Wyjątkowy ślub

Rezydencja Piekary czyli Luxury Hotel to świetne miejsce na królewskie wesele.
Ślub i wesele to niezwykle różnorodne wydarzenia, które obfitują w ogrom sytuacji. Czasem bywa bardzo intensywnie, a czasem jest spokojnie. W przypadku tego wydarzenia był spory miks. Dużo emocji w trakcie ślubu cywilnego w plenerze. Widać było, że Monika i Andreas bardzo przeżywają ten dzień. W trakcie pojawiły się też jednak zabawne sytuacje, które rozluźniały atmosferę. Wesele było intensywne i ciekawe, ale to najlepiej zobrazują zdjęcia!

rezydencja piekary

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

hotel rezydencja piekary śląskie

Hotel Rezydencja Piekary Śląskie to miejsce, które może się kojarzyć z cukierkowymi zdjęciami – zdjęciami jak z bajki. Ale zdjęcia ślubne z takiego miejsca jak Rezydencja w Piekarach Śląskich wcale nie muszą być tylko grzeczne, instagramowe i „ładne”.
Hotel Rezydencja w Piekarach Śląskich to miejsce, w którym można też wykonać reporterskie zdjęcia – takie zdjęcia ślubne, które może mniej kojarzą się z weselem, ale za to pokazują całe wydarzenie z troszkę innej perspektywy.
Moja fotografia ślubna to skupienie się na szczerych momentach, bez zbędnego pozowania. Na zdjęciach z charakterem. Staram się by moje fotografie wzbudzały uśmiech, zaskakiwały i by były trwałe przez lata. Uwielbiam fotografować w różnych miejscach i przełamywać schematy. Fotografia ślubna w takich miejscach jak Hotel Rezydencja Piekary Śląskie może też zaskakiwać i być inna niż standardowe zdjęcia ślubne!

rezydencja piekary wesele

Rezydencja Piekary to miejsce wyjątkowe na ślubnej mapie Śląska. Z jednej strony niby klasyczny biały wystrój i elegancki klimat sali, ale z drugiej strony czuć, że w przypadku Rezydencji wszystko jest jakby „trochę bardziej”. Rezydencja w Piekarach to miejsce ekskluzywne i jeśli planujecie wesele w królewskich klimatach to jest to dobry wybór.
Rezydencja Piekary wesele potrafi zorganizować wyjątkowo. Bardzo dobra organizacja powoduje, że całość przebiega sprawnie i zdecydowanie na najwyższym poziomie. Mamy tu zatem połączenie bardzo eleganckiego i klasycznego wyglądu samej sali weselnej, a dodatkowo obsługę na wysokim poziomie.
Wszystkie wesela, na których byłem w Rezydencji w Piekarach to były świetne imprezy, gdzie Pary Młode nie musiały w ogóle martwić się sprawami organizacyjnymi!

rezydencja luxury hotel

Rezydencja Luxury Hotel to sala w klimacie pałacowym – pisałem trochę w moim wpisie o najlepszych salach weselnych na Śląsku. Czemu pisałem tam o Rezydencji? Rezydencja Piekary to moim zdaniem właśnie jedna z najlepszych sal weselnych na Śląsku. Rezydencja Luxury Hotel charakteryzuje też się klimatycznym ogrodem przy sali, który tylko nadaje majestatu całemu miejscu. Dobra lokalizacja sprawia, że dotarcie do Rezydencji w Piekarach Śląskich nie powinno sprawiać najmniejszego problemu!

rezydencja piekary śląskie

Wszystkie Pary Młode, które planują wesele w Rezydencji w Piekarach Śląskich mogą liczyć na wysokiej klasy obsługę, a także jedzenie na bardzo dobrym poziomie. Rezydencja Piekary Śląskie pokazuje czym jest stawianie na jakość w każdym aspekcie. Tak jak wspomniałem już wcześniej. Pary Młode często bardzo mocno zastanawiają się nad poziomem kuchni w danej sali weselnej, tak w Rezydencji w Piekarach Śląskich nie ma się czego obawiać. Rezydencja Piekary Śląskie serwuje nie tylko mało standardowe dania, ale także kuchnię tradycyjną, ale w najlepszym wydaniu. Połączenie Rezydencja Piekary wesele zawsze kończy się świetnym wydarzeniem. Szukacie czegoś na wysokim poziomie? Rezydencja Piekary Śląskie to dobry wybór!

rezydencja luxury hotel piekary śląskie

Wspominał już, że obsługa w Rezydencji stoi na bardzo wysokim poziomie. Warto to podkreślić, bo to nie jest standard. Generalnie sale weselne często skupiają się na wydaniu posiłków i w zasadzie tyle. Są jednak sale, które ogarniają trochę więcej tematów. W przypadku Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich manager i obsługa dba, o wiele tematów dookoła. Obsługa dba by Para Młoda, była zaopiekowana. By wszystko było dopięte na ostatni guzik. W Rezydencji nie ma mowy o niedopatrzeniach. Rezedyncja Luxury Hotel Piekary Śląskie to też dbałość o detale i dbanie o to by niczego przy stołach nie brakowało. To miejsce, które wygląda zjawiskowo i podobnie jest jeśli chodzi o wszelkie tematy dookoła wesela.

rezydencja piekary wesele

Rezydencja Piekary wesele – to połączenie, które musi dobrze funkcjonować. O wszystkich zaletach Rezydencji w Piekarach już wspominałem. Pisałem też o samych zdjęciach ślubnych, które mogą powstawać w Rezydencji, że to miejsce, w którym też można przełamywać schematy. Rezydencja Piekary wesele to tematy warty wzięcia pod uwagę jeśli lubicie takie klimaty. To miejsce zdecydowanie dla kogoś, kto dobrze czuje się w eleganckich, klasycznych i królewskich wnętrzach. Jeśli taki klimat Wam odpowiada to o resztę możecie być pewni, bo w Rezydencji zostaniecie dobrze zaopiekowani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *