Wesele bez tańców

Taaka Ryba Sumina – to miejsce obsłuży nawet niewielkie, kameralne wesele bez tańców i zabaw. Co tu się liczyło? Emocje, relacje i bliskość. Było czule, sporo rozmów i trochę mniej klasycznego spędzania czasu niż mogło by się wydawać – przynajmniej jeśli chodzi o wesele. Zobaczcie sami.

taaka ryba

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

Taaka ryba wesele

ale najpierw przygotowania

Zanim wszystko rozkręciło się w Restauracji Taaka Ryba w Suminie to rozpocząłem od przygotowań! Byłem u Ani i Armina. U Armina jak to u Pana Młodego raczej wszystko sprawnie i szybko. U Ani jak to u Panny Młodej całość trwała trochę dłużej i trochę więcej się działo. Udało się złapać kilka ciekawych momentów i wieloplanowych kadrów, ale najbardziej zapamiętam first looki i radość Ani i Armina. Nie ma co zwlekać – lecimy dalej – przed nami jeszcze ślub (w wyjątkowo małym kościółku) i wesele w kompleksie Taaka Ryba!

taaka ryba sumina

Taaka Ryba Sumina to wyjątkowa restauracja znajdująca się w urokliwej okolicy, która oferuje niezapomniane doświadczenia kulinarne dla miłośników wykwintnych dań z ryb. Ta renomowana restauracja znana jest z wysokiej jakości potraw oraz przyjaznej atmosfery.
Oprócz wyjątkowego menu, Taaka Ryba Sumina zapewnia swoim gościom przyjemną atmosferę i wysoki standard obsługi. Przestronna i elegancka restauracja stwarza idealne warunki do romantycznych kolacji, rodzinnych obiadów czy spotkań biznesowych. Profesjonalna obsługa i przyjazny personel sprawiają, że każda wizyta w Taakej Rybie Sumina staje się wyjątkowym przeżyciem.
Okoliczny zbiornik wodny nadaje całości ciekawego klimatu i to miejsce staje się dobrą opcją na zorganizowanie wesela gdzieś poza miastem. Taaka Ryba to ciekawa propozycja dla osób lubiących dobre jedzenie i niebanalne otoczenia na łonie natury!

taaka ryba

wesele bez tańców?

Już nie raz zdarzyło mi się fotografować fotografować wesele bez pierwszego tańca lub małe kameralne wesele, gdzie nie ma DJa i zabaw! To, że Taaka Ryba wesele potrafi zorganizować bardzo dobrze słyszałem już nie raz, ale teraz trafiło mi się tam małe przyjęcie weselne. Jak to wyszło? Bardzo dobrze. Jak ludzie się znają, są ze sobą blisko i się lubią to jest co fotografować.
Pomagał też cały teren dookoła, bo Kompleks Taaka Ryba to nie tylko sala, ale też sporo zieleni i stawów. Ludzie spędzali czas na zewnątrz, oglądali cały teren, rozmawiali, śmiali się, gestykulowali. Generalnie ja czułem się tam jak ryba w wodzie – w sumie w Taaka Ryba musiałem czuć się jak ryba… dobra koniec żartów (słabych). Dla mnie takie imprezy to świetna sprawa dla dokładnego pokazanie mojego stylu. Szczerych i naturalnych kadrów!

kompleks taaka ryba

ciekawe miejsce na wesele

Świetne miejsce na czill. Można tam naprawdę wypocząć i przy okazji dobrze się bawić. Jest gdzie odetchnąć, gdzie pospacerować. Jeśli szukacie miejsca bez ciśnienia i weselnej napinki to Taaka Ryba jest dobrym wyborem. Jak już pisałem wcześniej Taaka Ryba wesele organizuje bardzo dobrze i profesjonalnie, całość jest dobrze zorganizowana, a jedzenie jest przepyszne. Kompleks Taaka Ryba to na pewno dobry wybór na mniej standardowe imprezy. Jeśli szukacie czegoś oryginalnego to dobrze trafiliście!

taaka ryba w suminie

Taaka Ryba to spokojne miejsce, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przy organizacji wesela typu slow wedding. Można tam zorganizować mniejszą lub średniej wielkości imprezę. Całość gdzieś daleko od zgiełku miasta. Czy warto zorganizować wesele w restauracji Taaka Ryba? Moim zdaniem to bardzo dobra propozycja! Taaka Ryba jest miejscem godnym polecenia dlatego z chęcią tam jeszcze wrócę na inne wesela!

Taaka Ryba zlokalizowana jest gdzieś pomiędzy Rybnikiem i Raciborzem. Dokładnie jest to miejscowość Sumina. Jeśli interesuje Was temat: Taaka Ryba Sumina kontakt to najlepiej jak traficie na ich stronę: Taaka Ryba
Kompleks Taaka Ryba to też apartamenty i łowisko. Warto dokładnie sprawdzić ich ofertę, bo to zdecydowanie bardzo ciekawe miejsce na mapie Śląska, nie tylko jeśli chodzi o wesela!

Wesele w Taaka Ryba było bardzo udane – inne, ale ciekawe i pełne wydarzeń. Prostych momentów i chwil, które tak bardzo lubię fotografować. Taaka Ryba wesele to świetne połączenie, ale tak jak wspomniałem wyżej. Warto odwiedzić to miejsce nie tylko w kontekście przyjęcia weselnego. Polecam każdemu kto lubi ciekawe i niebanalne miejsca z dobrym jedzeniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *