Rockowe wesele

Szyb Maciej i rockowe wesele? To wydaje mi się idealne połączenie. Ciemna kolorystyka wnętrza Szybu pasuje do takich klimatów idealnie. Ekipa z długimi włosami, a w tle dobrze rockowe brzmienie (nie tylko rockowe). Było grubo. Tak lubię. Zobaczcie sami!

szyb maciej

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Szyb maciej

przygotowania

Na przygotowaniach byli najbliżsi – panował tam na początku spokój, ale udało się złapać kilka ciekawych i kreatywnych kadrów. W trakcie przygotowań nigdy nie chodzę z utartymi schematami. Nie planuję, że wykonam X zdjęć z makijażu i X zdjęć z ubierania. Jeśli takich w ogóle nie wykonam to się nic nie stanie. Wszystko zależy od sytuacji, którą zastanę. Tak było w tym wypadku! Pełna wolność w kadrowaniu. Nie ma co się rozpisywać – lecimy dalej, bo trafiliście tu po to by dotrzeć do kluczowego momentu jakim będzie temat: Szyb Maciej wesele!

szyb maciej wesele

Wesela w Szybie Maciej to coś co bardzo lubię. Kapitalnie wyglądający lokal i mocna ekipa, która spisała się na medal. Fantastyczna atmosfera, którą stworzyła ta rockowa ekipa była niesamowita. Ileż energii może być na parkiecie! Szyb Maciej wesele – to fantastyczne połączenie. Takie miejsca jak Szyb Maciej często mają bardzo zapełniony kalendarz. Warto przemyśleć i rozważyć w takim miejscu np. wesele w tygodniu.
Z tego wesela zapamiętam wiele momentów! Wiem, że Szyb Maciej wesele to idealna kompozycja np. dla kogoś kto planuje typowe śląskie wesele, albo wesele w troszkę innym klimacie niż ogólnie przyjęte ślubne standardy.

Szyb maciej zabrze wesele

Dla mnie miejsce jakim jest Szyb Maciej w Zabrzu to świetna lokalizacja na kameralne wesele. Można tam oczywiście zorganizować większe wesele, ale dla mnie to miejsce ma taką niesamowitą aurę, która idealnie komponuje się z mniejszymi imprezami! Szyb Maciej Zabrze wesele potrafi zorganizować znakomicie i po moim pierwszym weselu jestem w 100% pewny tego miejsca!

opinie o szybie maciej

Temat: Szyb Maciej wesele opinie – postaram się Wam mocno streścić. Moja opinia na temat Szybu Maciej jest jasna – to kapitalne miejsce na organizację wesela. Jeśli chodzi o opinie o Szybie Maciej wśród gości i Pary Młodej to spotkałem się tylko z bardzo dobrymi opiniami lub wręcz zachwytami.
Szyb Maciej wesele opinie – a co piszą w sieci? Recenzję są miażdżące! Ogrom opinii i wysoka średnia to powinno dawać do myślenia! Nie ma przypadku – Szyb Maciej wesele potrafi zorganizować koncertowo!

Szyb maciej

menu, cena

Nieoficjalnie nazywam się smakoszem rolad. Uwielbiam śląskie rolady, więc na weselu jak tylko jest taka szansa to sprawdzam właśnie to danie! W niejednej sali weselnej już jadałem, ale to co otrzymałem w Szybie Maciej przeszło moje oczekiwania. Szyb Maciej Zabrze zaoferował niesamowitą roladę, ale nie tylko. Całe menu w Szybie Maciej stało na najwyższym poziomie! Pisząc po młodzieżowemu: Szyb Macie Zabrze menu – to absolutny TOP!

Szyb Maciej to na pewno nie jest najtańsza sala w okolicy, ale czy powinna taką być? Moim zdaniem, za dobre usługi powinno się odpowiednio płacić. Tu nie dość, że otrzymujemy klimatyczną salę weselną to dodatkowo mamy fantastyczną, profesjonalną obsługę!
Temat Szyb Maciej wesele cena – nie planuję się tu długo rozpisywać, bo ceny w Szybie Maciej zmieniają się z roku na rok – o obecną ofertę najlepiej zapytać managera sali. Z mojej strony mogę Was zapewnić, że wesele w Szybie Maciej jest warte swojej ceny!

Szyb maciej zabrze

trochę o sali

Szyb Maciej Zabrze to miejsce, które z automatu kojarzy mi się z inny szybem. Szyb Bończyk to sala w Mysłowicach, w której byłem wielokrotnie. Zawsze kojarzyła mi się ona z Szybem Maciej w Zabrzu. Nie chcę tu dokonywać porównania obu sal, ale jedno mają wspólne. Niesamowity industrialny klimat! Szyb Maciej Zabrze – z czego zapamiętam to miejsce? Wjeżdżający tort na wagoniku z węglem, cały osprzęt związany z szybem gdzieś w tle. Tu zdecydowanie jest bardzo klimatycznie. Szyb Maciej wesele – to połączenie to nie jest zdecydowanie weselna klasyka!
Szyb Maciej Zabrze – z tym miejsce mam jeszcze jedno skojarzenie. Jakie? Ta sala jest bardzo ciemna. Na pewno to nie będzie odpowiadać każdej Parze Młodej. Inna sala w naszym województwie o podobym klimacie to Patio Park.

Szyb Maciej to unikalne miejsce na mapie Zabrza, które odgrywa ważną rolę w historii górniczej tej okolicy. Znajduje się on w centrum miasta i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zabytków przemysłowych.
Szyb Maciej w Zabrzu był częścią kiedyś rozwiniętego kompleksu górniczego. Powstał w XIX wieku i służył jako szyb wydobywczy węgla kamiennego. Przez lata pełnił istotną funkcję w rozwoju górnictwa na Śląsku, przyczyniając się do rozwoju miejscowej społeczności.
Dziś Szyb Maciej stanowi nie tylko świadectwo przemysłowej historii regionu, ale również atrakcyjne miejsce dla turystów i miłośników dziedzictwa przemysłowego. Jego monumentalna architektura i charakterystyczne cechy są niezwykle fascynujące. Odrestaurowane budynki, wieże wyciągowe i charakterystyczna maszyna szybowa wciąż przyciągają uwagę.

Szyb Maciej w Zabrzu jest również miejscem, gdzie organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne i artystyczne. To miejsce, które przyciąga zarówno lokalnych mieszkańców, jak i turystów z całego kraju, poszukujących unikalnego doświadczenia związanego z przemysłową historią regionu.
Jeśli jesteś pasjonatem dziedzictwa przemysłowego, Szyb Maciej w Zabrzu to miejsce, które powinieneś odwiedzić. Pozwoli Ci ono zgłębić historię górnictwa na Śląsku i zapewni niezapomniane wrażenia wizualne. To także doskonała okazja, aby odkryć piękno i unikalność miasta Zabrze. Szyb Maciej jest symbolem dawnej potęgi przemysłu, który nadal wzbudza podziw i szacunek.
To tylko, krótki opis tego miejsca, ale jeśli Cię on zainteresował to być może będzie to też ciekawa propozycja na organizację wesele w Szybie Maciej w Zabrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *