zdecydowanie najwyższa półka jeśli chodzi o śląskie sale weselne. Hotel Alpin wesele organizuje na najwyższym poziomie i dba o detale. Obsługa nie zostawia Pary Młodej samej sobie. Managerowie to osoby, które są zaangażowane w swoją pracę i nie zostawiają Pary Młodej „samej sobie”, dbają o to by goście byli zaopiekowani. Kelnerzy są uprzejmi, mili i zaangażowani w swoją pracę. Dla mnie Hotel Alpin wyróżnia właśnie to. Ludzie, którzy tworzą to miejsce i dbają o jego wizerunek. Hotel Alpin wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze przede wszystkim przez zaangażowanych ludzi!

hotel alpin

Hotel Alpin to kompleksowa sala weselna w Szczyrku, która stawia na jakość. Dobre jedzenie, profesjonalna obsługa i możliwość stworzenia tu wszystkiego od A do Z. To spora wygoda, która sprawia, że Hotel Alpin jest miejscem, gdzie można stworzyć dobrze zorganizowane wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *