Polsko-litewskie wesele

Wesele w ogrodzie przy domu? Czemu nie! Wystarczy wynająć namiot i ogarnąć catering. Da się to zrobić tak jak zrobiła to ta Para Młoda. Klimatyczne, ciepłe, bliskie polsko-litewskie wesele. Całość miała bardzo przyjazny charakter. To był świetnie spędzony dzień!

wesele w ogrodzie

Wiecie, że jeśli moje zdjęcia Wam się podobają to…

… nic nie stoi na przeszkodzie, byście wysłali zapytanie o termin? Śmiało piszcie, zostawcie info o sobie i lepiej się poznajmy. Może to początek owocnej współpracy!

poznajmy się

Email(wymagane)
Tylko w celu potwierdzenia (sms) dotarcia zapytania.

Jeśli jednak wolicie to zrobić mailowo lub telefonicznie to zostawiam kontakt:

Lista tematów powiązanych:

wesele w namiocie przy domu

zajawka i przygotowania

Wesele w ogrodzie to był częsty temat w dobie pandemii. Uważam jednak, że z czasem wesela w ogrodach mogą częściej zawitać do naszej tradycji. W sumie potrzeba miejsca, stawiamy namiot, zamawiamy katering i zaczynamy!

Jak się przygotować do wesela w namiocie? Tak jak do każdego innego wesela! Sam dzień ślubu niewiele się różni. Na pewno są różnie w samej organizacji wesela, bo trzeba zadbać i zwrócić uwagę na więcej tematów, ale jak tylko macie duszę organizatora to taka opcja będzie dla Was ciekawa!
U Andrzeja i Amelii udało złapać się sporo kadrów w moim stylu. Jakieś obrazy, nawiązania, ramki. Sporo tego było!
Widać było, że ich wesele w namiocie to będzie świetna impreza.

wesele w ogrodzie

Wesele w ogrodzie to wyjątkowy sposób na zorganizowanie ślubu i wesela. W trakcie takiego wesela w ogrodzie Para Młoda i goście mogą cieszyć się pięknymi okolicznościami przyrody i całe takie wesel ma też często bardziej kameralny charakter. Wesele w plenerze daje też wiele możliwości w kwestii dekoracji, np. można wykorzystać naturalne elementy, takie jak drzewa czy kamienie. Dodatkowo, wesele w ogrodzie pozwala na swobodne przemieszczanie się gości, a także na organizację różnorodnych atrakcji, np. gier i zabaw na trawie. To idealny wybór dla Par, które chcą mieć niezapomniany ślub w naturalnym i romantycznym stylu.

wesele w ogrodzie

kilka porad

Wesele w ogrodzie jest na pewno sporym wyzwaniem. Musimy zadbać o katering, miejsce na postawienie namiotu no i całą logistykę. Nie jest to proste zadanie, ale może dać dużo satysfakcji, bo możemy przygotować wszystko tak jak lubimy.
Dla mnie to wesele w ogrodzie było przykładem tego, że im mniej tym lepiej. Najlepiej jak Para Młoda skupia się na dobrej zabawie i relacjach z bliskimi. Amelia i Andrzej ogarnęli to co mieli ogarnąć, a reszta żyła swoim życiem!
To wesele w ogrodzie odbyło się bez DJa – Para Młoda zadbała by było nagłośnienie i przygotowali listę z utworami. Da się? Pewnie, że tak!

wesele w plenerze

moje zdanie

Uważam, że wesela w plenerze powinny coraz częściej gościć w naszej ślubnej tradycji. W tym wypadku namiot został ustawiony obok domu wujka. To wszystko miało taki swojski i szczery klimat. Nie było tego całego przepychu i sztywności. Świetnie oglądało się Amelię i Andrzeja w nietypowych tańcach z gośćmi. Jeśli mnie zapytacie czy polecam wesele w plenerze to odpowiem: TAK!

Pewnie dla wielu nie jest to jakaś wyjątkowa opcja, ale dla mnie – kogoś kto nie szuka w imprezach weselnych ogromu zabaw i atrakcji. Nie szukam też najpiękniejszych wnętrz. Dla mnie liczą się relacje między ludźmi, samopoczucie gości i to czy wesele „żyje”, a to wesele po prostu „żyło”. Widać, że całość kręciła się wokół Pary Młodej i ich gości. Rozmowy, tańce – ciągła interakcja. To takich wesel szukam, a to wesele w plenerze mi to właśnie dało!

plenerowe wesele w ogrodzie

Plenerowe wesele to coś wyjątkowego. Jak znane nam już są śluby w plenerze tak plenerowe wesela to coś mniej standardowego. To pokazanie, że nie skupiamy się na wyjątkowym miejscu, a skupiamy się na ludziach. Mi taka forma bardzo odpowiada dlatego jestem wielkim zwolennikiem każdego wesela w ogrodzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *