Polsko-irlandzkie wesele

Magnus Resort czyli miejsce tego klimatycznego ślubu cywilnego i humanistycznego łączącego Polskę i Irlandię to idealny kompleks na takie wydarzenie. Dlaczego? Dostęp do hotelu gdzie można blisko całego wydarzenia zakwaterować wszystkich gości to ogromna wygoda. Miejsce miejscem, ale ja Was zapraszam na szczere zdjęcia ślubne, które bez udawania i pozowania pokazują wesele z prawdziwej strony!

Magnus resort

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

hotel magnus resort bystra

przygotowania w Magnus Resort

Przygotowania do wesela Kamili i Nialla odbyły się w Hotelu przy całym kompleksie Magnus Resort. Uważam, że ogarnianie przygotowań w ten sposób jest mega wygodne. Wszystko jest w jednym miejscu. Doceniam to jak tyle się dzieje – dla mnie to jest najlepsza opcja. U tej Pary sprawa była postawiona jasno. Ma być po mojemu czyli bez zbędnego pozowania! Tak też działaliśmy od samego startu. Hotel Magnus Resort w Bystrej to idealne miejsce by zorganizować wszystko od A do Z w jednym miejscu! Zobaczycie sami.

Magnus resort

ślub humanistyczny w plenerze na miejscu

Kolejnym etapem tego dnia jest ślub humanistyczny i cywilny. Po początkowych urzędniczych procesach nastąpiła część niezwykle klimatyczna i wzruszająca czyli ślub humanistyczny. Było to świetnie zorganizowane, samo miejsce też nadało klimat. Kawałek polany przy Magnus Resort jest idealny do zorganizowania ślubu. Bliskość sali też daje sporo wygody. Zaraz po skończonej ceremonii wszyscy goście mogli w kilka sekund zameldować się na weselu w Magnus Resort!
Po tylu emocjach w trakcie ślubu wiedziałem, że to wesele będzie wyjątkowe.

Magnus resort wesele

Jak wspomniałem na początku Magnus Resort wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze. I to nie tylko wesele, ale cały dzień ślubu. Jakie zalety ma ta sala? Przede wszystkim bliskość hotelu, możliwość organizacji plenerowego ślubu. To wszystko składa się w spójną całość. Dla Pary z zagranicy jak Kamila i Niall było to idealne rozwiązanie. Wszyscy goście w jednym miejscu. Planowanie staja się dużo łatwiejsze.
Sala jest dosyć jasna, klasyczna. Można całość ciekawie udoskonalić dekoracjami. Jeśli ktoś ma tylko własną koncepcję jak to ogarnąć to Magnus Resort daje sporo możliwości.

A co o samym weselu w Hotelu Magnus Resort w Bystrej? Intensywna zabawa od początku do końca. Dużo rozmów pomiędzy gośćmi, które dają mi możliwość „załapać” ciekawe momenty gdzieś poza parkietem. Uważam, że Magnus Resort wesele to bardzo dobre połączenie i jak ktoś szuka sali w okolicy Bystrej to jako fotograf ślubny z Bielska zdecydowanie polecam to miejsce!

Magnus resort

kompleks weselny w Bystrej

Magnus Resort to luksusowy kompleks wypoczynkowy, który oferuje niezapomniane doznania dla wszystkich, którzy pragną oderwać się od codzienności i zanurzyć się w luksusowej atmosferze, ale bliżej natury. To świetne miejsce na odpoczynek.
Magnus Resort usytuowany jest w malowniczej scenerii, otoczony bujną przyrodą i nieskażonym pięknem. Jest tam szeroki wachlarz luksusowych i komfortowych apartamentów, zapewniając doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku. Widać, że całość została starannie zaprojektowana by móc spełniać oczekiwania wielu osób.
W Magnus Resort znajdują się liczne atrakcje i udogodnienia, które sprawią, że każdy dzień spędzony tutaj będzie wyjątkowy. To także świetne miejsce na wesele. Możliwość organizacji ślubu w plenerze przy sali weselnej to też spora wygoda.
Magnus Resort może poszczycić się też dobrą kuchnią i świetną organizacją. Dla przyszłych Par Młodych to bardzo ciekawa propozycja!
Lokalizacja Magnus Resort pozwala również na łatwy dostęp do pobliskich atrakcji turystycznych.

wesela w hotelu magnus resort w bystrej

Hotel Magnus Resort w Bystrej to bardzo duży kompleks, który sprawdzi się w wielu opcjach podczas organizacji wesela. Jeśli szukacie czegoś uniwersalnego co pozwoli Wam skupić się na innych rzeczach niż logistyka to tu macie wszystko w jednym miejscu.
Hotel Magnus Resort – sprawdźcie ich stronę. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *