Wyjątkowy ślub

Rezydencja Piekary czyli Luxury Hotel to świetne miejsce na królewskie wesele. Tu to się zgrywa wprost idealnie, bo ślub był niesamowity. Moment kiedy wpada cudowne światło zdarza się bardzo rzadko. Ale wesele nie odbiegało. Sporo energii i dynamiki. Leicmyyy!

rezydencja piekary

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

rezydencja luxury hotel wesele

wstęp do wesela w Rezydencji w Piekarach

Hotel Rezydencja Piekary Śląskie – niesamowite miejsce na Śląsku. Czemu niesamowite, bo ma niebanalny klimat. Wręcz królewskie wnętrze – jeśli takie klimaty Wam się podobają to ten wpis jest dla Was! Rezydencja w Piekarach ma swój określony styl i się go konsekwentnie trzyma.

luxury hotel piekary śląskie

przygotowania w Rezydencja Piekary

Nie pomyliście się. Przygotowania do ślubu Sylwii i Marcina odbyły się w pokoju właśnie w Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Jak było? Filmowo. Jeden pokój, sporo osób i Para Młoda w świetnym humorze. Lubię takie przygotowania, spore zagęszczenie, same bliskie Parze Młodej osoby. Czuje się tę bliskość i klimat. Luxury Hotel Piekary Śląskie to znakomite miejsce na kompleksową organizację swojego dnia ślubu. Od przygotowań do wesela!
Luxury Hotel w Piekarach Śląskich to miejsce idealne nie tylko na wesele! Dla mnie jako fotografa ślubnego to miejsce to jeden z najważniejszych punktów na ślubnej mapie Śląska.

rezydencja piekary wesele

ale najpierw wyjątkowy ślub

Ślub odbył się w sąsiadującym Bytomiu. Podczas tego wydarzenia wykonałem jedną z moich ulubionych fotografii ślubnych. Panowało wtedy niesamowite światło i udało się uzyskać kapitalny malarski efekt. Sam ślub był piękny i panowała na nim świetna atmosfera. Udało się wykonać sporo ciekawych i klimatycznych kadrów.
Po ślubie udaliśmy się na przyjęcie. Wróciliśmy do Luxury Hotel i zaczęło się wesele! Luxury Hotel wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze.
Luxury Hotel i wesele to świetne połączenie znakomitej obsługi i pięknego miejsca!

rezydencja piekary

wesele

Jak Rezydencja Luxury Hotel wypada w porównaniu do innych sal weselnych? Określę to krótko – bardzo dobrze! Tu wszystko jest dopięte na ostatni guzik. To na prawdę wysoki standard. Jeśli cenicie tego typu królewskie wnętrza to będzie to bardzo dobry wybór!

Rezydencja Luxury Hotel Piekary Śląskie – to połączenie na stworzenie kapitalnego wesela. Wesele w Rezydencji w Piekarach jest iście królewskie. Sale, które oferuje Hotel Luxury są bajeczne. Jeśli tylko lubujecie się w bielach i generalnie jasnych kolorach, podobają Wam się królewskie wesela to to miejsce jest dla Was. Poza przepięknym wyglądem właściciele sali oferują obsługę na bardzo wysokim poziomie. Zatem całe miejsce jest godne polecenie właśnie z tych kilku powodów.

Samo wesele Sylwii i Marcina było niezwykle żywiołowe i bardzo pozytywne. Szalone tańce, rozmowy gości i masa ciekawych sytuacji do sfotografowania. Imprezę rozkręcał niezawodny zespół Twist. Nie pierwszy raz miałem okazję z nimi współpracować i po raz kolejny była to bardzo udana współpraca. W tych luksusowych warunkach rozkręcili imprezę jak na jakimś koncercie.
Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich znów stanęła na wysokości zadania!

rezydencja luxury hotel

Zawsze pisząc o cenie przekierowuję na stronę danego miejsca. Rezydencja Luxury Hotel – zajrzyjcie tam i pytajcie managera. Wszystko zależy od pakietu. Z mojego doświadczenia wynika, że jak za takie miejsce to cena nie jest wygórowana. Uważam, że jest adekwatna do tego co oferuje to miejsce. Rezydencja Luxury Hotel cena wesele – to hasło jest często wyszukiwane, ja tutaj podam Wam tylko orientacyjną kwotę, którą udało mi się uzyskać od moich Par Młodych, z którymi współpracowałem. Za osobę cena na wesele w Rezydencja Luxury Hotel to około: 500 zł
Cena za wesele w Rezydencja Luxury Hotel nie należy może do najniższych, ale otrzymujemy produkt na bardzo wysokim poziomie! 

A jaka jest moja opinia na temat Hotelu Rezydencja w Piekarach Śląskich? To wyjątkowe miejsce z pięknym ogrodem i bajecznym wnętrzem. Polecam je Parom, które szukają czegoś luksusowego i wyjątkowego. Hotel Rezydencja Piekary Śląskie pokazuje z innej perspektywy. Położona blisko głównej drogi sala weselna potrafi zadziwić nawet najbardziej wymagających gości! Planujecie śląskie wesele w królewskich wnętrzach? Rezydencja Luxury Hotel to świetna opcja!
Hotel Rezydencja Piekary Śląskie – fantastyczne miejsce, które z czystym sumieniem mogę polecić!

Rezydencja Luxury Hotel wesele potrafi zorganizować kapitalnie, ale jeśli szukacie czegoś w istnie królewskim stylu to jest to zdecydowanie numer jeden. Tu nie ma kompromisów. Tę salę albo się kocha, albo nienawidzi. Tu na pewno nie będą organizowane wesela w stylu boho. Rezydencja Luxury Hotel ma określony styl i się go konsekwentnie trzyma!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *