Międzynarodowe wesele

Pałac Bogaczów to wesele w tym miejscu fotografowało mi się bardzo przyjemnie! Dlaczego? Szczere zachowanie gości, zero dziwnych zabaw. Miałem już okazję fotografować polsko-niemieckie wesela i zawsze pracowało mi się świetnie. Takie międzynarodowe wesele to coś bardzo przyjemnego! Zapraszam na zestaw, który z szerszej perspektywy pokazuje dzień ślubu. Nie znajdziecie tu miliona detali. Skupiam się na kadrze, momencie, chwili… niech „przemówią” zdjęcia!

Pałac Bogaczów

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

wesele w pałacu bogaczów

przygotowania

Oj! Takie przygotowania do wesela to ja lubię bardzo. Pałac Bogaczów jest do takich przygotowań po prostu stworzony! O jakich przygotowaniach piszę? Przygotowania gdzie jest dużo ludzi. Bliscy pijący kawę to w jednym to w drugim miejscu. Każdy gdzieś krążący.
O tym, że wesele w Pałacu Bogaczów będzie udane wiedziałem już właśnie na etapie przygotowań. Pełne zaufanie od Soni i Montiego i w pełni reporterskie podejście do tematu!

pałac bogaczów

ślub przy sali weselnej

Pobliski kościół w Bogaczowie dopełniał pięknie ten dzień. Pasował tu w pełni. Klimat tego miejsca, wygląd – wszystko zgrywało się w spójną całość. Praca w takim dniu to ogromna frajda. Mogłem zostawić rano auto i bez myślenia o logistyce po prostu pracować. Kolejny etap tego dnia to: Pałac Bogaczów wesele. Wiedziałem, że to będzie nietypowa impreza, ale taka, którą bardzo lubię. Zobaczycie sami!

pałac bogaczów wesele

To wesele nie było typowym polskim weselem, bo w sumie obie rodziny mieszkają na stałe w Niemczech. Jako, że miałem już okazję fotografować wesela właśnie w Niemczech to wiedziałem mniej więcej jak to będzie wyglądać. Na tym weselu ludzie też stawiali ponad tańce rozmowy i dyskusje. Miałem dużo okazji do „łapania” takich pobocznych scenek.
Pałac Bogaczów wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze. Wszystko dobrze zorganizowane + profesjonalna obsługa. Wszystkim z okolic Zielonej Góry polecam Pałac Bogaczów jako miejsce swojego wesela.

przyjęcie weselne w pałacu bogaczów

Wracając do samej imprezy to parkiet przez długi czas był pusty. Potem zaczęły się delikatne tańce, ale już pod koniec mojego działania na weselu Soni i Montiego rozpętało się to czego się spodziewałem. Impreza przeniosła się na zewnątrz i tam był totalny ogień. Szybko przeniosłem swoje lampy i wesele w Pałacu Bogaczów rozkręciło się na dobre. To był mocny i intensywny dzień. Pałac Bogaczów wesele – to połączenie zapamiętam na długo, bo ten dzień był mega wyczerpujący, ale też bardzo owocny.
Takie wesela dokładnie pokazują jak wygląda mój reportaż ślubny!

sala weselna zielona góra

Pałac Bogaczów to sala weselna w okolicach Zielonej Góry, którą zdecydowanie polecam. Jak ktoś szuka kompleksowego miejsca na organizację swojego wesela to jest to wybór idealny. Pałac Bogaczów wesele organizuje na najwyższym poziomie, a pobliski kościół w Bogaczowie to klimatyczne miejsce. Zatem temat sala weselna Zielona Góra to temat, w którym na chwilę obecną zdecydowanie polecam Pałac Bogaczów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *